Jump to content
Dogomania

PILNEEEEEEEEEEEEEEE albo schronisko.....


Karina7

Recommended Posts

[COLOR=#3E3E3E]Dnia 30 lipca znalazłam młodego psa w Warszawie przy Lesie Kabackim. Czekał przy samej jezdni skulony i przestraszony, prawdopodobnie został wyrzucony z samochodu. Obecnie pies przebywa w moim domu, niestety nie może tu długo zostać. Sama posiadam już 4 psy, które go nie akceptują. Proszę Państwa o pomoc w znalezieniu dla niego stałego domu. Pies ma około roku, ma dużo kleszczy, był wychudzony i odwodniony. Teraz jego stan się poprawił. Pies potrzebuje dużo troski, jest przyjazny i bezpieczny.Jest bardzo przyjazny do dzieci,cały czas by się bawił.Chodzi na smyczy. Prosiłam o pomoc już Straż dla zwierząt (Wola), ale niestety ich schronisko jest przepełnione. Został mi już tylko Paluch lub adopcja. [/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]Będę wdzięczna za pomoc w znalezieniu mu domu lub tymczasowego domu.
[/COLOR]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=674261919309406&set=pcb.674262019309396&type=1&theater

Edited by Karina7
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Karina,link do fb nie działa a na Pilne adopcje nie ma zdjęcia - nie znajdziesz w ten sposób domu dla psiaka...popatrz ile psów ma piękne zdjęcia,opisy , -niestety ale bez [B]zdjęcia[/B] czarno to widze, nawet nie napisałas jakiej [B]wielkości[/B] a to bardzo wazne

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...