Jump to content
Dogomania

kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


kela

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Blondynka była, ale przesiedziała trening w klatce (lepsze to niż demolka w domu), chyba trzeba będzie poczekać jeszcze sporo czasu zanim się ją spróbuje na torze, bo za młoda i nieposłuszna jeszcze jest.
eee tam, za młoda... Api jest jej rówieśniczką i potrafi - czasami :wink: - cały torek pokonać! Na początku biegała na smyczy, ale na obozie nauczyła się pięknie latać za Rafałem. Twoja też może!

A może do przedszkola ją powinnaś wziąć? Api właśnie teraz ma przerwę w agility, bo chodzi do przedszkola. I to pomaga - naprawdę jest coraz grzeczniejsza. :D

Link to comment
Share on other sites

Czapla,

super się prezentujecie na torze;)

Ja tymczasem mam troche wieści z Wrocławia, pokazywany przeze mnie DAKART Vaksam był 2 najlepszym Juniorem gr.III Pies niesamowicie trudny do wystawienia, ale powalczyliśmy:) Pozatym lakelandka skończyła int.ch. i bob zdobył. A następna wystawa gdzie będę wystawiać tym razem brata dakarta /i pewnie nie na nim skończę/ to Zabrze:)

A już w tym tyg. będę mieć nowe fotki mojej Małej:)

Link to comment
Share on other sites

KaSiS - ciesze sie, ze ci sie podobamy na torze :D To swietna zabawa :D

Ja wczoraj biegalam tylko z Niuniem, bo Lana ma cieczke i siedzi w domu - byla bardzo nieszczesliwa, ze ja zostawiam.

A Niunka jeszcze nie zrobilam na bostwo, bo.....w mojej wannie plywaly szczupaki! :lol: Oczywiscie to tylko wymowka, po prostu nie chcialo mi sie jak diabli, ale moze dzis sie poprawie. A brudny i zarosniety jest okrutnie, bo te lenistwo juz dawno mnie trzyma :wink:

Jak to bedziesz miec nowe fotki malej? To masz juz jakies? I jeszcze mi ich nie wyslalas :evil: :wink: Popraw sie szybciutko i wysylaj.

Gratuluje sukcesow wystawowych :D

Link to comment
Share on other sites

Jakie sliczne kluseczki! :baby: Ja to nie powinnam takich zdjec ogladac, bo zaraz mi sie chce Lanie cos wykombinowac, a teraz wlasnie ma cieczke... :lol: :wink:

Niunka wczoraj odchlewilam, ale ani nie mialam juz ochoty robic mu fotek, bo bylo pozno, a poza tym dlugo nie byl strzyzony i nie wyszedl najlepiej. Nie jestem zadowolona :-? Zrobie go za jakies dwa tygodnie, to wtedy bedzie fajnie i moze zrobie jakies sliczne zdjecie. :D

Link to comment
Share on other sites

To super!!! Kiedy Was będe mogła zobaczyć na zawodach? :D

Ja tymczasem wracam z Rybnika...organizacja tragiczna...sznaucerka miniatura którą pokazywałam nie zdążyła na Bog. Już wolałam Rybnik w deszczu/jak było w poprzednich latach/, chyba bardziej się starali z organizacją...

Link to comment
Share on other sites

Po długich oczekiwaniach... :wink:

L04_D1_5w.jpg

Bardzo ubolewam, ze bez ogona... Cóż na Tulln będziemy kombinować w każdym razie nie zrezygnuje z wprowadzenia irlandzkiej krwii :wink:

Wczoraj na Zabrzu miałam okazje być na ringu z 3 kerrakami...DEVIS BOY Vaksam był 2dosk. za bratem DAKARTEM, którego później wystawiłam na BiS Junior i sprośród wszystkich ras byliśmy w finałowej 4..., a LARRY dostał BOB. Bardzo się cieszę, bo sędziowała Livina Steer, która zbyt wielu psom zwykła dawać bdb...

Kerry,

super, trzymam kciuki i czekam na dalsze wieści o szczeniakach.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

nie bardzo rozumiem,dlaczego obcieli ogon ? co tam nie ma zakazu ?napisz jak to cudo się nazywa . a Jadżka gruba jak beka ,te małe szaleja aż skóra się odkształca tak fikają ,waży więcej o 4 kg.,dziś jest 61-szy dzień wiele czasu nie zostało jestem bardzo ciekawy co to będzie za miot ,nie ukrywam że wiąże z tym wielkie nadzieje ale wszystko się wyjaśni jak się urodza dam znać pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

http://img5.exs.cx/img5/3237/jaga.jpg

[kerry, nie wychodzilo Ci wstawianie zdjecia, bo mialas wylaczony BBCode w tym poscie (guziczek pod tekstem). Ale zdjecie jest i tak za duze, zeby je wstawic, wiec poprawilam tak, zeby byl wstawiony link, a jesli Ty mozesz zmniejszyc zdjecie do regulaminowego maximum 500 na 500 pikseli, to mozesz je zamiast tego linka wstawic powyzej. - Mod Flaire]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nitencja,

bardzo dziękuję za miłe słowa. Sędzina była dość surowa - tym bardziej cieszę się że wszystkie kerry dostały błekit. Chyba należę to tych "rozpieszczonych" polskich wystawców dla których takie zjawisko jest rzadkie :lol: Jednak niektórym ładnym psom na poprzednich wystawach dawała bdb i nie zawsze się byłam gotowa poprzeć jej werdykt. Ale lepsza większa selekcja niż lekceważenie sprawy;)

W Częstochowie Dakart wygrał ze swoim ojcem Larrym (Int.Ch.) co dla wszystkich było zaskoczeniem.

Co do mojej suczki - nazywa się Edbrios BOHEMIAN RHAPSODY i oprócz mnie chciała ją jeszcze wziąść Charlotta Mellin z hod. Rollink's, ale kupiła tylko jej siostrę. Narazie czekam aż mała przyleci do mnie :wink:

Link to comment
Share on other sites

KaSiS - to kiedy to twoje malenstwo przybedzie do kraju nad Wisla?

Wybierasz sie moze do Poznania? Ja chyba pojade, ale nie wystawiac,a poskakac z moja suczasta :D Mam nadzieje, ze nikt sie nie wystraszy jej wygladem/moze sie zmyje/, na razie ma wielka zolta plame na grzbiecie od okladow z riwanolu, bo zrobil sie jej wielki wrzod :o normalnie rosl w oczach, ta to ma przygody, moja stara krocha! :lol: :lol: :lol: Ale juz wszystko ok i tylko ta plama i fragment wygolonego futra zosal na pamiatke.

Link to comment
Share on other sites

Poznań obowiązkowo, zobaczymy jakie numery z organizacją będą w tym roku wywijać 8) Kerraków zgłoszenia nie przyszły, będę przy sznaucerach i może coś z gr.IX .

Muszę wkońcu zobaczyć Lanę w akcji :wink: Futro napewno odrośnie, a grunt, ze z psem ok.

Rhapsody przylatuje za 3tyg. Hodowcy chcieli ja wysłać już teraz, ale mi termin bardzo nie pasuje. Już odliczam dni. A w Katowicach będziemy mieć debiut...liczę na BIS :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kasis :) ciesze sie ze w Polsce bedzie Edbrios!!! Ja mialam przyjemnosc ogladac pieknego i TEMPERAMENTNEGO mlodzienca z tejze hodowli w Koszycach. Ha nawet mialam go w reku :) powiem tylko tyle : ZAJOB !!

Trzymam kciuki za mala i od razu prosze o ZDJECIA !! :lol:

Link to comment
Share on other sites

czapla a nie powinnac sie obrazic na Kasis 8) wszak konkurencja rosnie. Heh nabijam sie troche. Bo jak niektorzy dowiedzieli sie ze biore welsha to byly krzywe pyski ....... no coz

Ale tak jak pisalas jestem ciekawa co z niej wyrosnie :) no i Braudagi blisko :) ......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...