Jump to content
Dogomania

Buldog francuski GIZMO/DANTE MA DOM


zaba14

Recommended Posts

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kabi - czas to jedno, a najbradziej wszystkim zależy na dobru psa i wyborze najlepszego domu.
Jeśli więc jesteś zainteresowana jakimś pieskiem to musisz znaleźć czas na prześledzenie wątku bo tylko wtedy poznasz jego historię i będziesz mogła podjąć odpowiedzialną decyzję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']Dante ma się dobrze, niestety wczoraj do niego nie pojechałam, bo...........mam kolejnego buldożka do adopcji !!!!!!

założę mu zaraz wątek. Mam nadzieję, że dziś uda mi się odwiedzić Dante u p Marii, napiszę póżniej co i jak[/quote]

no to czekamy na nowe wieści...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

no to hop do góry my myślimy poważnie nad tym psiakiem choc jesteśmy na urlopie....gdyby były jakies problemy z tymczasowym domkiem to chetnie pomożemy....a nad stałym ciepło i intenstwnie rozmyślamy....w poniedziałek wracamy do domu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kabi']no to hop do góry my myślimy poważnie nad tym psiakiem choc jesteśmy na urlopie....gdyby były jakies problemy z tymczasowym domkiem to chetnie pomożemy....a nad stałym ciepło i intenstwnie rozmyślamy....w poniedziałek wracamy do domu[/quote]

slyszycie? [B]kabi[/B] jest zainteresowana piesenkiem...myslcie [B]kabi[/B] to cudowne male piesenki...przekochane...:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...