Jump to content
Dogomania

Od 10 lat w schronie. Szansa na HOTELIK! Pilnie potrzebne DEKLARACJE PIENIĘŻNE!


magda222

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magda222']Odliczmy z Tosinych pieniążków 50 zł za operację Balbinki a reszta niech przejdzie na Mikę lub Postera.Nie wiem który ma większe potrzeby i braki w deklaracjach.Chyba Poster.
Jeśli anielica pozostawiła nam wolną rękę do dysponowania jej deklaracją to też niech przejdzie ona
na Mikę lub Postera.Trzeba tylko wysłać anielicy aktualne konto do przelewu.
Jedyną osobą,która ma u mnie nadpłatę jest Sabina02 i to ona prosiła,żeby kwota za Tosię pokryła marcową wpłatę.[/QUOTE]
Magda gdyby te pieniądze mogły przejść na Postera to byłabym super szczęśliwa;). Jemu dopiero dziś udało się zebrać wszystkie deklaracje ale niektóre są od lutego inne od marca czyli na dzień dzisiejszy jest sporo na minusie:-(. Tylko napisz mi ile to dokładnie jest to pozwolę sobie odjąć z najbliższego przelewu "hotelikowego" za Postera;)

[quote name='Maruda666']Moją część deklaracji po Tosi przekazuję Posterowi.[/QUOTE]
Wysyłam PW z numerem konta;). Przepraszam że dopiero dziś ale byłam pewna że wysłałam.........:oops:

Z [B]anielicą[/B] uzgodniłam na PW że przenosi deklarację z Tosi(*) na Postera:lol:
Te 15 zł. Marudy666 i 20 zł. anielicy są w tej części jeszcze nie "zagospodarowanej" po Tosi (*) bo ja z pierwszego przelewu....

[quote name='AlfaLS'] Pozwoliłam sobie zagospodarować 95 zł. z deklaracji, które były na Tosię (*). Oczywiście zgodnie z wolą ofiarodawców;). Na Posterka przeszły deklaracje:
Jo37 25 zł.
ZuziM 25 zł.
magdy222 25 zł.
AlfyLS 15 zł.
siostra AlfyLS 15 zł.
W imieniu Posterka bardzo dziękuję:loveu:[/QUOTE]

Magda, Zuziu, Cioteczki czy tak może być?????????????

Link to comment
Share on other sites

Jak najbardziej deklarowalam swoja czesc deklaracji na Tosie i Balbinke - na Posterka.
Tylko, ze mala niescislosc jest, bo ja wplacalam na dwie dziewczynki 30 zl.
Wiec z Tosi na Posterka jest - 15 zl.

Wiec generalnie wychodzi, ze wplaty na Balbinke z Waszych deklaracji - powinny wynosic [B]240,- zl [/B]( reszta jest moja - 15 zl + pani Magda 25,-zl )
a na Posterka ( po odjeciu moich deklarowanych z Tosi 15,- zl ) - [B]335,- zl[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Jak najbardziej deklarowalam swoja czesc deklaracji na Tosie i Balbinke - na Posterka.
Tylko, ze mala niescislosc jest, bo ja wplacalam na dwie dziewczynki 30 zl.
Wiec z Tosi na Posterka jest - 15 zl.

Wiec generalnie wychodzi, ze wplaty na Balbinke z Waszych deklaracji - powinny wynosic [B]240,- zl [/B]( reszta jest moja - 15 zl + pani Magda 25,-zl )
a na Posterka ( po odjeciu moich deklarowanych z Tosi 15,- zl ) - [B]335,- zl[/B][/QUOTE]

Zuziu całkowita racja z tymi 15 zł!!!!!!!!!! :lol:Ja zupełnie nie wiem czemu napisałam tam 25 zł choć wiem doskonale że to 15 i taką kwotę mam wszędzie zapisaną:mad:. Ba, nawet jak się to wszystko co napisałam podsumuje to wychodzi błąd jak cholera - o tą dyszkę właśnie :oops:.[B] POWINNO BYĆ 15 ZŁ. [/B]

[quote name='zuziaM']I pamietajcie, ze po odjeciu kosztow operacji Balbinki ( 50,- zl ) ....[B] jest u mnie jeszcze [U]70,- zl Tosi[/U][/B] [B]z poprzedniego miesiaca.[/B][/QUOTE]

Ja niejako mam prawo, po uzgodnieniu ze sponsorami przejąć z tego 35 zł. deklaracja Marudy666 15 zł. i Anielicy 20 zł;). I to na pewno pozwolę sobie odjąć z przelewu Postra, który ok. 20-tego lutego będę robiła. Być może reszta też przejdzie jako spadek na Postera ale tu musi sobie wszystko sprawdzić Magda żeby u niej też wszystko pasowało:lol:.

A jak nasza Balbinka kochana? U nas dziś śliczne słońce i cieplutko - gdyby u Was też tak było to mogłabyś Zuziu odpocząć troszkę od tych drzwi - piesy na dwór i niech szaleją.............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']
..... 4 duze suki w domu .... kazda chce osobno sobie wychodzic.... kazda w innum czasie.... potem po kolei chca wracac do domu .... czasem jedna wchodzi, jedna wychodzi ...... potem, ta ktora weszla, chce znow wyjsc .... a w jej miejsce wchodzi inna ....... [/QUOTE]
Zuzia no to chyba by się przydał u Ciebie na etacie odźwierny.

Mam koleżankę, mieszka w domku poza miastem. Ma owczarka niemieckiego (kupionego z 'hodowli'). Od samego rana jest tak - Cezarek chce wyjść na podwórko, wychodzi, po 2 min. chce wejść do domu, wchodzi, pobiegnie do kuchni, popatrzy i chce wyjść, wychodzi, dobiegnie do furtki, chce wejść ....... i tak do godz.13. Prześpi się ok godzinę, wstaje i sytuacja wyjść/wejść trwa do późnego wieczora.
Na całe szczęście w domu mieszka tata koleżanki, emeryt, którego jedynym całodniowym zajęciem jest otwieranie drzwi Cezarkowi.
Oszalałabym kompletnie z takim psem w domu, nawet gdybym miała tatę emeryta.
A mówiłam jej 'nie kupuj psa z hodowli bo trafić dobrą hodowlę to jak trafić na loterii'. Ale ona chciała rasowego, ułożonego tiutiutiu. To ma : histeryk, 200% ADHD, genetyczny suchmielec (ON waga 27 kg), wybredny niejadek = cztery w jednym.
Jedyny pozytyw to to, że tata ma cały dzień zajęcie i czuje się bardzo potrzebny i użyteczny w domu.

Link to comment
Share on other sites

No to doskonale rozumiem ta Twoja kolezanke ...... I taki tato by mi sie przydal ... ale juz nie mam .....
Mama czasami przyjezdza do mnie, ale ona nie ma tyle cierpliwosci. Za to lubi na spacery dlugie chodzic i zabiera zawsze mi jakiegos psa ze soba.
Jak przyjdzie wiosna, to do zimy nastepnej bede miala psy wyspacerowane, ze HEJ !!!!

A dzisiaj tez mielismy piekna pogode i dzewczynki rzeczywiscie byly na dworze. Ja za to zalatwialam swoje sprawy i bylam "na wyjezdzie" od rana do 14-tej.

W nocy dzisiaj o 3 wstawalam, bo moja Kasia zaczela cos popiskiwac i sie obudzialm.
I co sie okazalo .... ??? Kolo drzwi bylo nasiurane .... przez Balbinke ....
Wiem na pewno, bo strasznie sie bala..... Wyszla na dwor , jak drzwi otworzylam i za nic nie chcioala wrocic....
Co ja sie naprosilam ....... I wreszcie sie ubralam i poszlam po nia.... wzielam pod przednie lapy miedzy nogi i Balbine na tylnych lapach przywleklam do domu .... nawet po schodach na dwoch wchodzila.... gdyby to po 5-tej bylo, to bym juz ja moze i do rana zostawila na dworze, ale na ponad trzy godziny.... to za dlugo .... na mrozie....
Taki z niej okrutny uparciuch, ze nie znam takiego drugiego.....
Przy okazji zreszta poszlam psiakom na wejsciach do budek kocyki poopuszczac, bo na dzien podnosze i nie przypuszczalam, ze taki mroz bedzie w nocy .... taka mgla mrozna byla wstretna.....

w ogole to juz niedlugo Balbinka sie przeniesie do swojej wlasnej budy.
Pisalam, ze dostalam od kolezanki ogromna bude po jej wielkim psiaku .....?????
Balbina czasem do niej wchodzi ( chociaz dach jest zdjety, bo nam odpadl w trakcie przewozenia i trzeba go naprawic ).
I mysle, ze taka willa sie Balbinie spodoba. Super z niej jest widok..... zmiesci sie w srodku miseczka z woda i jedzeniem..... nie bedzie w zadnym kojcu zamknieta, ale obok domu bedzie stala ......
I Balbina na pewno tam chetnie zamieszka.....

Link to comment
Share on other sites

[U]Na konto Balbinki (ech...) wpłynęło:[/U]

[B]+ 40 zł[/B] od [B]anielicy [/B](AlfaLS przeleję Ci 20 zł razem z moją deklaracją na Posterka jak tylko zacznie mi działać konto internetowe,bo jakaś przerwa techniczna na stronie PKO jest)
[B]+ 50 zł[/B] od [B]KrystynyS[/B] (luty i marzec)


ZuziuM ja Cię podziwiam!!! Ile Ty serca i cierpliwości wkładasz w te nasze psiaki...
Dla mnie najgorsze byłoby to wstawanie w środku nocy i wychodzenie na tą zimnicę...brrr...

Link to comment
Share on other sites

E tam....... nie chcialam tylko, zeby zamarzla .... potem byscie mi kolki na glowie ciosaly !!!!!

Balbina juz sie wreszcie nauczyla sama jesc .... uffff...... nareszcie ......
Do tej pory, kiedy dawalam jesc pannom, musialam siedziec kolo Balbiny i .... na poczatku - ugniatac kulki z jej jedzonka i jej podawac do pysia..... potem po prostu trzymalam reke w jej misce i unosilam nieco jedzonko, a ona to uniesione lapala ..... teraz tylko kolo niej siedze, a ona zjada wreszcie sama ......
Nareszcie mam czyste rece ........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222'][U]Na konto Balbinki (ech...) wpłynęło:[/U]

[B]+ 40 zł[/B] od [B]anielicy [/B](AlfaLS przeleję Ci 20 zł razem z moją deklaracją na Posterka jak tylko zacznie mi działać konto internetowe,bo jakaś przerwa techniczna na stronie PKO jest)
[B]+ 50 zł[/B] od [B]KrystynyS[/B] (luty i marzec)


[/QUOTE]
Magda a ja znowu o finansach będę Ci nudziła:evil_lol:
Z tych pieniążków, które zostały u Zuzi po Tosi(*) - 70 zł.ja pozwolę sobie "zabrać" 35 zł. /Anielica 20 zł., Maruda666 15 zł./Myślę że reszta niech zostanie u Ciebie na zapas, nigdy nie wiadomo jak będzie ze zdrowiem Balbinki a po operacji - nie daj Bóg - coś może być potrzebne. Poza tym kasiatatry też pisała że zostały jakieś pieniążki, które prosi o przeniesienie na następny miesiąc. Deklaracja Anielicy, którą ona przeniosła na Posterka - za luty mi pieniądze przelała już na konto. Myślę że się z nią dogadałam jak ona zrobiła już przelew do Ciebie. Może te dodatkowe 20 zł. niech zostaną na następny miesiąc na Balbinkę? Może Anielica niech się wypowie.........

Link to comment
Share on other sites

AlfaLS ja się w tym gubię... :oops:
Czy operacja Balbinki jest już do reszty opłacona z pieniędzy po Tosi?
Bo miałyśmy dopłacić jeszcze 50 zł...
Jak to wogóle wyliczyłyście,że po Tosi zostało 70 zł?
Sorry,ale ja się nie nadaję do księgowości :oops:

Może zamieszczę listę wpłat od nowego roku i będzie łatwiej do czegoś dojść.
Chciałabym już ostatecznie wyjaśnić sprawę finansową Balbinki.
Czy ktoś mi pomoże? :oops:

04.01. [B]+ 40 zł[/B] anielica
08.01. [B]+ 30 zł[/B] maruda666
08.01. [B]+ 100 zł[/B] Jo37
08.01. [B]+ 60 zł[/B] AlfaLS&siostra
11.01. [B]+ 100 zł[/B] KrystynaS (50 zł hotelik + 50 zł badania)
12.01. [B]+ 100 zł[/B] Sabina02
13.01. [B]+ 50 zł[/B] kasiatatry
13.01. [B]+ 80 zł [/B]magda222 (50 zł hotelik + 30 zł operacja)

13.01. [B]- 560 zł[/B] (480 zł hotel + 50 zł badania + 30 zł operacja)

12.01. [B]+ 100 zł[/B] Sabina02 (luty i marzec)
01.02. [B]+ 40 zł[/B] anielica
05.02. [B]+ 50 zł[/B] KrystynaS (luty i marzec)

Link to comment
Share on other sites

To z mojego rozliczenia, Magdziu wyniklo :

cytuje post z wyliczeniem


Z tego, co ja otrzymalam na konto za Posterka i Mike wynika, ze :
za Mike ( oplata mies. to 340,- zl , po odliczeniu mojego 10,- zl ) wplynelo 315,- zl , wiec z pieniazkow Tosi wykorzystano dla Miki 25,- zl
za Posterka ( oplata mies. 335,- zl, po odlizeniu moich 15,- zl deklaracji przerzuconych z Tosi ) wplynelo 255,- zl, wiec z pieniazkow Tosi wykorzystano dla Posterka 95,- zl

Razem wiec z pozostalych 240,- zl Tosi juz wykorzystano na Mike i Postera - 120,- zl

Wiec [U]pozostalo jeszcze 120,- zl pieniazkow Tosi[/U].

Jesli z tych pieniazkow bedzie tez uregulowana operacja Balbinki - 50,- zl... to wowczas [U]pozostanie jeszcze 70,- zl pieniazkow Tosi do rozliczenia w przyszlym miesiacu.[/U]

Tak wynika z rozliczenia, ktore juz mam na koncie.

Link to comment
Share on other sites

Madziu a teraz ustał z Zuzią jaki był w styczniu czynsz za Tosiunię.

I masz tak : za Balbinkę czynsz 240 + za Tosiunię czynsz ..... + za badania 50 + za operację chyba 150 albo 200 ( spytaj Zuzię chyba, że pamiętasz).
Wpłaciłaś 560 zł, a powinnaś ....... to wyjdzie z wyliczenia powyżej.

I już wiemy jak stoją finanse Balbi. Jeśli wyjdzie, że masz jakąś rezerwę dla niej to świetnie, przyda się na szczepienia na przykład czy na coś innego

Link to comment
Share on other sites

To ja napisze, bo Magde chyba rozbolala od tych finansow glowa i poszla spac......

Magda wplacila 14.01 na Balbinke - 240,- zl ( hotel ) + 50,- zl za badania krwi i EKG przed operacja + 30 zl za operacje

Operacja kosztowala 180,- zl ( z lekami i kolnierzem ).
Ja sponsorowalam za operacje - 100,- zl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']To ja napisze, bo Magde chyba rozbolala od tych finansow glowa i poszla spac......

Magda wplacila 14.01 na Balbinke - 240,- zl ( hotel ) + 50,- zl za badania krwi i EKG przed operacja + 30 zl za operacje

Operacja kosztowala 180,- zl ( z lekami i kolnierzem ).
Ja sponsorowalam za operacje - 100,- zl.[/QUOTE]

Jestem,jestem :)
Czyli jedno dobrze udało mi się wyliczyć :)
Za operację musimy dopłacić 50 zł :)

Link to comment
Share on other sites

A ile wyniósł czynsz za Tosiunię Zuziu w styczniu???? Bo jeszcze to trzeba doliczyć.

Jeśli jest jakaś superata u Ciebie to dobrze, Madzia to odliczy przy najbliższym przelewie.

A tak a'propos - ile teraz będzie wynosić czynsz za Balbinkę bo ja założyłam, że połowę, ale mogę się mylić bo nie znam ustaleń

Link to comment
Share on other sites

Magda widzisz czyli nie ma długu za operację Balbiny.

Przeczytaj post Zuzi #1140 zwłaszcza to podkreślone
[QUOTE]z pozostalych 240,- zl Tosi juz wykorzystano na Mike i Postera - 120,- zl

Wiec [U]pozostalo jeszcze 120,- zl pieniazkow Tosi[/U].

Jesli z tych pieniazkow bedzie tez uregulowana operacja Balbinki - 50,- zl... to wowczas [U]pozostanie jeszcze 70,- zl pieniazkow Tosi do rozliczenia w przyszlym miesiacu.[/U]
[/QUOTE]No nie licz już, Zuzia podała stan finansów. Saldo + 70 zł.

Link to comment
Share on other sites

I z tego co napisałyście czyli 70 zł. ja pozwolę sobie zagospodarować 35 zł. / deklaracja Marudy666 i Anielicy / a drugie 35 zostanie. I może dla czystości rozliczeń przelej Magda za Balbinkę teraz mniej o te 35 zł. i konto Tosi się wyzeruje:lol: Albo niech to zostanie jako opłata za hotelik za tych kilka dni Tosi(*) - tu Zuzia musi dać konkretną odpowiedź.
I tym sposobem Magda by miała już czysta sytuację:lol: A mówią że tak dobrze dostawać spadki:diabloti:

A swoją drogą mnie łatwiej z tymi rozliczeniami bo ja księgowa z wykształcenia i - niestety - z wykonywanego zawodu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...