Jump to content
Dogomania

CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!


maciaszek

Recommended Posts

  • Replies 567
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no właśnie o to mi chodziło, nie chciałam nikogo obrazić. W kńcu wszystkim nam zależy na szczęściu tych psiaków. Ja też mam psiaki z adopcji i też byłam kontrolowana i zresztą nadal jestem;) , to przecież normalne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana S']ja tutaj zadnego zamieszania nie widze to ze dziwczyna zapisala pare postow nie tam gdzie trzeba nie znaczy ze jest niewiarygodna...tak nie mozna...liczy sie ze chce pomoc wziac kolejna bide ze schronu...sprawdz domek jak masz taka mozliwosc... i nie zniechecaj ludzi do tego ze chca adoptowac psa bo ja pewnie bym dala sobie spokoj jakbym takie zdanie przeczytala...kurcze dziewczyna chce wziac psiaka.......................................[/quote]
Z zamieszaniem chodziło o to, że w końcu nie było wiadomo jakiego psa chce Iwona. Zmieniała zdanie z prędkością światła ;)
I tyle. Nic więcej. Przynajmniej jeśli chodzi o mnie.
Fajnie, że Iwonus chce wziąć jakąś bidę i za to jej chwała!

[quote name='muka1']tak wygląda Roko po kąpieli-te zdj na tle zieleni!.To jedno na tle cegielek tuż przed kapielą![/quote]
Wygląda o wiele, wiele lepiej! Taki fajny puchaty się zrobił :)

[quote name='iwonus22']Wiesz co ja się nie obrażam.Poprostu pierwszy raz piszę na forum.A tutaj już mi błędny wytykają.Każdy się przecież myli.Ale jest Oki :))[/quote]
To dobrze, że jest oki. I dobrze, że chcesz pomóc jakiemuś psu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Z zamieszaniem chodziło o to, że w końcu nie było wiadomo jakiego psa chce Iwona. Zmieniała zdanie z prędkością światła ;)
I tyle. Nic więcej. Przynajmniej jeśli chodzi o mnie.
Fajnie, że Iwonus chce wziąć jakąś bidę i za to jej chwała!


Wygląda o wiele, wiele lepiej! Taki fajny puchaty się zrobił :)


To dobrze, że jest oki. I dobrze, że chcesz pomóc jakiemuś psu :)[/quote]

Dlatego zmieniłam tak szybko zdanie bo nie widziałam nigdy takich ślicznych piesków w takim miejscu.I wtedy nie wiedziałam kogo wziaść.Ale już się zdecydowałam :))

Link to comment
Share on other sites

Roki potrzebuje osoby bardzo doswiadczonej w kontaktach z psamiPrzezywa swój dramat i trzeba to widziec i przetrzymac.Poza tym to charakterny chow!Potrafi zawarczec ,gdy mu cos nie lezy.Kota w domu już nie goni ,ale goni kotke (też moją) podworkowa ,ktora mieszka w piwnicy.Przychodzi na zawołanie ....kiedy on chce.Prawdziwy chowek.Więc jak na pierwszego psa dla kogoś z entuzjazmen to chyba nie bardzo się nadaje.

Link to comment
Share on other sites

[B]Iwonus[/B] nie zniechecaj sie Dalmat na pewno sie znajdzie nie tak dawno byl maly pieso szczeniak do wziecia...ja sama by go wziela ale nie moge sama mam dwa psy...[B]Iwonus[/B] Dalmat na pewno sie znajdzie....

Przepraszam ze to pisze na stronce Rokiego ( na pewno sie nie obrazi)....

hopaj wielka puchowa kulo....po domek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana S'][B]Iwonus[/B] nie zniechecaj sie Dalmat na pewno sie znajdzie nie tak dawno byl maly pieso szczeniak do wziecia...ja sama by go wziela ale nie moge sama mam dwa psy...[B]Iwonus[/B] Dalmat na pewno sie znajdzie....

Przepraszam ze to pisze na stronce Rokiego ( na pewno sie nie obrazi)....

hopaj wielka puchowa kulo....po domek...[/quote]

Mam nadzieję Dario. Tak bym go chciała już mieć ze sobą :(

Link to comment
Share on other sites

Do góry rudasku!Przy okazji chcę po raz setny przypomnieć,ze chow to specyficzna rasa.Nie liczcie na to,że chow przyniesie Wam w zębach kapcie:lol:albo będzie przytulanką.To kot w psiej skórze,dumny i niezależny.Miłość chowa jest za to bezgraniczna chociaż nie jest wylewny.Chow po przejściach potrzebuje dużo cierpliwości,miłości i doświadczenia.

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj rudasek ma się lepiej!.Mam na mysli spadek świądu po wczorajszym zastrzyku.Tak mi się wydaje.Nawet oczka dzisiaj lepsze a dopiero dzis rozpoczęłam wkrapianie-pozwala sobie wkropic!!!!.Myślę ,że "obcy" bytujący w jelitach bądż na skórze padli martwi.Te wszystkie zabiegi przyniosly ulgę.Cieszę się ,że mogłam pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Muka..Jesteś Niezastąpiona,dziewczyno...Jeśli o Rudiego chodzi...masz Rację...nie trzeba się tak bardzo śpieszyć,Jest wśród Wspaniałych Ludzi...potrzebny mu odpowiedzialny i ciepły,Jak Ty...własciciel...;) Jeśli ktoś naprawdę będzie go chciał,to znajdzie go bez problemu,Dogomaniacy już postarali się ,aby o Rudym było głośno;) Sam nie ustaję w szukaniu mu domku,ale nie pytam każdego ,czy chce Chowka...To bardzo specyficzna rasa,i do tego 9 letni pies z przejściami...RENTĘ musi mieć GODNĄ !!:mad:

Link to comment
Share on other sites

milo mi Albaxie ,że mnie tak chwalisz!Roko wcale nie wyglada na swoje 9 lat(9 skończy w koncu grudnia dopiero!)Jest prawie rownolatem mojej dziewczynki a ona skończyła 8 ostatniego marca.Nie uważam jej za stara i ma jeszcze przed soba dobrych kilka latTo o wieku.Ale ,ale ludzie juz zorintowali sie ,że mam dwa psy i roki bardziej podoba się niz moje dziewczę!No i faktycznie chowek to nie pies dla kazdego.Musi być prawdziwy amator inaczej będzie obustronne rozczarowanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...