Jump to content
Dogomania

CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!


maciaszek

Recommended Posts

Przepraszam, że tu, ale sporo osób wchodzi na ten wątek, a sprawa jest bardzo pilna!! Małym szczeniaczkom grozi śmierć lub porzucenie!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76025[/url]

Proszę pomóżcie!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 567
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='florida_blue']przeciez nie wydamy psa nieodpowiednim osobom tylko dlatego że go "kupili"[/quote]
No jasne, że nie. Nawet o tym nie pomyślałam.

[quote name='muka1']zaczyna mi się to nie podobać.Ja mysle ,że dawno powinni zadzwonić irozpytywac o psa a tu cisza....?[/quote]
Może to byli jedni z takich żartownisiów Allegrowych. A teraz będą się dopominać o komentarz i nie daj boże o psa.
A czy w opisie aukcji było przynajmniej napisane, że zalicytowanie nie oznacza zakupienia psa?

Link to comment
Share on other sites

ja nic nie wiem co tam było a cvzego nie.Nawet nie wiedziałam ,że jest dla niego allegro.Dziewczyna chciała jak najlepiej.Przeciez zdobyc tel do mnie mogli bez trudu nawet odezwac sie tu na wątku?....Jakie macie odczucia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='florida_blue']nie, bo Kasia wystawiała pierwszy raz - ja zawsze robie prywatne... no trudno.... przeciez nie wydamy psa nieodpowiednim osobom tylko dlatego że go "kupili"[/quote]

Jest to naprawde dziwne a ta osoba (osoby ktore kupili Rudiego) skontaktowala sie z [B]Muka[/B]?..

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ci ludzie kupili go przez kup teraz, to Kasia ma ich dane - z reguły jest tam przecież też telefon. Może niech go poda to zadzwoni się do nich i rozwiejemy watpliwości. Będzie wiadomo, czy to było dla żartu, czy rzeczywiście zależy im na Rokim/Rudim

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to conajmniej dziwne.ktoś sobie"kupił"misia i nawet nie zadzwonił?Jak ja znalazłam moje miśki,to telefon się grzał do czerwoności.W poznańskim schronisku to mnie już po głosie rozpoznawali:lol:A kiedy tylko dostałam wiadomość,że Misza odsypia ostatnią narkozę i można go odebrać to natychmiast po niego jechałam ponad 300km.Może się mylę,ale wydaje mi się,ze nic z tego nie będzie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...