Jump to content
Dogomania

Buldog francuski GIZMO/DANTE MA DOM


zaba14

Recommended Posts

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szkoda, ze tak wyszło, ale przynajmniej maluch nie tkwił w schronisku i zdrówko się poprawiło, zawsze trzeba dostrzec jakieś plusy ;) a on młody i bardzo przyjazny więc szybko zaadoptuje się w nowym domu :loveu::loveu:

Podnosze maluszka!
Dziś postaram się poogłaszać go na różnych stronach tylko jaki nr telefonu podawać ??

Link to comment
Share on other sites

Jesteśśśśś jaki on piękny!!! Jak takiego psiaka można się było pozbyć :shake: , a zresztą jak można się pozbyc jakiegokolwiek psiaka :shake:
Buldożki to moja cicha i skryta miłość :loveu: dlatego kibicuję mu żeby szybko trafił do dobrego domu.

Link to comment
Share on other sites

Gizmo, a raczej Dante, bo tak ma na imię, jest nadal w domu tymczasowym u p Marii. W piątek miał operację usunięcia jądra z jamy brzusznej. Czuje się dobrze, szybko dochodzi do siebie i nadal szuka domu. Został dokładnie zbadany i kręgosłup jest w porządku.

A teraz napiszę wam prawdziwą historię tego bulwka - otóż Dante miał swoich ludzi, z którymi mieszkał w domu, w Tychach. Ponieważ jego państwo się rozwodzą, a pani nie ma pieniędzy, zdecydowała się psa oddać dobrym ludziom. Oddała więc Dante ludziom poleconym przez weterynarza, z zastrzeżeniem, ze gdyby cokolwiek się działo, pies ma do niej wrócić. Państwo byli zauroczeni i zachwyceni tak świetnie ułożonym i grzecznym buldożkiem. To było 1.5 miesiąca temu......

Nikt by sie nie dowiedział, o prawdziwych losach tego psa, gdyby nie spostrzegawczość Atenki - kiedy zobaczyła ten temat na dogo, napisała do mnie, ze jej sąsiadka w osiedlu miała bardzo podobnego buldozka, którego od jakiegos czasu Atenka nie widziała....Pokazała sąsiadce zdjęcie i bingo ! okazało się, ze to właśnie jej pies !!! Niesamowite jest to, że Dante był w schronisku w Rudzie Śl przez miesiąc, czyli ci ludzie musieli go wyrzucić ( bo pies się błąkał ) w kilka dni po adopcji.....

Rozmawiałam z byłą włąścicelką psa, ci ludzie przez ponad miesiąc zapewniałi ja telefonicznie, że pies ma się świetnie, że wszystko jest ok ...nawet kiedy zadzwoniła wiedząc już, że pies był w schronisku, zapewniali ją, że to niemożliwe, bo on jest właśnie u nich w domu....

Dante był u tej dziewczyny od szczeniaka, był szkolony i układany i kochany mimo tego, że został oddany......

Atenko, dzięki Tobie znamy losy tego psiaka i wyjaśniło się to, dlaczego przez cały miesiąc pobytu w schronie nikt go nie szukał. Myślę, że ta historia powinna być dla nas wszystkich przestrogą, aby jeszcze lepiej sprawdzać domy, do których oddajemy psy, i żeby koniecznie jeżdzić na wizyty poadopcyjne, przynajmniej kilka razy.

A Dante nadal szuka domu........

Link to comment
Share on other sites

Byc moze jest to wszytsko napisane na watku wiec przepraszam za pytania,ale czy dante dogaduje sie z psami a konkretnie sukami?i jak jego zdrowko?jest wykastrowany?aha a te lapki co w 1 poscie bylo napisane,ze wloczy nimi??

moja znajoma ma buldozke, kuleje na lapke w wyniku zaniedban innych osob ale nie przeszkadza jej to zupelnie...sunia jest juz starsza,a znajoma mowila kiedys o buldozku to towarzystwa suni...podpytam ja czy nadal ma takie plany...czy piesek lubi dzieci?

Link to comment
Share on other sites

Biedny Dante, taki śliczny, młody i tyle już przeszedł :shake:
Cały czas mam go przed oczami i w głowie... i tylko resztki zdrowego rozsądku i moja obiektywna sytuacja mieszkaniowo-finansowa mnie powtrzymują...:roll: Powodzenia moja miłości :loveu: :oops:

Link to comment
Share on other sites

To wszystko prawda. Ja mogę jeszcze od siebie dopisać, że Dante to naprawdę kochany piesek i bardzo grzeczny, zna podstawowe komendy. Lubili się z moja Dorką.
Teraz ważne by znaleźć mu kochający domek, nastawiony no to, że Dante co jakiś czas będzie wymagał wizyt u weterynarza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...