Jump to content
Dogomania

Średnie rottweilery;-)


aga 2

Recommended Posts

  • Replies 453
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Carry, mój chrzestny to dziwne osoba :hmmmm:

No więc dzwoniła pani Bronka :cry: Kochają pieska nad zycie, piesek śpi na kocyku obok łóżka, ale ponieważ pani tak nie może, to sobie również poleguje na łóżku, chociaż wcale nie ma ochoty. Wszystkie okoliczne dzieciaki za nim przpepadają. Chodzą już nim do przedszkola i wszyscy Niemcy pytają, skąd mają TAKIEGO psa :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Aga!!!!

Przez twoje "szczeniątka" po prostu nie mogłam przejść dzisiaj obojętnie obok ogoniastych rottków. Było ich kilka na wystawie w Spodku. Dwa nawet uwieczniłam.

Za to nie było "ogoniastych" dobermanów.

Kilka Bokserków z dodatkiem też zasłużyło na fotki.

Co raz bardziej podobają mi się ogoniaste.

Link to comment
Share on other sites

Musia, to Ty!!! Nie skojarzyłam :oops:

Zdjęcia piękne, chyba ucapiłaś BENA v. Schwieger Wappen, tak mi z twarzy wygląda. a boksie przecudowne!!!

Niestety, nie umiem wstawiać z maila, a nie umiem również wrzucać na stronę :oops: Więc jak ktoś chce, to po prostu prześlę, albo może kiedyś się douczę :oops:

Link to comment
Share on other sites

Justynka, chcę, żebyś mnie nauczyła :D

Nie wiem jak wy, ale ja już się z Baśką całować nie będę. Dzisiaj na spacerze próbowała pożrec zdechłą żabę. Jeszcze mam przed oczami, jak ta żabia łapka wystaje jej z pyska :o

Link to comment
Share on other sites

(...)

Nie wiem jak wy, ale ja już się z Baśką całować nie będę. Dzisiaj na spacerze próbowała pożrec zdechłą żabę. Jeszcze mam przed oczami, jak ta żabia łapka wystaje jej z pyska :o

:o :o bleeeee...

.... a wyjęłaś jej z pyska ten "smakołyk" czy też skonsumowała go? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Justynka, chcę, żebyś mnie nauczyła :D

Wchodzisz tu http://foto.onet.pl/albumy/ tam masz "nowy album" i do tego musisz byc zalogowana na onecie, jeśli nie jestes to się zaloguj.Wtedy będziesz mogła założyć własną galerie

Nie wiem jak wy, ale ja już się z Baśką całować nie będę. Dzisiaj na spacerze próbowała pożrec zdechłą żabę. Jeszcze mam przed oczami, jak ta żabia łapka wystaje jej z pyska :o

a co ja miałam powiedziec kiedy Klio tarzała się w zdechłej myszy, przecież nie przestanę jej dotykac :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...