Jump to content
Dogomania

Sarunia już w swoim DS :):) - sunia z cieczką złapana, musimy jej pomóc


Mysza2

Recommended Posts

Jakie kochane psiaki, miód na serce Natalko.

Nie przestanę dziękować Wam i opatrzności, że Sarunia trafiła do Was i że ma takiego braciszka.

Miód na serce takie wieści i fotki. Uwielbiam patrzeć na szczęśliwe bezpieczne psiaczki:)

Link to comment
Share on other sites

W długi weekend byliśmy na działce nad jeziorem ;) Psiaki padły jak wczoraj wróciliśmy do domu.

Foteczka "przedsmak" relacji z wyjazdu:

5236205_20160528_130612.jpg

Sarunia spróbowała popływać... widać było, że to jej pierwszy raz ;)

Fleczer to już rasowa foka :D

Dziękujemy za pozdrowienia i miłe słowa! :*

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
9 godzin temu, AgusiaP napisał:

Dzieki wielkie Natalko za zdjecia, ale Wy to chyba śpicie na podłodze.

Dla Was juz nie ma miejsca.

Agusia, Saruśka nie chce z nami spać w nocy w łóżku... a przynajmniej nie z Konradem ;) To już jedno psie cielsko mniej. :D Fleczuś zaś jak już śpi, to nad moją głową. Długo jednak nie wytrzymuje, bo mu za gorąco. Wpada rano jak zwolnię mu miejscówkę ;))) W dzień natomiast najlepsze zabawy są oczywiście w pościeli ;D Nawet bez mojego udziału odbywają się tu psie zapasy, co widać na fotce. ;) A potem ja zmieniam poszewki minimum raz w tygodniu. ;) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ale uczta dla ducha takie zdjęcia:):):)

Natalko mam rozwiązanie :):) Ty z Sarunią na łożko, a Konrad z Fleczerkiem na kanapę:):)

Poszewki zlikwidować i już.

A tak na poważnie to super pasiaki mają u Was i bardzo fajna z nich parka:)

A Fleczer boski w tej pozycji na trzecim zdjęciu

Musimy Was sklonować i będzie super domek dla kolejnej bidy:)

Serdecznie pozdrawiamy:)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

O 26.07.2016 o 06:48, Gemmei napisał:

Dzięki dziewczyny za tak miłe słowa :) 

Dorzucam jeszcze fotkę Sarusiowo-Figusiową z niedzieli, którą spędziliśmy u moich rodziców :)

5702366_20160724_165935.jpg

Dzięki Natalko, chociaż na chwilę odzyskałam radość życia.

"Moja" Kochana Figulinka!!!

Pozdrowienia dla całej Figusiowo- Saruniowej Rodziny!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Ta kołderka to tak w ogóle "kochanka" Czarusia, jeśli wiecie co mam na myśli ;)) 

Zawsze jak jesteśmy u rodziców i idziemy z nimi na spacer, to robimy niezłą furore wsród sąsiadów. 4 ludziów i każdy ma "swojego" psa. ;)

Również pozdrawiamy! Aktualnie znowu z działki nad jeziorem, gdzie psiaki nie chcą wychodzić z wody... Saruśka już nie odstaje pod tym względem od Fleczusia ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Gemmei napisał:

Ta kołderka to tak w ogóle "kochanka" Czarusia, jeśli wiecie co mam na myśli ;)) 

Zawsze jak jesteśmy u rodziców i idziemy z nimi na spacer, to robimy niezłą furore wsród sąsiadów. 4 ludziów i każdy ma "swojego" psa. ;)

Również pozdrawiamy! Aktualnie znowu z działki nad jeziorem, gdzie psiaki nie chcą wychodzić z wody... Saruśka już nie odstaje pod tym względem od Fleczusia ;)

Mam nadzieję, że tym razem nie powieli mi się poprzedni cytat, tak jak ostatnio.

Dopiero dzisiaj to zauważyłam i edytowałam,

Ale macie fajnie, a psiaki pewnie zachwycone!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cześć Dziewczyny ;)

Postanowiłam napisać, że u nas wszystko okey. Sarunia baaardzo powoli, ale jednak! się przekonuje do Konrada. Widać dużą zmianę patrząc jak było w lispadzie a jak jest teraz. Jest okrutnie wygodną psitką... ;) jak tylko może to śpi w pościeli ;) Z Fleczusiem dogadują się świetnie. Moi rodzice widząc je razem zawsze twierdzą, że Sarcia kocha tego białasa ;) Podsyłam filmiki sprzed chwili ;)

https://1drv.ms/v/s!Aox0JHNeI6a8g32Z2TJYSbfNGV0L

https://1drv.ms/v/s!Aox0JHNeI6a8hAqXXfunhq_2Zp2s

Pozdrawiamy!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jakie cudne filmiki:):)

Ja się Sarci nie dziwię, że kocha białasa, trudno się nie zakochać.

Fantastycznie się bawią, jakby w zwolnionym tempie.

A Sarci jak się pięknie sierść błyszczy.

Kochani ślicznie Wam dziękujemy, że daliście Saruni bezpieczny kochający dom.

Oczy się pocą jak się na nich patrzy.

Serdecznie Was pozdrawiamy :)

Link to comment
Share on other sites

Mysza, już niedługo minie rok odkąd mamy Sarcię ;) Trochę dobrej karmy i sierściucha się błyszczy po takim czasie ;)

Konrad wyjechał na kilka dni na kurs i Sarunia korzysta z okazji do spania całą noc w łóżku z pańcią ;) 

Sarcia uwielbia aportować. Nadawałaby się do wielu psich sportów. W ogóle jest bardzo mądrą i pojętną sunią. Łapie wszystko w mig. Fleczuś przy niej to pocieszny głuptasek. 

Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się ją adoptować. Na początku było ciężko i Konrad był niepocieszony jej podejściem  do niego, ale już teraz jest na tyle dobrze, że się do niej przekonał. Trochę pracy jeszcze przed nami, ale udało mu się ją zapiąć kilka razy w szelki bez kałuży moczu. Właściewie była nawet niewzruszona. Wszystko idzie ku dobremu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...