Jump to content
Dogomania

Kaukaz Cooler - miał być uśpiony, trafił do schroniska. Znalazł DOM!


azzie5

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='azzie5']to mówią że stary. Ojj tak...[/quote]

Stary...:flaming::flaming::flaming:
Nie no pewnie....najlepiej szczeniaka i z rodowodem :ghost_2::ghost_2::ghost_2:

Szukamy dalej.........znajdzie się na pewno domek...
Jak to się mówi...do trzech razy sztuka
Teraz trzecie raz będzie ogłaszany w wyborczej i musi sie udać...On już za długo czeka.
A swoją drogą to wujek KWL dostanie lanie....bo tak mnie skrzyczał :evil_lol: :evil_lol:, że mu nic o Coolerku nie powiedziałam a On ma blisko do niego i by go odwiedził...........minęły 3 tygodnie a wujka jak nie było tak nie ma.
A nie chcę tu nikomu mówić, że jest na urlopie :eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Racja [B]ziuta-23[/B] ludzie to by szczeniaczka z papierami i to za darmo... by się zastanawiali...
... aaaa i przepraszam zastanawialiby się...:roll:.. czy aby coś z nim nie tak.. że został oddany.. (ludziom nigdy nie dogodzisz oczywiście nie wszystkim..)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azzie5']dzisiaj z |Wyborczej były tylko ze 2 telefony, a jak ludzie się dowiadują, że Cooler ma 5 lat, to mówią że stary. Ojj tak...[/quote]

ehhhhhhh szkoda slow ja swojego Kapsla wzielam w wieku 3 lat i cieszylismy sie nim tak dlugo
wiecie co mnie sie zdaje ,ze jak ktos narawde kocha psy to wiek nie bedzie przeszkoda jesli juz na poczatku ktos skresla psa to chyba nie wrozy to dobrze na przyszlosc przeciesz piesgo towazysza zabiera sie na dobre i zle do konca jego dni:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981'] jak ktos narawde kocha psy to wiek nie bedzie przeszkoda jesli juz na poczatku ktos skresla psa to chyba nie wrozy to dobrze na przyszlosc przeciesz piesgo towazysza zabiera sie na dobre i zle do konca jego dni:-([/quote]

Racja Aaliyah...........jeżeli ktoś na wstępie skreśla psiaka bo ma 5..8...albo 10 lat to tak naprawdę nie jest to osoba, która powinna mieć takiego przyjaciela jak pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azzie5']im dłużej w schronisku, tym smutniej dla niego, nosek ma pokrwawiony bo pcha się na furtkę boksu do wyjścia, smutno...[/quote]

ojojo:placz: biedne słoneczko...
tak bardzo chciałby stamtąd wyjść...

[quote name='ziuta-23']jeżeli ktoś na wstępie skreśla psiaka bo ma 5..8...albo 10 lat to tak naprawdę nie jest to osoba, która powinna mieć takiego przyjaciela jak pies.[/quote]

bo ludziom się wydaje że psiak
który ma powyżej 3 lat to stary... grrrr...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

dzięki Samogłów.:razz:
dzisiaj puszczaliśmy Coolera z boksu na wybieg, bardzo sie cieszył, bo dla niego to odmiana po całym tygodniowym siedzeniu w boksie... kicał po wybiegu jak mały niedźwiadek i nie zwracał wcale uwagi na psy z innych boksów. A ja miałam kolejny telefon w jego sprawie, kto wie, może tym razem to jest właściwa osoba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azzie5']dzięki Samogłów.:razz:
dzisiaj puszczaliśmy Coolera z boksu na wybieg, bardzo sie cieszył, bo dla niego to odmiana po całym tygodniowym siedzeniu w boksie... kicał po wybiegu jak mały niedźwiadek i nie zwracał wcale uwagi na psy z innych boksów. A ja miałam kolejny telefon w jego sprawie, kto wie, może tym razem to jest właściwa osoba.[/quote]


Oooo to trzymam kciuki...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cooler został adoptowany.:multi:
Przygarnął go pan, który jest policjantem i miał juz wcześniej kaukaza. Cooler będzie miał bardzo duży teren do dyspozycji, wreszcie opuścił swój zbyt mały boks w schronisku. Pan jest doświadczony i pewny, Cooler bał się bardzo jechać samochodem (to jego stała cecha), więc pomóc mu wsiadać do auta musiało aż 3 chłopów.:evil_lol: Tego samego dnia jeszcze dwa inne psy znalazły swoje domy, także był to wyjątkowo dobry dzień na adopcje. :)

Link to comment
Share on other sites

wiadomosc!!!:multi: :loveu: :p
A skad sie Pan Policjant dowiedzial o Coolerze ? :razz: [quote name='azzie5']Cooler został adoptowany.:multi:
Przygarnął go pan, który jest policjantem i miał juz wcześniej kaukaza. Cooler będzie miał bardzo duży teren do dyspozycji, wreszcie opuścił swój zbyt mały boks w schronisku. Pan jest doświadczony i pewny, Cooler bał się bardzo jechać samochodem (to jego stała cecha), więc pomóc mu wsiadać do auta musiało aż 3 chłopów.:evil_lol: Tego samego dnia jeszcze dwa inne psy znalazły swoje domy, także był to wyjątkowo dobry dzień na adopcje. :)[/quote]

Link to comment
Share on other sites

pan policjant to znajomy jednej z osób pomagających w schronisku. Dzisiaj dostałam wiadomość, że Cooler ma się super. Spał "głową w kuchni, a zad w korytarzu" :lol: Wszystko pod kontrolą. Uff, jak dobrze że już jest szczęśliwy. Uratowany, adoptowany. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...