Jump to content
Dogomania

Nowotwór Płuc


Aleksa

Recommended Posts

  • 4 months later...

wiem, że temat jest już trochę stary ale u mojej ukochanej Psinki nasz Doktor po RTG wykrył (na 99,9%) raka płuc - może ktoś wie, słyszał że gdzieś na świecie udalo się tę cholerę pokonać???? Będę wdzięczny za wszystkie sugestie i informacje. Jestem totalnie załamany bo ta psina trzymała mnie przy życiu a teraz... ma kłopoty z oddychaniem, niechętnie je, szybko się męczy...
Proszę o pomoc. ps jestem z W-wy ale pojadę lub polecę gdzie będzie trzeba :-(:placz:

Link to comment
Share on other sites

milo_cz- popatrz wyżej: [quote]w Wawie u dr Jagielskiego lub dr Bednarowicz ([URL="http://www.bialobrzeska.waw.pl/"][COLOR=#000000]www.bialobrzeska.waw.pl[/COLOR][/URL]) , to sa najlepsi onkolodzy w Polsce, nie wiem gdzie Ci blizej [/quote]

Podpowiadam zanim odezwie sie ktoś, kto ma za soba takie doświadczenia. Ja mogę się tylko powołać na opinie o tych lekarzach, które w tym dziale powtarzane były wiele razy i zawsze były to opinie entuzjastyczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milo_cz']wiem, że temat jest już trochę stary ale u mojej ukochanej Psinki nasz Doktor po RTG wykrył (na 99,9%) raka płuc - może ktoś wie, słyszał że gdzieś na świecie udalo się tę cholerę pokonać???? Będę wdzięczny za wszystkie sugestie i informacje. Jestem totalnie załamany bo ta psina trzymała mnie przy życiu a teraz... ma kłopoty z oddychaniem, niechętnie je, szybko się męczy...
Proszę o pomoc. ps jestem z W-wy ale pojadę lub polecę gdzie będzie trzeba :-(:placz:[/quote]
przykra wiadomość :-( z tym się nie wygrywa :placz: 2 razy przerabiałam tą zarazę wredną i w obu przypadkach bez powodzenia. Nowotwór płuc jest podobno guzem wtórnym - czyli przerzutem /tak mi tłumaczył dr. J/, więc wcześniej gdzieś coś psiak musiał mieć. Skontaktuj się z kliniką na Białobrzeskiej, zarówno dr. Jagielski /niestety długie terminy czekania :/ / chyba, że masz zacięcie żeby podjechać w dniu dyżuru i czekać na jakąś "dziurę" żeby dr. Cię przyjął, jak i dr. Bednarowicz wiedzą co robią i na pewno nie będą kombinować jak wyciągnąć kasę tylko uczciwie powiedzą co i jak. Jest też na SGGW dr. Micuń, słyszałam że był uczniem dr. Jagielskiego i też podobno jest niezły.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Teraz płaczę. Informację tą dostałam tydzień temu. Piesek czuje się raz dobrze ale większość źle,,,ma objawy Iry...nie wszystkie...chwiejące się łapki, kłopoty z oddychaniem, strasznie dużo pije.....jakie leki zażywały Wasze psiaki. Mi lekarz powiedział, że pies może żyć nawet do półtorej roku...Ona jest taka kochana i śliczna, nie mogę się z tym pogodzić...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...