Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

Dotarłam!!!:multi::multi:
Po drodze do tego wątku wysadzilo mnie z dogo 3 razy:angryy::angryy::angryy::mad::mad:

I aż się boję cofnąć do poprzedniej strony ,żeby poczytać co tu się pisało:roll:Bo jak wyjdę to mogę już nie wrócić:placz:

Doczytałam tylko alkoholowe posty:razz:
Proszę już nic nie pisać o alkoholu przy mnie ,bo po wczorajszym grillowaniu od dziś mówię ALKOHOL MÓJ WRÓG:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewcia38']Dotarłam!!!:multi::multi:
Po drodze do tego wątku wysadzilo mnie z dogo 3 razy:angryy::angryy::angryy::mad::mad:

I aż się boję cofnąć do poprzedniej strony ,żeby poczytać co tu się pisało:roll:Bo jak wyjdę to mogę już nie wrócić:placz:

Doczytałam tylko alkoholowe posty:razz:
Proszę już nic nie pisać o alkoholu przy mnie ,bo po wczorajszym grillowaniu od dziś mówię ALKOHOL MÓJ WRÓG:shake:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Chyba wszystkim dogo świruje, oby szybko się z tym uporali :)

Przy następnym grillu pewnie już Twoim wrogiem nie będzie ale na nowo nim się stanie kolejnego dnia :evil_lol::evil_lol:
Ja wczoraj wyskoczyłam z koleżanką na piwo i też jakoś mi się nie śpieszy żeby znów ryjka zamoczyć :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]


***
W nocy zaczął lać deszcz i do tej pory nie przestał :shake: Mam nadzieję do wieczora się uspokoi...nie musi być ciepło, wystarczy żeby nie padało. Błaaaagam zróbcie coś z tym :eviltong:
Chciałam sobie kupić wczoraj już bilet na ten Woodstock żeby potem nie musieć stać w kolejce nie wiadomo jak długiej ale kukła w kasie mi powiedziała że jeszcze nie sprzedają. Jaka głupota kompletna...gdyby zaczęli te tikety opychać wcześniej to potem pewnie nie byłoby takich tragicznych kolejek. No cóż widać nie każdy myśli...pójdę jeszcze dzisiaj w południe się zapytać a jak nie to wieczorem.
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witamy sie :D

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]


***
W nocy zaczął lać deszcz i do tej pory nie przestał :shake: Mam nadzieję do wieczora się uspokoi...nie musi być ciepło, wystarczy żeby nie padało. Błaaaagam zróbcie coś z tym :eviltong:

[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Tez bym chciała żeby przestało juz padać ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=jonQuilla;15097411[COLOR=Olive][FONT=Georgia][/FONT]


[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]***[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]W nocy zaczął lać deszcz i do tej pory nie przestał :shake: Mam nadzieję do wieczora się uspokoi...nie musi być ciepło, wystarczy żeby nie padało. Błaaaagam zróbcie coś z tym :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Chciałam sobie kupić wczoraj już bilet na ten Woodstock żeby potem nie musieć stać w kolejce nie wiadomo jak długiej ale kukła w kasie mi powiedziała że jeszcze nie sprzedają. Jaka głupota kompletna...gdyby zaczęli te tikety opychać wcześniej to potem pewnie nie byłoby takich tragicznych kolejek. No cóż widać nie każdy myśli...pójdę jeszcze dzisiaj w południe się zapytać a jak nie to wieczorem.[/COLOR][/FONT][/B]
[/QUOTE]

Owszem dogo idiocieje......:diabloti:

A po co mysleć, przecież panienka z okienaka nie będzie stała w kolejce:roll:

Dobrego dnia, u nas lało i pada i jest do d.....:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wejherstaff']Witamy sie :D

Tez bym chciała żeby przestało juz padać ;)[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
witam :loveu::loveu:
mówisz i masz...już nie pada ;) no chyba że u Ciebie tak
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='M&S']Owszem dogo idiocieje......:diabloti:

A po co mysleć, przecież panienka z okienaka nie będzie stała w kolejce:roll:

Dobrego dnia, u nas lało i pada i jest do d.....:angryy:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Nie wiem jak w innych miastach ale w Gdańsku Wrzeszczu na dworcu są przy****** kasjerki. Idąc kupić bilet trzeba być bardziej zorientowanym od nich i jeszcze czasami wykłócić się że "taki i taki pociąg na prawdę istnieje" :roll: Do tego są strasznie nieuprzejme. Mój kolega kiedyś spytał takiej kozy czy jest tu punkt info a ona mu wyjechała z tekstem "to nie nowy jork".
Dziś na szczęście kupiłam bilet ale też nie obyło się bez prawie że rozrysowania o co mi chodzi.
[/B][/FONT][/COLOR]
[quote name='deer_1987']wysylam slonce od nas![/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dzięki...może źle zaadresowałaś bo dalej pochmurnie choć na szczęście nie pada.



***
Tak jak pisałam wyżej, mam bilet. Kobieta w kasie stwierdziła że NIE MA TAKIEGO bo miała wydrukowaną kartkę z tymi, które jadą przez Gdańsk a ja wyraźnie powiedziałam że z Gdyni Głównej przez Wejherowo do Kostrzyna a więc w zupełnie drugą stronę niż przez Gdańsk :roll: ehhh....no ale w końcu łaskawie pani sprawdziła i znalazła. Robiła to z taką miną że sobie pomyśłałam "oho zaraz weźmie ten bilet i mi gardło poderżnie" ;)
No ale najważniejsze że mam :multi:
Wyruszam ok. 19:30 bo o 19:52 mam kolejkę do Gdyni, będę jechać ok. pół godziny...potem jeszcze spotkać się ze wszystkimi i w drogę o 21:20 :multi:
Przyznam się bez bicia że jestem głupia i się denerwuję :oops:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Nawalisz się jak meserszmit to ci nerwy przejdą.:D[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Zapewne :)
Jestem cholernie nieśmiała a poznałam tylko kilku znajomych Fenrisa jakiś czas temu na koncercie także ciut mnie to przeraża :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
Na szczęście chęć pojechania silniejsza ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='M&S']Miłych wrażeń życzymy:):)[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dzięki :)
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='Magda25']Baw sie dobrze i bądź grzeczna ;P nenenene :) Już widzę tą orgio-libację :)[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]zawsze jestem grzeczna :evil_lol::evil_lol:
chciałabym aparat zgarnąć, chociaż kompakt ale wolę nie bo szkoda byłoby go zgubić albo rozwalić ;)

[/B][/COLOR][/FONT][quote name='zuzolandia'][I][B]Baw sie dobrzeee i uwazaj na siebie bo oszołomów wszedzie w nadmiarze hihihihih[/B][/I][/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]wrócę cała i zdrowa :) może tylko lekko poobijana ;)
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]no czimom za słowo hihih

a tak na marginesie jak juz tak daleko jedziesz to moze na slunsk tysz sie kiedyś pofatygujesz? hihih[/B][/I][/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a kto by ze mną na ten Ślunsk pojechał co? ja sama to się boję wyruszać pociągami w takie długie podróże :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Ważne ,że już trochę ludzi z ekipy znasz.Najgorzej to jechać nie znając nikogo.Poza tym alkohol łączy ludzi xD
Magda no już sobie wyobrażam te skaczące namioty xD[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Tak to bym nigdy nie pojechała :evil_lol::evil_lol:
Jop, zaraz idę swoją cytrynówkę odebrać bo kumpeli ojciec stwierdził "życie drogie a pić się chce, wpadnij dzieciaku to Cię poratuję" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Myślę że nie tylko namioty będą skakać...krzaki pewnie też :eviltong:

[/B][/COLOR][/FONT][quote name='Ewcia38']Tak tak alkohol łączy ludzi:evil_lol:
Udanej imprezki zyczymy:multi::multi:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dziękuję :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]CÓRCIA !!!!!! Zaje2bistej zabawy :hand:

pozdrów Heinrisia ;)

aaaa możesz pozd[/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Navy][B][FONT=Arial]rowić na Woodstocku mojego koleżkę Zbysieńka z Carrantuohil ..będą na bank ...zawsze sa ;)[/FONT]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...