Jump to content
Dogomania

Malinka, owczareczka - szkieletorek, z bolesnym guzem, JUŻ W DOMKU!


egradska

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki Zosiu za fotki!! :) ależ pięknota z Malinki :loveu:

 

Wolf ta bieda z guzem to Elza - odebrana interwencyjnie, pod opieką dziewczyn z Częstochowy; właścicielka chyba chciała ją zagłodzić, nie widać na zdjęciach przez futro ale to straszna chudzina :shake: jest po wstępnej diagnostyce, na szczęście guz jest dobrze oddzielony, nie ma przerzutów, jak tylko trochę Ewa Ją odkarmi czeka Ją operacja;

Ewa nawet rozmawiała z DONką czy możliwa była by pomoc skarpety bo sunię czekać będzie jeszcze kolejna operacja - ma wybite oko :shake:

Tylko dziewczyn z fundacji chyba nie ma na dogo

 

Malinka strasznie nie lubi kołnierzy, fartuszków i wszystko najchętniej by zrzuciła i zeżarła - dosłownie ;-) udało Jej się wyskubać kawałek fartuszka i wylizać jeden szew, na szczęście Ewa szybko Ją nakryła; rana na brzuszku ładnie się goi, trochę gorzej z raną po operacji guza, jest napuchnięta, trochę zbiera się płyn, Ewa robi zimne okłady i mam nadzieję, że nie trzeba będzie nic ściągać bo sama rana ładnie trzyma, jest sucha i zasklepiona;

 

Beatko wpłynęło 160zł od Ciebie, wielkie, WIELKIE dzięki!!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Anett Elzie zawsze można założyć wątek na Dogo jeśli pomoc finansowa  jest potrzebna.Skarpeta na pewno wspomoże  Elzę i jeśli trzeba będzie powtórnie Malinkę.Zasługują na pomoc. Owczarkarze na pewno nie odmowią.Zawsze to jakiś zastrzyk finansowy i Wam trochę będzie lżej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Malinka po zastrzykach p/zapalnych  o wiele lepiej

 

To co ogłaszamy słodką Malinę? Mam juz wykupione pakiety.

 

Beatko jasne, można już ogłaszać, wielkie dzięki! :smile: napisać tekst?

Malinka jest delikatna, bardzo spokojna, w stosunku do obcych nieśmiała, potrzebować będzie trochę czasu na aklimatyzację; chętnie dom z ogrodem ale ma tendencje do ucieczek; inne zwierzaki akceptuje, na smyczy chodzi dostatecznie ;) samochodem jeździ spokojnie

 

Jeszcze tylko wynik badania histopat ale przed ewentualną adopcją zdąży dojść

 

Mam już fakturę za operację 350zł

 

Rozliczenie

Wydatki

250zł hotel 28.07.-27.08.

250zł hotel 28.08.-27.09.

350zł faktura nr 183/01/2014 (operacja)

 

Wpłaty

160zł Betka

 

saldo: minus 690zł

 

za chwilę dojdzie kolejny miesiąc do opłacenia, niestety nie mamy już na hotel ani dla Malinki ani dla kilkunastu pozostałych psiaków, z których część jechała do hotelu bazując na deklaracjach pomocy osób, którym przeszło od razu jak psy 'są bezpieczne'

Link to comment
Share on other sites

Beatko ogromne dzięki!!! :calus:

Wolf dzięki bardzo ale może już nie rozsyłaj Malinki za intensywnie ;)

Właśnie jadę na wizytę p/adopcyjną :P  trzymajcie kciuki a jak nie będzie to dom marzeń to w odwodzie czekają jeszcze dwa :)

 

Dla Malinki wpłynęło 22.09. 100zł od Ewy K. - bardzo dziękujemy!!

Link to comment
Share on other sites

Beatko ogromne dzięki!!! :calus:

Wolf dzięki bardzo ale może już nie rozsyłaj Malinki za intensywnie ;)

Właśnie jadę na wizytę p/adopcyjną :P  trzymajcie kciuki a jak nie będzie to dom marzeń to w odwodzie czekają jeszcze dwa :)

 

Dla Malinki wpłynęło 22.09. 100zł od Ewy K. - bardzo dziękujemy!!

 

I co ? I co ?

Malinka już się pakuje ???

Link to comment
Share on other sites

Masz dobrą rękę-trzymam kciukasy :jumpie:

 

to szczęśliwa ręka Betki :loveu:

Bogdan podeślesz mi nr do Pani od wiesz Kogo? może w przyszłym tygodniu podjechałabym po jakieś fotki ;)

 

I co ? I co ?

Malinka już się pakuje ???

 

Ewa Ją pakuje :)

Malinka ma jechać do rodziny z 2 dzieciaków, starszy 10letni chłopczyk nie może się już doczekać przyjaciela, z własnych kieszonkowych kupił Malince smycz :) Pies ma być członkiem rodziny, mieszkanie w bloku, na pierwszym piętrze - w rodzinie były już psiaki też przygarnięte; mieszkanie w bloku wybrałam świadomie ze względu na ucieczkowe tendencje Malinki i mam nadzieję, że będzie Jej tam bardzo dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Malinka wczoraj pojechała do domu !! :) wieczorem już miałam pełną relację - wszyscy są Malinką zachwyceni i to akurat nic dziwnego ;) ale okazało się, że Malinka podobno nie lubi wszystkich psiaków, umie donośnie szczekać i ujadać (Ewie nie udało się usłyszeć Jej głosu podczas całego pobytu w hotelu) i ma zacięcie do stróżowania... to chyba najszybsza metamorfoza psiaka;) a tak to w samochodzie była grzeczna, na smyczy nie ma tragedii - do opanowania, zresztą nowa opiekunka Malinki miała przygarniętego z ulicy dobka, który ciągnął podobno jak najlepszy zaprzęgowy więc jest przyzwyczajona :) Malinka wybrała sobie oczywiście pokój dzieci i tam dostała legowisko, na którym wspólnie leżą z dzieciakami :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...