Jump to content
Dogomania

Wrocław-maleńka sarenka-szczeniątko...MA DOM!!!!zdjęcia :)


Kam

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie chcę!!!! :mad:
Wiecie ile taka iskierka ma energii? Lata mi toto po domu, piszczy, szczeka, skacze.... domaga sie zabawy, rozrabia a to z kotem, a to z Aksą... A przy tym jest taka urocza i rozbrajająca, że nawet nie ma człowiek serca ryknąć:evil_lol:

A tak w ogóle, on aby sie nadała do sportu w wersji mini, spręzynówka mała:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No więc.... właściwie mała jest już w nowym domu... Piszę właściciwie, bo zdecydowałyśmy z Kam dać po prostu Pani i Filusi kilka dni na wzajemne poznanie, sprawdzenie, jak im się ułoży...
Jeśli o mnie chodzi, mam tylko jedno zastrzeżenie- wiek Pani. Poza tym - super! Odpowiedzialna, inteligentna, miała juz podobnego psiura. Mimo wieku nader sensownie podchodzi do sterylizacji. Absolutna pewność, że pies będzie zadbany, wychuchany.... tylko wiecie, właśnie ten wiek...

...myślę że KAm też coś napisze więcej.

Link to comment
Share on other sites

wróciłyśmy
hmm, więc tak: Pani jest przeuroczą, starszą (i to jest jedyne moje zastrzeżenie), ale żywotną osobą , światłą - sterylizacja jak najbardziej, ma swojego zaufanego weta, umowa adopcyjna jak najbardziej,w mieszkaniu sporo miejsca, tak, że mała cholerka ma gdzie biegać, do jedzenia dla pieska przygotowane były najlepsze gerberki;
jedyne, czego Pani się obawiała, to to, że malutka sporo urośnie (co raczej Filce nie grozi, jest drobniutka)
myślę, że malutkiej będzie tam naprawdę dobrze, a w razie jakichś życiowych zawirowań Pani będzie miała w nas wsparcie...
w każdym razie powiedziałyśmy Pani, że gdyby miała najmniejsze wątpliwości, że nie pasują do siebie to poszukamy małej innego domku
jutro ulv dowiezie książeczkę małej, to zobaczymy ostatecznie
ja, jak zwykle jestem pewnie przewrażliwiona ([I]nie lubię tego u siebie)[/I], stąd ton niepewny mój, ale chyba jest dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...