Jump to content
Dogomania

Średnie rottweilery;-)


aga 2

Recommended Posts

  • Replies 453
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Emma- a jakie problemy ma Twoja suka ze stawami? Skąd ten pomysł na podawanie Chondrocanu, czy Gelacanu?

I czy bierze jakieś leki przy tej swojej padaczce?

Może trzeba jej osłuchać serce porządnie?

A zamiast powyższych podać Arthroflex albo inny preparat?

Gosia

Link to comment
Share on other sites

Gosia napisała

Emma- a jakie problemy ma Twoja suka ze stawami? Skąd ten pomysł na podawanie Chondrocanu, czy Gelacanu?

O Emmie pisałam już wielokrotnie na forum. / pod inną nazwą/, powiem tylko w skrucie. Gdy miała 8 miesięcy miała operację na staw biodrowy - lewej nogi, / przełożenie mięśni / , mając 1,5 roku zerwała wiązadło kolenowe- była długa rehabilitacja. Od 8 miesiąca stosowała Atrhryl - ludzki preparat bo Arthroflexu jeszcze nie było . Arthroflex stosuję do dnia dzisiejszego , ale nie jest to preparat skuteczny przy mocnym nadwyrężeniu łapy/ nogi/ - jeżeli chodzi o moją sunię. Między czasie dostawała traumel lub ostatno metacam. Dlatego szukam preparatu który wzmocni jej cały układ ruchowy. Dodam, że mieszkam na czwartym piętrze i martwię się o jej starszy wiek. Musi wejść mi sama jak długo się da na czwarte piętro. Przednie łapy miała prześwietlane przy stawie biodrowym i przy kolanie i nie stwierdzono wówczas żadnych zmian.

Jest to sunia bardzo ruchliwa - bardzo lubi aportować , chodzę z nia na bardzo długie spacery na których też biega . Do tej pory moim problemem było kolano u suni . W tej chwili dochodzi przednia łapa.

I czy bierze jakieś leki przy tej swojej padaczce?

Tak bieże luminal - padaczkę ma od czwartego roku po wybuchu petardy na naszym balkonie w środku nocy w listpadzie . Do tej pory nie bała sie ani burzy , petard . Może nie boi się samych wybuchów : ale piorunów przy burzy a przy petardach świetlistych ogonów i specyficznego dzwięku .

Atak również ma po silnym przeżyciu np dwa razy była ona i ja atakowana przez sunie amstafa - broniłyśmy sie świetnie

ale efekt tego zdażenia był atak padaczki.

A- jeszcze jedno- chyba dobrze byłoby robić badanie obrazu krwi. To może rzucić światło na stan jej "całości".

W marcu wykonałam jej sterylizację , miała wykonane badania krwi - i tu też jest wszystki w porządku.

Carr napisała
Emmo nie myslalam ze z nia sa az takie problemy

Carr skąd pogłaś wiedzieć. :wink:

Będzie dobrze
Emma
Link to comment
Share on other sites

a nie wiem,ale na tych fotografiach wygladala jak zdrowy rottas :roll:

BTW.apropo atakow.....W trakcie zabawy wilczur z ktorym sie maly bawil (wilczur 15m-cy) rzucil sie na niego i chcial pogryzc :-? A Cerigen jak to dzentelmen rykiem go postraszyl i przyszedl do mamusi poskarzyc sie na "niegrzecznego kolege" :wink:

Link to comment
Share on other sites

Justynka, pewnie że nie musisz mówić :wink:

Carry, to chyba raczej w połowie sierpnia? w każdym bądź razie, lipiec tez pasuje.

Nie chce mi się na offa :evil: Już chyba nie umiem z ludźmi rozmawiać :evil:

Link to comment
Share on other sites

Kasia, mam nadzieje, że będę - byłabym baaardzo smutna :evilbat: , gdyby mi się nie udało, i chciałabym się tam znaleźć w czasie wystawy równiez. Spotkanie wtedy konieczne, a piffko obowiązkowe :angel:

Nie wiem jeszcze, co Gosia na to :wink: Albo Dzurga :wink: Bo będę skazana na którąś z nich. Albo one na mnie 8)

Link to comment
Share on other sites

Dzurga mieszka w Poznaniu, ale przyjeżdża w lipcu do Warszawy - służbowo. a do Gosi to też bym chciała podjechać... Bo Gosia to teraz taka zapracowana kobieta, i nie ma czasu na nic :cry:

Nie uwolni sie ode mnie w te wakacje, bo Gosia pamiętasz o Widelcu?? :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...