Jump to content
Dogomania

Akizabo team- Bobik, Kiss, Indi


Izabela124.

Recommended Posts

  • Replies 32.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Izabela124.

    14000

  • taxelina

    1144

  • Sweet

    996

  • agaciaaa

    802

[quote name='magdabroy']Ucz siostrę ;) Może będzie młodym prezenterem :razz:[/QUOTE]
Właśnie właśnie! :razz:

Cześć Iza:hand:
Nie wiem czy ci pisałam, ale gratuluję nowego domownika:loveu:

[quote name='Izabela124.']
Ja po Kielcach chyba NDM a potem pewnie Głogów[/QUOTE]
Może ja się wybiorę do NDM jako widz, bo mam zaledwie tylko 30 km :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Ucz siostrę ;) Może będzie młodym prezenterem :razz:[/QUOTE]Fajnie by było :) Rodzice uważają, że jedna "świrnięta" na punkcie psów wystarczy, ale już za późno, bo Olę zaraziłam :D

[quote name='vege*']Właśnie właśnie! :razz:

Cześć Iza:hand:
Nie wiem czy ci pisałam, ale gratuluję nowego domownika:loveu:


Może ja się wybiorę do NDM jako widz, bo mam zaledwie tylko 30 km :evil_lol:[/QUOTE]Dzięki :)
No to wpadaj jak masz tak bliziutko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Fajnie by było :) Rodzice uważają, że jedna "świrnięta" na punkcie psów wystarczy, ale już za późno, bo Olę zaraziłam :D

Dzięki :)
No to wpadaj jak masz tak bliziutko :)[/QUOTE]
U mnie w rodzinie każdy jest skazany na bycie 'tym innym' :diabloti::evil_lol:

No chyba wpadnę jak uda mi się tatę namówić, żeby mnie podwiózł, bo autobusy ode mnie z miasta są chyba tylko dwa w takich godzinach, że aż szkoda mówić:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']U mnie w rodzinie każdy jest skazany na bycie 'tym innym' :diabloti::evil_lol:

No chyba wpadnę jak uda mi się tatę namówić, żeby mnie podwiózł, bo autobusy ode mnie z miasta są chyba tylko dwa w takich godzinach, że aż szkoda mówić:shake:[/QUOTE]Moi rodzice nie sa zakręceni na punkcie zwierząt, mama woli konie od psów :)
No to namawiaj :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Moi rodzice nie sa zakręceni na punkcie zwierząt, mama woli konie od psów :)
No to namawiaj :)[/QUOTE]
U mnie każdy kocha pieski i kotki (no tata koty trochę mniej xD) i inne futerkowe zwierzaki :D

A którego dokładnie jest ta wystawa? Może tata będzie jechał do Wawy to mnie akurat podrzuci :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']To może mama przyprowadzi do domu kucyka :razz::evil_lol:[/QUOTE]Ha ha ha lepiej nie :D

[quote name='vege*']O wcześnie w tym roku :) pogadam z tatą o tym :) jak będę wiedziała czy będę to dam znać ;)[/QUOTE]

[quote name='Kaaasia']Wpadaj. Dam pogłaskać bokserka :evil_lol:


My też 7 ;)[/QUOTE]Bo to wystawa jednodniowa i wszystkie grupy tego samego dnia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']O 7 grudnia jest II gr, to wpadam! :evil_lol:

Serio? Jaki zaszczyt mnie kopnął :loveu: Z chęcią wygłaskam małego szatanka :evil_lol:[/QUOTE]
Tylko czy on się da :eviltong:

[quote name='magdabroy']On już chyba nie taki mały :diabloti:[/QUOTE]
Malutki, chudziutki, drobniutki. Nie wiem gdzie się w nim ten Szatan mieści :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...