Jump to content
Dogomania

Spacer we Wrocławiu


larissa

Recommended Posts

Szczerze mówiąc będę tam pierwszy raz, więc nie jestem pewna... na ich stronie jest napisane:
"Wszystkich przyjaciół Centrum Pozytywnego Szkolenia Psów ARISA oraz [B]ich znajomych[/B] zapraszamy na niedzielny spacer, który odbędzie się 20 lutego o godz. 12:00 w Lasku Osobowickim."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='ulvhedinn']A to jest że tak powiem "otwarty" spacer?[/QUOTE]

Otwarty spacer, organizowany raz na jakiś czas - głównie zależnie od tego, czy "prowadzący" jest w mieście, a pogoda daje radę :)
Ostatnio miałyśmy przeprowadzkę na Muchobór Wielki, więc od poprzedniego spaceru minęły jakieś 3 miesiące.

Wczoraj frekwencja naprawdę dopisała :)

Nie udało mi się objąć wszystkich:

[URL]http://img232.imageshack.us/i/p2201084.jpg/[/URL]
[IMG]http://img232.imageshack.us/i/p2201084.jpg/[/IMG][IMG]http://img232.imageshack.us/i/p2201084.jpg/[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Wczoraj frekwencja naprawdę dopisała[/QUOTE]
i pogoda też :) bardzo mi się podbało - jeszcze nie byłam na takim spacerku z taką ilością psów, a Wena po powrocie do domu 'padła' na długi czas. Szoda tylko, że to zdjęcie takie małe.. no i mam nadzieję, że jakieś ukażą się na stronie Arisy, bo widziałam, że Pani Kasia dodaje zazwyczaj... :)

Link to comment
Share on other sites

Ech... Pamiętam jak na nasze nieformalne spacery potrafiło się zjawić 21 człowieków i 18 psów, płci, wieku, gabarytów, maści i temperamentów wszelakich (taki wynik zanotowałam w marcu 2009r). Fajnie było. Może uda się kiedyś znów powrórzyć taki spęd... :razz:.

Koper sory, jakoś nie pomyślałam... :oops: Choć prawdę mówią ja jeszcze kagańca nie kupiłam, bo dopiero teraz odpowiedział mi ten wrocławski sklep i jestem wstępnie umówiona na przymiarkę kaganca w realu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merime']szmaja, a gdzie chodzisz na spacery?? My też z Muchoboru Wielkiego jesteśmy i nie mamy towarzystwa spacerowego żadnego. Jakoś wszyscy uciekają ;([/QUOTE]

Z Muchoboru jest jeszcze iskra_wroc ;) Ja jestem z ND i często ulv do mnie przyjeżdża i chadzamy na spacery nad Ślumpę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']i pogoda też :) bardzo mi się podbało - jeszcze nie byłam na takim spacerku z taką ilością psów, a Wena po powrocie do domu 'padła' na długi czas. Szoda tylko, że to zdjęcie takie małe.. no i mam nadzieję, że jakieś ukażą się na stronie Arisy, bo widziałam, że Pani Kasia dodaje zazwyczaj... :)[/QUOTE]

Kasia wstawia, zdjęcie małe, bo tylko na forum.
Jeśli wybiorę coś ze zdjęć wszystkich fotografów, to pojawią się pewnie na obu stronach - kontrast był straszny - jasno, dużo śniegu, więc zdjęcia wychodziły różnie :)
Najprędzej pojawi się coś pewnie na facebooku [url]http://www.facebook.com/pages/Szcz%C4%99%C5%9Bliwy-Pies-wychowanie-i-szkolenie-Twojego-psa/118925788171420[/url]

Mówiąc przeprowadzka na Muchobór miałam na myśli przeniesienie szkoły ze Śródmieścia :-), teraz działamy na Kunickiego 59.

Link to comment
Share on other sites

czekajcie bo sie zgubilam. TO kiedy i o ktorej?? Tylko jakos dokladnie napiszcie. Ja na OSobowicach bylam raz w zyciu to chyba ze 2 lata temu. Tam spacer robilismy jeszcze z GOŚ. Pamietacie wtedy padało ale i tak bylo fajnie chyba nas z 10 osob bylo albo wiecej :)

Link to comment
Share on other sites

Dołączam się do pytania. Na pewno będę maszerować.

Kurde, ja tak tęsknię za dogospacerami! Ale... Aza ledwo chodzi po 20 minutach biagania, a Zeus to wiadomo... Chociaż z nim coraz lepiej. Miśka natomiast cieszy się każdą chwilą samotności(bez innych psów). Hmmm, a tyle psów niby ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...