Jump to content
Dogomania

Ciasteczkowy Muffin


.Agata.

Recommended Posts

Agnes, całej starówki nie obeszliśmy więc nadrobimy z Wami :) szybko skręciliśmy nad Wisłę, co było złym pomysłem, bo głupek z impetem wparował mi do wody i trochę się zdziwił, że woda taka zimna, potem już pędem do domu, bo myślę, że zaraz byłby chory :P 

 

TyŚka, na spacerze z Muffinem przeszłoby Ci szybko :D Co z tego jak skupiony fajnie pracuje (dopóki coś go nie wystraszy, tak jak pan przebrany za wielką pandę,  w dodatku ryczał coś do megafonu kilka chwil później :P ) - dzisiaj wybiegł z klatki i od razu zwęszył  jakąś suchą pajdę chleba, przez 40 minut ani myślał wrócić, nie poszłam przez niego na wykład, bo to było tylko godzinne okienko na szybkiego kupala, można sobie wyobrazić jak bardzo chciałam go dorwać i wgnieść podeszwą w ziemię, byłam głodna więc podwójnie zła, no ale wrócił, ugryzłam się w wargę klnąc pod nosem, że kiedyś go zabiję ale jeszcze nie teraz, syn marnotrawny. W czwartek kończy 10 miesięcy, a to dopiero początek :P

Link to comment
Share on other sites

No to miałaś przygody  :p Ja też czasami chętnie bym Nukę wgniotła w ziemię butem, jak np. dziś kiedy cały spacer była grzeczna, olewała ludzi i rowery, aż przed nami nie pojawił się gościu z agresywnym yorkiem na smyczy, który postanowił zeżreć Nukę -.-

Link to comment
Share on other sites

A ja powiem Wam, że brakuje mi tego tajfuna... odetchnęłam z ulgą ją oddając, ale teraz tak nudno. Pies grzeczny. Tymczasik grzeczny. Tylko koty babci czasem coś wymyślą... nuuuda :p

Link to comment
Share on other sites

Nie! Nie lubię szczeniaków! Morus zresztą też :p

Choć pies, który nauczyłby mnie porządku by się przydał... poszła sobie młoda, poszło kontrolowanie by nic nie dostało się do jej brzuszka :D

Jednak psie adhd to nie dla mnie, dlatego dziwię się skąd idiotyczny wymysł na bc. Muszę chyba ograniczyć oglądanie Muffina oraz umowić się z borderem na spacer :p

Link to comment
Share on other sites

Uwielbiam patrzeć na pracę borderów. 
Ale zdążyłam je poznać od drugiej strony i... 
Są fajne u kogoś :grins: 

Arniczy też miał takie jazdy, teraz jest ideałem, ale on jest spokojniejszym psem :P 
Jetsu notorycznie coś odwala, ale i tak go uwielbiam :loveu: 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

jak nie bedziecie mieli z kim isc na starowke to piszcie do nas  :D

Tylko poki jest ciepło bo Lusia w mróz by zamarzła  :P

Trzeba wprowadzić plan w życie, bo teraz deszcz - tylko patrzeć aż śniegiem sypnie  :siara:

 

 

Normalnie nie zdzierżę jak nie uda nam się kiedyś na spacerek umówić  :P 

czekamy aż wpadniecie, w ogóle to bym chciała jakiś taki super filmiczek z innymi piesełami ogarnąć  :jumpie: ale Muffin to tylko umie wiewióra synchronicznie :D

 

Zaszłam dzisiaj brudna i mokra w kaloszach ze spaceru do weta zapytać o dziwne cuś na ryju, myślałam, że otarł - dziewczyna, pewnie dopiero co odebrała dyplom wet powiedziała, że faktycznie jest zaognione, ale skoro nie drapie to wygląda jej to na taki jakby trądzik młodzieńczy, kazała kupić tribiotic i skasowała 40zł za radę  :loveu:  :loveu:

idę płakać gdzie moje pieniądze  :placz:

Link to comment
Share on other sites

Ło matko, mój wet to by w życiu za coś takiego kasy nie wziął :P
Coraz bardziej go kocham :loveu:

Hmm Wy teraz non stop w Wawce, nie?
Bo do lublina my za tydzień się wybieramy :D

 

nasz też by nie wziął  :lookarou: ta przychodnia to akurat jest przy skwerku naszego bloku, przynajmniej wiem już, że lepiej jej unikać :)

Wracamy na weekend dopiero 27.11, potem w grudniu na święta, już mi się tak nie pali do domu, ciekawe czemu  :siara:

 

Jakie piękne fotki :loveu:

40 zł skasować za taką radę? :o

 

tutaj jest tyle psów, że muszą niezłe kokosy zbijać za każdą wizytę + leczenie skoro samą poradę traktują jako usługi wet., 10zł więcej i bym pojechała w obie strony do domu do naszego na taką konsultację  :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...