Jump to content
Dogomania

Dragon-owczarek po wypadku komunikacyjnym !!!


wolf122

Recommended Posts

 

Proszę belu    :kiss_2:  Poślizg informacyjny :mdrmed: ale nic się nie dzieje na evencie oprócz pyskówek.Prowadzący event zadeklarował,że będzie chciał adoptować Dragona.

Dzisiaj rano wykonałem telefon do kliniki.Dragonkowi apetyt dopisuje.Na spacerku stojąc zaczyna delikatnie podpierać się na operowanej nodze.Prawdopodobnie (decyzja miała zapaść w południe)chłopakowi usunięto szwy.Za tydzień lub dwa będzie zdjęcie kontrolne.Niestety ryzyko powikłań wciąż istnieje.Ofiarujmy mu ten czas .

 

[url=http://up.programosy.pl/foto/10687029_554813697981695_3484451938782785761_n.jpg]10687029_554813697981695_348445193878278[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ech te kobiety... Brak chętnego do adopcji psa - źle, jest chętny - też źle.

A bo jakby był jakiś super dom do cholery to nikt by się nie czepiał,bo pies ma rewelacyjny charakter!!!!

 

Jakby mógł być drugim,trzecim,ale nie fafnastym....

 

Gdzie pies jest ogłaszany? Moje pytania na fb zostają wykasowane! Dlaczego? Skoro pytam co powinien jeść ,czy też teraz je?

Jak są niewygodne to się kasuje??? Po co to wydarzenie? Ludzie pytają czy się dogaduje czy też nie z innymi psami.

Nie mają odpowiedzi!

 

Czy to celowe działanie?

Pozostaje się tylko domyśleć... :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

Witam , szukam właśnie ONka do zabawy z moją sunią , Pocahontas ma już 7 lat i też jest przygarnięta to cudowne psiaczek  i chciałabym żeby miała towarzysza do wspólnych zabaw . Mam właśnie pytanko , w jakim wieku jest Dragon i czy akceptuje inne psiaki .

 

myślę, że z sunią nie byłoby problemu :) z tego, co wiem to bardzo fajny psiak do ludzi, a jak na spacerze nakrzyczała na niego sunia (po operacji) to się położył i nie wiedzial, co ma ze sobą zrobić - raczej jest uległym psiakiem

Link to comment
Share on other sites

Dragon ma 5-7 lat.Jest wykastrowany,a Twoja sunia po sterylce?

 

Wspaniały psiak o niesamowitym charakterze. Jutro będę wiedzieć jaki ma stosunek do innych psiaków,bo niestety moje pytania na fb do osoby ,która założyła wydarzenie są kasowane....

 

Pohacontas podaj mi na pw swój nr ,zadzwonię jutro do Ciebie.

 

Dodam,że ja mam sunię onkę 13 letnią i jestem przekonana,że psiaki się dogadają.

 

Niesamowity pies ,spragniony miłości i kontaktu  :eggface:

Link to comment
Share on other sites

Ryss - w jakim celu się tu pojawiłeś/łaś?

 

 A Tobie co do tego? To jest forum publiczne, a nie - jak Ci się wydaje - psipsiółkowe TWA i jak nie masz nic do powiedzenia na temat, to zrób sobie wychodne, niczym Twa imienniczka z przedwojennej piosenki Dziś panna Andzia ma wychodne. A wracając do naszych baranów. Mierzi mnie przenoszenie na forum osobistych animozji i zawiści, ze szkodą dla zwierzaków. Jeśli kogoś stać, ma warunki, kocha zwierzęta i chce mieć jeszcze jednego zwierza w domu, to jaki problem, by tym kolejnym nie był właśnie Dragon? Ja rozumiem, że innych w małym miasteczku szlag trafia, że oni ledwo dają sobie radę z jednym yorkiem, a taka, że się nie wyrażę, lata ze zgrają onków - ale to nie znaczy, że po tym szlagotrafieniu ma się prawo wylewać publicznie pomyje na głowę takiej onko-latawicy. Jeśli natomiast są konkretne powody, by Dragon nie trafił w konkretne ręce, to trzeba o tym konkretnie pisać,  a nie głupawo dorabiać gębę tej, która z miłości do... Bo jak pisał po czesku św. Paweł w liście do Koryntian, stanowiącym Hymn o Miłości: laska se ne wydyma i ne wypina se...

 

I przy okazji: Andziu, pisz po polsku. Nawet jeśli Twoja pani od polskiego w gimbazie miała to akurat  w de (co teraz takie rzadkie tamże nie jest), to tutaj są inne wymagania, o czym  mówi punkt II.5d Regulaminu forum:

 

Pisząc na forum przestrzegaj zasad ortografii i pisowni języka polskiego!

 

Link to comment
Share on other sites

 A Tobie co do tego? To jest forum publiczne, a nie - jak Ci się wydaje - psipsiółkowe TWA i jak nie masz nic do powiedzenia na temat, to zrób sobie wychodne, niczym Twa imienniczka z przedwojennej piosenki Dziś panna Andzia ma wychodne. A wracając do naszych baranów. Mierzi mnie przenoszenie na forum osobistych animozji i zawiści, ze szkodą dla zwierzaków. Jeśli kogoś stać, ma warunki, kocha zwierzęta i chce mieć jeszcze jednego zwierza w domu, to jaki problem, by tym kolejnym nie był właśnie Dragon? Ja rozumiem, że innych w małym miasteczku szlag trafia, że oni ledwo dają sobie radę z jednym yorkiem, a taka, że się nie wyrażę, lata ze zgrają onków - ale to nie znaczy, że po tym szlagotrafieniu ma się prawo wylewać publicznie pomyje na głowę takiej onko-latawicy. Jeśli natomiast są konkretne powody, by Dragon nie trafił w konkretne ręce, to trzeba o tym konkretnie pisać,  a nie głupawo dorabiać gębę tej, która z miłości do... Bo jak pisał po czesku św. Paweł w liście do Koryntian, stanowiącym Hymn o Miłości: laska se ne wydyma i ne wypina se...

 

I przy okazji: Andziu, pisz po polsku. Nawet jeśli Twoja pani od polskiego w gimbazie miała to akurat  w de (co teraz takie rzadkie tamże nie jest), to tutaj są inne wymagania, o czym  mówi punkt II.5d Regulaminu forum:

 

Pisząc na forum przestrzegaj zasad ortografii i pisowni języka polskiego!

 

może sam zastosuj się do tego - co?

Link to comment
Share on other sites

może sam zastosuj się do tego - co?

 

Jeśli się zmienia samemu czyjś tekst - a podkreślenia, pogrubienia są taką ingerencją w cudzy tekst - to trzeba to zaznaczyć wyraźnie w treści swego wpisu. Inaczej jest to czystej wody chamstwo gimbazowe.

 

PS. Dalej łamiesz punkt II.5d Regulaminu forum. Nie wiem, czy to na dłuższą metę będzie się podobać adminowi...

Link to comment
Share on other sites

Info z fb;

Wczoraj

 

 

Krzysztof Cieś

Smoczydełko miał robione zdjęcie RTG.Wszystkie odłamki są na swoim miejscu!!! Nie nastąpiło żadne przesunięcie.O zroście jeszcze nie można mówić ale chłopak może powoli pakować walizki.

 

 

Mamy 3 osoby zainteresowane adopcją Dragona... Jedna z nich niestety odpadła - 3 piętro.. Dwie pozostałe kandydatury będziemy sprawdzać i wybierzemy wspólnie z panem Krzysztofem

 

[/url]">http://[url=http://up.programosy.pl/foto/10580016_553090151487383_6877462883575862230_n_1.jpg]10580016_553090151487383_687746288357586[/url]

 

Zdjęcie datowane na fb 10.09.14

Link to comment
Share on other sites

Mamy 3 osoby zainteresowane adopcją Dragona... Jedna z nich niestety odpadła - 3 piętro.. Dwie pozostałe kandydatury będziemy sprawdzać i wybierzemy wspólnie z panem Krzysztofem


Festina lente, jak mawiali starożytni Italianie, bo tu już niejeden raz ślicny domecek okazał się tak naprawdę Czerwoną oberżą dla wyadoptowanego pieska. Zatem - kierując się naukami Tego-wiecznie-żywego - wierzyć i sprawdzać! I jednak - jak uczy przykład pieska z wątku Bullik w tragicznym stanie - jeśli ktoś wygląda jak ćpun, to przyjąć, że to ćpun, i takiemu pokazać wała, a nie psa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Festina lente, jak mawiali starożytni Italianie, bo tu już niejeden raz ślicny domecek okazał się tak naprawdę Czerwoną oberżą dla wyadoptowanego pieska. Zatem - kierując się naukami Tego-wiecznie-żywego - wierzyć i sprawdzać! I jednak - jak uczy przykład pieska z wątku Bullik w tragicznym stanie - jeśli ktoś wygląda jak ćpun, to przyjąć, że to ćpun, i takiemu pokazać wała, a nie psa.

 

 

Mogę sprawdzić dom w woj.świętokrzyskim,bo wiem że taki jest chętny na adopcję. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...