Jump to content
Dogomania

Panna Alicja z baśniowej krainy


Magda

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to wymieniaja nam na legitki elektoniczne, po rejestracji elektronicznej i przeslaniu foty droga elektroniczna :roll:

No.

I oczywiscie, dziekanat nasz se nie moze zadzwonic do informatyka i powiedziec "Panie Mieciu daj Pan ogloszenie ze moga legitymacje odbierac" ale nie w tym rzecz, bo dowiedzielismy sie ze wisi kartka na dziekanacie ze se mozna odbierac legitymacje juz :roll:

Nadazacie?

Link to comment
Share on other sites

No.
I se mi dzwoni kolezanka w srode i mowi ze se mozna odbierac legitki, to mowie spoko, bede w piatek, se odbiore. Akurat konsultacje mecenasika od 15.30, dziekanat do 15 to se wszystko pomalutku zalatwie.

Ja sie kórwa pojawiam o 14 w szkole, wchodze se do tej jamy smoczyc i co widze?? Pani sie ubiera, sterylna czystosc na biurkach... se mysle ki uj :hmmmm: ale nic to, mowie "dzien dobry :grins: chcialabym odebrac legitymacje" a pani mi na to "zamkniete". To ja mowie, "bardzo pania prosze, ja jestem z wawy [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]/uwzglednilam przerwe swiateczna i ponoworoczna zmiane miejsca zamieszkania/[/SIZE][/COLOR] nie bede miala znizek na przejazdy publicznymi srodkami transportu" a ona mi, ze ma juz wszystko spakowane i pozamykane i nic z tego i ze se odbiore miedzy swietami. To ja mowie ze wlasnie nie odbiore, bo nie bede miala jak i ze bardzo prosze. A ona mi ze :shake:

To ja se drugi raz mysle ki uj :hmmmm: patrze na zegarek, 14 jak w morde szczelil, mowie "ale dziekanat do 15 otwarty" a pani mi na to "dzisiaj do 14, wisi kartka na drzwiach". To sie pytam, kiedy ta kartka zostala powieszona, a babol mi na to "no dzisiaj!"

Pozniej sie unioslam i troche jej wygarnelam o traktowaniu studentow, po czym powiedzialam dziekuje bardzo, a drzwi to mi jakos tak sama reka poleciala i zrobily trach!

Faktycznie byla na nich kartka wymiarow 3x13cm z napisem "W dniu 21 grudnia dziekanat czynny w godzinach 12-14" :roll: bez pieczatki dziekana wiec g*** nie informacja.

I se powiedzialam, ze ja tego tak nie zostawie, oj nieeeee!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...