Jump to content
Dogomania

Schronisko Cieszyn - potrzebują pomocy! aktualizacja strona 1


Dea

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety, dzwoniłam dzisiaj do Cieszyna, odebrała Pani i powiedziała, że psiak do Was nie trafił. Z Czeladzi była tylko suczka z 15 marca :(
Ale dzwoniłam do firmy Jurczyk, która odławia psy. Zostałam przekierowana do innego pana, który tą interwencją się zajmował. Dzwoniłam, ale mam dzwonić po niedzieli jak będzie miał dostęp do zeszytu ze spisem psów ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Niestety, dzwoniłam dzisiaj do Cieszyna, odebrała Pani i powiedziała, że psiak do Was nie trafił. Z Czeladzi była tylko suczka z 15 marca :(
Ale dzwoniłam do firmy Jurczyk, która odławia psy. Zostałam przekierowana do innego pana, który tą interwencją się zajmował. Dzwoniłam, ale mam dzwonić po niedzieli jak będzie miał dostęp do zeszytu ze spisem psów ...[/QUOTE]

daj znać co Ci powiedzą w poniedziałek

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Chciałabym prosić o informacje o moim psie (jeśli by się przypadkiem znalazł tak daleko). Poszukuję mojego zaginionego psa już od Sylwestra - bezskutecznie. Dlatego postanowiłam zamieścić informację o nim w wątkach wszystkich schronisk w Polsce - może go ktoś wywiózł?
[IMG]http://i273.photobucket.com/albums/jj202/kokony/ogloFB_03_BIG_zpsffc940d6.jpg[/IMG]
Dziękuję za wszelką pomoc,
Marta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Niestety, dzwoniłam dzisiaj do Cieszyna, odebrała Pani i powiedziała, że psiak do Was nie trafił. Z Czeladzi była tylko suczka z 15 marca :(
Ale dzwoniłam do firmy Jurczyk, która odławia psy. Zostałam przekierowana do innego pana, który tą interwencją się zajmował. Dzwoniłam, ale mam dzwonić po niedzieli jak będzie miał dostęp do zeszytu ze spisem psów ...[/QUOTE]

Już wiem:
[url]http://proanimals.org/gminy-i-zwierzeta/218-korespondencja-w-sprawi-hycli[/url]

Szukaj psa w Olkuszu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Jeżeli nie ma go w Cieszynie to moze być Olkusz. Albo Szczecin np. - cholera wie. Albo gdziekolwiek.
I jak właściciel ma odnaleźć swojego psa?[/QUOTE]

jak to SZCZECIN? O.o chyba by psa ze Śląska/Zagłębia prawie nad morze nie wywieźli O:

Link to comment
Share on other sites

Czesc Wam wszystkim dawno mnie tu nie było Wczoraj zostal wylowiony pies z mojego osiedla z Ustronia i przewieziony do schroniska. Bardzo mi zalezy, aby znalazl jak najszybciej dom. Znam troche jego charakter bo go dokarmialam (naprawde cudny pies) . Niestety nie moge go zabrac do siebie ale byla bym w stanie mu oplacic choc w pewnym stopniu tymczas np 150 zl na miesiac. Wy jako fundacja moze macie jakies domki tymczasowe bo na hotel mnie nie stac niestety...

Do Ciebei Zofija rowniez kieruje ogromna prosbe. Chce wykupic dla niego pakiet ogloszen i dac go do jakiejs gazety Jesli jestes w stanie mi to zalatwic to z gory dziekuje i wybierz sobie jeszcze jakiegos psa na ogloszenia to zaplace takze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wessi']Czesc Wam wszystkim dawno mnie tu nie było Wczoraj zostal wylowiony pies z mojego osiedla z Ustronia i przewieziony do schroniska. Bardzo mi zalezy, aby znalazl jak najszybciej dom. Znam troche jego charakter bo go dokarmialam (naprawde cudny pies) . Niestety nie moge go zabrac do siebie ale byla bym w stanie mu oplacic choc w pewnym stopniu tymczas np 150 zl na miesiac. Wy jako fundacja moze macie jakies domki tymczasowe bo na hotel mnie nie stac niestety...

Do Ciebei Zofija rowniez kieruje ogromna prosbe. Chce wykupic dla niego pakiet ogloszen i dac go do jakiejs gazety Jesli jestes w stanie mi to zalatwic to z gory dziekuje i wybierz sobie jeszcze jakiegos psa na ogloszenia to zaplace takze.[/QUOTE]

Wiktoria p[isz na mojego maila-ja nie wchodzę codziennie na dogo. Poślij mi link z tym pieskiem jak jest już na stronie schroniska. Napisz co o nim wiesz etc.; jak byś zagubiła mojego maial to podaję ponownie: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']gdyby kogoś interesowało. Dodzwoniłam się w końcu do pracownika hycla. Pies NIBY został w kwietniu adoptowany. Nie został oddany do ŻADNEGO ze schronisk, tylko był przetrzymywany w punkcie, który nie wiadomo gdzie się mieści...[/QUOTE]


Musi przecież być jakaś dokumentacja ,stzw ma rację ,gdzie kwarantanna????A dlaczego nie dają adresu gdzie został adoptowany?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nilsson']Musi przecież być jakaś dokumentacja ,stzw ma rację ,gdzie kwarantanna????A dlaczego nie dają adresu gdzie został adoptowany?[/QUOTE]

Bo jest ochrona danych osobowych... Poza tym jaka dokumentacja? Hycel jest ugadany z miastem, dostaje kasę, problemu w wiadomej postaci się pozbywa i nikt się do niczego nie przyczepi a kontrole "nic nie wykażą" :\
Napisałam jeszcze do Filomen, zobaczę co odpisze i dam znać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Bo jest ochrona danych osobowych... Poza tym jaka dokumentacja? Hycel jest ugadany z miastem, dostaje kasę, problemu w wiadomej postaci się pozbywa i nikt się do niczego nie przyczepi a kontrole "nic nie wykażą" :\
Napisałam jeszcze do Filomen, zobaczę co odpisze i dam znać[/QUOTE]


U nas schronisko czasami daje adresy i prosi byśmy zrobili wizytę p/a.Ja też uważam ,ze trzeba wyjaśnić sprawę zniknięcia pieska

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Cioteczki.
W okolicy - Pruchna przybłąkał się pies brązowy. bardzo chudy, ma sporo ran i coś co na zdjęciu może wyglądać jak odleżyny ? Długo się błąka :(
Może ktoś go szuka, może zguba - mam nadzieję. Jest w zakładzie u koleżanki. Jeżeli nie zwieje pod bramą to pewnie tam chwilowo pomieszka. Najadł się i może śpi.
Agata jutro tam pojedzie i zobaczy czy jeszcze jest.

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/v/388128_380686768711195_939080150_n.jpg?oh=f7f53687578566d409d841c3115da66e&oe=51747DE4&__gda__=1366635260_7babc1002c843fe70dff0f808676d848[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/v/601835_380687098711162_949140733_n.jpg?oh=b3792aa44578d6c105b07032eff45dc0&oe=5174AB78&__gda__=1366622345_5c11a5de3b988d3052087edc9ca12d14[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/v/391159_380687115377827_799141781_n.jpg?oh=d8827e948022fc2dcacc9fdaf1c36cb0&oe=5174EA66&__gda__=1366652158_f9c6891c5c499d6cfc35a2a5f5662c0b[/IMG][IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/540739_634879096527393_1050035351_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/427974_634878929860743_1760248634_n.jpg[/IMG]

Edited by szafra
Link to comment
Share on other sites

Witam! To do firmy mojego taty przybłąkał się ten biedak. Zwiał jednak jeszcze tego samego dnia, gdy tylko tata zamknął firmę. Nie błąka się już jednak - mam informacje, że poszedł później do ludzi mieszkających na tej samej ulicy, po sąsiedzku, oni skontaktowali się ze schroniskiem w Cieszynie i za pośrednictwem policji pies został tam przekazany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...