Jump to content
Dogomania

Cezar zostaje na stałe u Murki :)


AngelikaXD

Recommended Posts

Czarek pozdrawia :) nadal jest wieeelkim szczeniakiem :)

91418647b1a30351gen.jpg

 

dae86abcc758c649gen.jpg

 

52a9ce183f982157gen.jpg

 

02a3839c9c2d1b86gen.jpg

 

72cac2a7c878fe98gen.jpg

 

 

Z mojego bazarku uzbierało się 109,90 zł na dług Czarka, otrzymałam także 40 zł od Ayame Nishijima z bazarku AngelikiXD:

-2319,12 zł + 109,90 zł  + 40 zł = -2169,22 zł

Pozostałość po hotelowaniu Czarka wynosi -2169,22 zł.

 

zaglądam do wielkiego, szczęśliwego misiaczka .:)

 

mam fanty ma bazarek, gdyby się przydaly to przesle poczta...

Link to comment
Share on other sites

Czy bohaterowi z tego wątku przydałyby się fanty na bazarek? Planujemy z mężem gruntowną rewolucję w szafie i podejrzewam, że zbierze się tego sporo. Problem jest taki, że w związku z tym przesyłka pocztą raczej nie wchodzi w grę, ale jesteśmy z Lublina, więc może udałoby się dogadać jakiś transport. Dajcie znać czy jesteście zainteresowani.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bazarek ogłoszeniowy http://www.dogomania.com/forum/topic/333994-bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-d%C5%82ug-cezara-do-2712-godz-2100/

Jutro lub w poniedziałek wystawiam bazarek z fantami. Generalnie jeśli nie ma tego bardzo dużo to mogę odebrać i wystawić, ale też nie mam jak bardzo składować fantów w swoim małym mieszkanku. Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale rzadko bywam na dogo.

Link to comment
Share on other sites

Bazarek ogłoszeniowy http://www.dogomania.com/forum/topic/333994-bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-d%C5%82ug-cezara-do-2712-godz-2100/

Jutro lub w poniedziałek wystawiam bazarek z fantami. Generalnie jeśli nie ma tego bardzo dużo to mogę odebrać i wystawić, ale też nie mam jak bardzo składować fantów w swoim małym mieszkanku. Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale rzadko bywam na dogo.

Będzie tego sporo... kiedy się w końcu zabierzemy za porządki. Przepraszam Was, ale non-stop pracujemy i ciężko mi znaleźć choćby 10 minut na ogarnięcie mieszkania. Ale mam nadzieję, że uda mi się to zrobić w ramach tzw. świątecznych porządków. Umówmy się, że dam znać na wątku, kiedy będziemy gotowi, a wtedy Ty lub Murka odbierzecie fanty w najbardziej dogodnym dla Was terminie. Fanty są i są przyobiecane Cezarowi, no chyba że ten w międzyczasie zostanie milionerem, wówczas damy mu prawo wyboru, komu chce przekazać nadwyżkę :)

Link to comment
Share on other sites

Angelika zgodziła się ogłaszac przez "umowny"  rok Daktylka, który już długo czeka na Dom u Murki. 

Dziękuję, Angeliko. :)

Murko, w poniedziałek wpłacę na konto długu Cezarka 100 zł za ogłoszenia.

Angelika zażyczyła sobie, abym za wyróżnienia tez wpłacała na konto Cezarka. Na razie wpłacę za wyróżnianie za pół roku.

Razem poleci 160 zł. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Daaaawno temu przyobiecałam się z ciuchami na bazarek. Przepraszam za milczenie, nie zapomniałam, tylko mi się uparcie nie składało. Na ten moment mam do oddania trzy siaty ciuchów plus drobniejsze fanty (jakieś audiobooki czy coś). To bynajmniej nie koniec, bo jak napomknęłam, że zbieram ciuchy na bazarek, to moja mama zaczęła wyciągać ze schowków jakieś moje zachomikowane i zapomniane ubrania, i wygląda na to, że to niekończąca się opowieść :) Ale gdybyś była przejazdem w Lublinie w najbliższym czasie, to mogę przekazać to, co uskładałam do tej pory. Tylko daj znać ciut wcześniej, bo część mam u siebie, a część u rodziców. Pozdrawiam i przepraszam za kiepską organizację...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...