Jump to content
Dogomania

CHOW CHOW. Zostaje w domku tymczasowym na zawsze !!!!!


maciaszek

Recommended Posts

  • Replies 567
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='muka1']dzisiaj przyjda ludzie do Rokiego!Znależli go na allegro.Zobaczymy kto to taki.Trzymajcie kciuki[/quote]
To Roki ma Allegro? Nie podałaś tu linku :mad: czy ja przeoczyłam :oops:?
Hehe, a chciałam mu jutro Allegro robić ;)
Jeśli to będą Ci ludzie to pamiętaj o:
- umowie zrzeczenia się psa,
- umowie adopcyjnej.
Jedno i drugie w 2 egzemplarzach (chyba, że jeden chcesz dla siebie, to w 3).

Też trzymam kciuki !!!!!

Link to comment
Share on other sites

zadzwonila dziewczyna i powiedziala ,że znalazła przez allegro dom dla Rokiego.Ja szukam na allegro i nie znalazłam.Co do umów:umowa zrzeczenia mam wzór ale adopcyjnej nie mam.Zapytam ,może Florida blu będzie miała wzór?Podobno sa to ludzie z częstochowy to gdyby co to uzupełnie o dzień dwa póżniej.Mieli do mnie dzwonic,może wieczorkiem, a może jutro?...Zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

To ciekawe z tym Allegro... :roll: Ja też nie znalazłam :shake: Ktoś z dogo robił? Przyznać się :mad:.
A co to za dziewczyna, która znalazła ten dom? Czy też może źle zrozumiałam Twoje zdanie "zadzwonila dziewczyna i powiedziala ,że znalazła przez allegro dom dla Rokiego"... Ale zrozumiałam je w ten sposób, że jakaś dziewczyna znalazła Rokiemu dom przez Allegro. A tym domek są ci ludzie podobno z Częstochowy.

Ja korzystam z tej umowy adopcyjnej: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2360719&postcount=74[/URL]

Link to comment
Share on other sites

dzięki za umowę.Dziewczyna to z kotow ,znaja ja dziewczyny z częstochowskiej fundacji.Ja osobiście wcale.Wyraznie uslyszałam o allegro i sama szukałam.Maciaszku! ,poczekamy czy ktos zadzwoni ,przyjdzie ja osobie niepewnej absolutnie psa nie wydam.Dzieki za umowe,Florida też dosłała mi wzór.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdziak']Powierdzam - Allegro wystwione przez naszą Kociarę - Kociara strasznie się cieszy, że tak szybko znalazła dom dla Rokiego. [/quote]

[quote name='muka1']Magdziak nie potrafie odnależć rokiego na allegro?.....[/quote]
Ja też nie mogę znaleźć. Można prosić o link?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...