Jump to content
Dogomania

Malinka, owczareczka - szkieletorek, z bolesnym guzem, JUŻ W DOMKU!


egradska

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imię zostało ;) u Malinki same dobre wiadomości - sunia się dobrze aklimatyzuje, spokojnie przesypia całe noce, w ciągu dnia zostaje na kilka godzin sama - początkowo trochę piszczała, teraz już ten czas też przesypia. Wybrała sobie Panią na przewodnika, zresztą wybrała ją sobie już u Ewy w hoteliku :) Na spacerach wszystkich ciągnie oprócz swojej pani ;) do dzieci jest bardzo delikatna, chyba lubi wzajemne przytulanki :) Jeździ na działkę, żeby sobie pobiegać i tam odzywa się silny instynkt stróżowania.

Link to comment
Share on other sites

Imię zostało ;) u Malinki same dobre wiadomości - sunia się dobrze aklimatyzuje, spokojnie przesypia całe noce, w ciągu dnia zostaje na kilka godzin sama - początkowo trochę piszczała, teraz już ten czas też przesypia. Wybrała sobie Panią na przewodnika, zresztą wybrała ją sobie już u Ewy w hoteliku :) Na spacerach wszystkich ciągnie oprócz swojej pani ;) do dzieci jest bardzo delikatna, chyba lubi wzajemne przytulanki :) Jeździ na działkę, żeby sobie pobiegać i tam odzywa się silny instynkt stróżowania.

 

Super wieści :) Kiedy Oktawia latem zadzwoniła, że przygarnęła owczareczkę,która pilnie potrzebuje pomocy, nawet nie pomyślałam, że Malinka zamieszka tak blisko :)

W imieniu sunieczki podziękować należy: Oktawii (za zgarnięcie z ulicy i pierwszą diagnostykę), Bogdanowi i Petrowi (za transport do hoteliku), Anetce (za załatwienie hoteliku, przyjęcie suni pod skrzydła OTOZ/u, sprawdzenie domku i wiadomości o losach psiątka), p. Ewie z hoteliku (za opiekę w hoteliku), Beatce (za ogłoszenia i fanty na bazarek), wszystkim wpadającym i kubicującym Malince. Dziś kończymy bazar na FB, mam nadzieję, że dzięki niemu uda się spłacić część zadłużenia sunki. Postaram się wykombinować jeszcze jakieś pieniążki na pokrycie tego długu.

Link to comment
Share on other sites

Ewunia "nie mogę Cię czytać" !!!! Przepraszam za poufałość na forum publicznym !!! Wy bezimienne ,ukryte za nickami robicie najlepszą robotę.Anetka,Oktawia,Marzena,Beatka, Iza,Magda,  i wiele innych  (nie sposób wymienić) ... bez liku .SZACUNEK :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Ewunia "nie mogę Cię czytać" !!!! Przepraszam za poufałość na forum publicznym !!! Wy bezimienne ,ukryte za nickami robicie najlepszą robotę.Anetka,Oktawia,Marzena,Beatka, Iza,Magda,  i wiele innych  (nie sposób wymienić) ... bez liku .SZACUNEK :klacz:

 

Hehehe, i kto to pisze? Wróbelki ćwierkają, że jakaś owczareczka marzy o dt  u naszego wolfa i jakieś imię na KA trzeba będzie wymyślać, jeśli wszystko pójdzie wg planu...

Bogdan, my wszyscy chyba powinniśmy się na imprezę rocznicową Kaniska umówić...sorry, Malinka, za inne oneczki na twoim wątku

Link to comment
Share on other sites

Hehe umarła nam znajoma (przepraszam za nieodpowiednie słowa),może nie tak bliska mnie ale mojej żonie .Nie modlę się już dawno ale za jej duszę niech jakaś bida owczarkowa pożyje .Tyle mojej modlitwy .Przykro mi i jakiś dobry uczynek chcę zrobić .Uda się :bluepaw:  A kundel powsinoga to chyba w nas celował.Pojawia się i znika Kawalerka ;) Na bruk go nie wyrzucę a w schronisku nie ma na nic szans.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...