Jump to content
Dogomania

Blacky za TM, Bilbo zostaje u nas!


Hope2

Recommended Posts

58 minut temu, anica napisał:

Tak szybko, to .....my nie damy o sobie zapomnieć!:-P

Aniu kochana,aż mi się wstyd zrobiło...toż chyba ostatni raz rozmawiałyśmy jak Cię prosiłam,żebyś tu napisała... przapraszam...ciągle w niedoczasie jestem...teraz Bulbusiow doopke przebrać muszę i na rozmowę kwalifikacyjną lecę. A jak wroce-obiad, sprzątanie,rozpakowywanie...no i w piecu palenie. Cieszę się ogromnie,ze to już nie TAMTEN piec!  tu mamy angielke z podkową, więc od razu mam i ciepła wodę...no i opału o niebo mniej potrzeba :) i futrom lepiej...tylko tych moich polnych dróg żal...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pięknie dziękujemy za życzenia ♡ my również wszystkim zagladajacym do nas życzymy wszystkiego najlepszego, zdrówka przede wszystkim,złapania oddechu po codziennej gonitwie,czasu wspaniałe spędzonego z bliskimi,smacznego jajeczka,Dyngusa mokrego i...czego tylko sobie od Zajączka zamarzycie :)

(jak dostaniemy fotki jamnika trochę upadionego od cioci nescca,która nas niedawno odwiedziła,to od razu wkleimy)

Link to comment
Share on other sites

pięknie dziękujemy za odwiedziny :) chyba mogę się pochwalić,że Bilbo i Tolek zostali ulubiencami dzieci w wieku przedszkolnym :D prawie każdego dnia ktoś do nich przychodzi-poprzytulac się,wyglaskac paskudy...Bulbo też się cieszy na widok dzieci,Hades z radości skacze i aż ogon psem macha...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

A jak już znalazłam wątek to ogłaszam wszem i wobec, że jamnik, który nie reaguje na ŻADNE imię poza...Jamnik... pozostaje u nas for ever.  Umowy nie mam z kim podpisać.  Wizytę przed i po adopcyjnasam sobie zrobił.  Ucieka z każdego miejsca, w którym my nie mieszkamy. Z uwagi na jego wybór- my wyboru nie mamy.  Nie chcemy, żeby czubek wpadł pod auto ( durne to takie, że siada na środku drogi i się drze zamiast zejść). Z nikim obcym nie wykazuje chęci spacerowania. Dzieci lubi-jak glaskaja...A na drugim końcu smyczy jest Sebek lub ja. Nie jest to decyzja podjęta pod wpływem chwili. Zamieszkał u nas dwa lata temu. Pierwszy zaaklimatyzowal się w nowym mieszkaniu  (jest kanapa jest cuuuudnie). Jak mi się uda, to zmienię tytuł wątku. 

ps. możliwe, że oprócz niego i świnki_weź_na_chwilę_max_2_dni zamieszka z nami ktoś jeszcze. Ale nie wiemy kto-duży czy mały,  młody czy stary. Jeszcze liżemy rany po Blackym i Księciu. I po Królewnie.  Aaaale skoro Sebek bredzi o kocie (oszalał?! zeżrą kociastego w trzy sekundy!), to znaczy, że...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...