Jump to content
Dogomania

Średnie rottweilery;-)


aga 2

Recommended Posts

  • Replies 453
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

31% białka, 22% tłuszczu. Ruda z malego chudego wybrednego piesia zmienila sie w bydlatko, ktore naprawde sporo przybralo na masie. Az mnie sasiedzi i babka w warzywnym zagaduja co z nia zrobilam, ze taka duza jest.

No ale paskudnica urosla i jej sie zaczelo za duzo wydawac, tzn zaczela mi polowac na koty i inne suki :(

Link to comment
Share on other sites

aga2 nigdzie nie ma wyników z wystawy z Wrocławia . :( Zawsze zaglądałam na stronkę ALLEGRANDY ale i u nich nie widzę wyników .

A u Ciebie też ni ma :evil: .

Mężulka dla Madyldy szukaj - może będzie ten a może wpadnie Ci w oko jeszcze ładniejszy pies. :wink:

Dziurga Acana jest super , sama swoją dziewczynkę nią karmię tyle ,że dla grubasów :D , . Twoja miniatura nabrała masy 3y też przytyło jej sie troszeczkę :roll: :wink: .

Link to comment
Share on other sites

Myśle, że już nie bede szukała żadnego psa więcej, tylko zacznę zbierać kasę :-?

Emma, ne wiem, dlaczego nie ma wyników na Alegrandzie, u mnie nie ma, bo po prostu ich nie znam :( Wrzucam wyniki tych wystaw, na ktorych jestem.

A oto Bronuś :D

1a.jpg

5.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Napiszę już teraz, bo nie wiem, czy jutro dam radę zajrzeć.

Więc: :new-bday: :new-bday: :new-bday: :new-bday: :new-bday: :new-bday: :new-bday: :new-bday: :new-bday: dla całej dziewiątki małych, a potem średnich rottweilerów, i dla malutkiej Breeze też :cry: :new-bday: , co to jutro obchodzić będą swe pierwsze urodziny :BIG:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No ba, pewnie, że sukces, ale okupiony straszliwymi kosztami :wink:

Po drodze do Poznania capnęli nas 2 razy :o Paskudy :-? I w ten sposób moje buty na zimę pooooszły.... :-?

Widelec doskonaly w pośredniej, sedzia powiedział, że jeszcze bardzo młodzieżowy. Znaczy, pies mi sie wolno starzeje :wink:

A nasza wredna Bibuła sprawiła nam miłą niespodzianke i wygrala młodzież, zdobywając tym samym tytuł MŁODZIEŻOWEGO ZWYCIEZCY POLSKI. :D

A Tufi mowila, że dwa razy pokazali nas z Widelcem w telewizji :oops: Medialne bestie te moje psy :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gosia, wszelki duch... :o

Mają, mają, i mówią, że mieliśmy rację, że drugi pies łagodzi ból :(

Namówię, of kors, pani od Blizzarda była bardzo dumna w Sopocie, gdy Dzidka powiedziała, że jest piekny, i myślę, ża namówię ich już na Gdańsk na luty 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...