Jump to content
Dogomania

100 % jamnisia starowinka na drżących łapkach- juz w nowym cudownym domku!!!


ulvhedinn

Recommended Posts

[quote name='Bea1']gryzie niestety, Pani w schronisku mnie ostrzegała, że ma charakterek..ale ze mną była jak aniołek...może dlatego,że bardzo cierpiała:([/quote]

mialam na tymczasie suczke zabrana z ulicy po sterylce gryla wszystkich nawet mnie i to nie markujac GRYZLA ale wiadomo psiak tak pokazuje cierpie nie dotykaj mnie... jak tylko wydobrzala od razu pojawila sie przymilna sunieczka. Moze z wasza mala jest to samo . Trzeba czekac az pzrestanie ja bolec.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pati']mialam na tymczasie suczke zabrana z ulicy po sterylce gryla wszystkich nawet mnie i to nie markujac GRYZLA ale wiadomo psiak tak pokazuje cierpie nie dotykaj mnie... jak tylko wydobrzala od razu pojawila sie przymilna sunieczka. Moze z wasza mala jest to samo . Trzeba czekac az pzrestanie ja bolec.[/quote]
myślę, że masz rację..poczekajmy trochę. Megusia ma bardzo łagone oczy, jest zrównoważona, miła... jak ją wiozłam ze schroniska do Oławy..wyciągałam kilka razy rękę do tyłu..Ona mimo bólu, gorączki podnosiła pyszczek aby mnie dosięgnąć i delikatnie lizała..na miejscu wyciągając z samochodu dotknęłam nieświadomie ropienie, które pękły:-(..bardzo piszczała...tuliłam, pocieszałam...nawet na mnie nie warknęła.

Link to comment
Share on other sites

Megusia czuje się dużo lepiej, zaczyna ufać:loveu:, przestała powarkiwać...niestety jej rany wyglądają strasznie...:shake: odpadło jej kawał skóry z ropą i praktycznie ma żywe mięso:-(...wet twierdzi, że tak musi być...mała nadal ma antybiotyk.

Megi jest dzisiaj w GW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Beatko, zapytaj weta, czy by nie był dobry opatrunek hydrożelowy, u Bilbona sprawdził się znakomicie, a on też był pogryziony, rany zakażone i z martwicą....[/quote]
masz rację, że ja o tym nie pomyślałam..pamiętam jak moje dziecko miało paskudna ranę i właśnie tylko ten hydrożelowy opatrunek zdziałał cuda. Dziękuję:Rose:

Link to comment
Share on other sites

Jutro jamniczka jedzie do swojego domu z ogrodem, będzie miała braciszka staruszka..a jej nowa rodzinka to weterynarze...ta mała ma tyle szczęścia, że aż trudno mi uwierzyć..powiedzcie proszę, że nie śnię..poczekajmy do jutra z radością;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kar0la']Czarownica. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Megi udało ci się sunio. :laola:[/quote]
masz w te śliczne ząbki KarOla:evil_lol: sugerowałam delikatnie żeby poczekać z radością do jutra:mad::loveu:

Link to comment
Share on other sites

:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
Zawrotne tempo!!!!! Zmienie tytuł zaraz jak będzie już w domku, coby nie zapeszać;)

A starowinek jest w tej chwili u mnie... wygląda rozpaczliwie:placz: Żadna fotka tego nie oddaje... :shake: Teraz szukam pilnie innego tymczasu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
Zawrotne tempo!!!!! Zmienie tytuł zaraz jak będzie już w domku, coby nie zapeszać;)

A starowinek jest w tej chwili u mnie... wygląda rozpaczliwie:placz: Żadna fotka tego nie oddaje... :shake: Teraz szukam pilnie innego tymczasu...[/quote]
No to się Ciotka ULV dopsiła :cool3: A on nie miał jechać do Oławy ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
Zawrotne tempo!!!!! Zmienie tytuł zaraz jak będzie już w domku, coby nie zapeszać;)

A starowinek jest w tej chwili u mnie... wygląda rozpaczliwie:placz: Żadna fotka tego nie oddaje... :shake: Teraz szukam pilnie innego tymczasu...[/quote]
ten mój staruszek? które chciałam zabrać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Tak, ten staruszek- przeraziłam się jak go zobaczyłam- no tragedia, na fotkach wygląda o niebo lepiej:placz:[/quote]
Kocham Cię normalnie! spać przez Niego nie mogłam :loveu:tak się cieszę, pomożesz mi go "przerzucić" do Oławy?

Link to comment
Share on other sites

Beatka, to ja Cię kocham:loveu: Pytaj, pytaj, a ja w międzyczasie pobadam dziadzia i spróbuję choć troszkę postawić na łapki:cool3:
Założyłam mu wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75679[/URL]

Oczywiście w organizacji transportu pomogę!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...