Jump to content
Dogomania

Galeria Sary :)


agaciaaa

Recommended Posts

:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]o masz .....one o takiej porze na kompecku ...........

[/I][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]WSTAWAĆ spiochy[/I][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]DOBEREK [/I][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:multi:[/I][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:multi:[/I][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:multi:[/I][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:multi:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich :multi: wstałam pół godziny temu.. nigdy w życiu nie spałam do 12.30 :crazyeye: a wszystko przez.... wiadomo przez kogo :evil_lol:

Ale tu nagadaliście jak ja sobie troszke dłużej pospałam :razz: Musze nadrobić własnego fb :evil_lol:

[quote name='ß@$!@']Nocny marek już pewnie chrapie :evil_lol:
[URL]http://images25.fotosik.pl/77/5b149c60652d55a4.jpg[/URL]
Ale za to jak Sara ślicznie śpi :loveu:[/quote]

Witamy B@siu w naszych skromnych progach :p zasnęłam jakoś koło 4.30 :razz:
Dziękujemy za komplementa i zapraszamy do nas częściej! :)

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']4:00 rano? Czyście powariowali? :-o :cool3:

[URL]http://images25.fotosik.pl/77/5b149c60652d55a4.jpg[/URL]

Cóż za słodka minka :loveu:

Cześć :diabloti:[/quote]

Cześć Justynko :loveu: nie chce sie powtarzać, ale wszystko przez....... :evil_lol: no wiadomo! :diabloti:

[quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]o masz .....one o takiej porze na kompecku ...........

[/I][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]WSTAWAĆ spiochy[/I][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]DOBEREK[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]

Niektórzy cierpią na bezsenność... i zarażają innych :evil_lol:

No właśnie wstałam :eviltong: :diabloti:

[quote name='Helga_psiaki'][URL]http://images25.fotosik.pl/77/5b149c60652d55a4.jpg[/URL]

Jak ona słodziutko śpi :loveu:
Mmm....[/quote]

Dziękujemy :loveu: cała jest słodziutka :evil_lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek'][B][SIZE=3][COLOR=DarkOrange]Dzieńdoberek z rańca:evil_lol:
Pobudeczka:loveu:[/COLOR][/SIZE][/B][/quote]

Dzień dobry z rana! :razz: Właśnie niedawno wstałam :evil_lol:

[quote name='evanescence'][COLOR=Magenta]dzień Dybry [/COLOR][/quote]

Dobry :)

[quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]Witamy piątkowo :D :):):)[/B][/COLOR][/quote]

Witamy ;) to jutro już sobota? :evil_lol:

[quote name='Eriu']Mówi przecież, że odsypiał, to pewnie wczoraj balował ;).
Dzień dobry wszystkim :)[/quote]

Dzień doobry ;)
Mati przyznaj się!!!! :evil_lol:

[quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]Co u Sary ??:loveu:[/B][/COLOR][/quote]
[quote name='evanescence']zmiana tematu no własnie co słychac ?[/quote]

U Sary... hmm. Wczoraj nie chciała ze mną spać, więc jestem na nią obrażona :evil_lol: ale i tak rano do mnie przyszła :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eriu']Może miała chwilę zadumy i musiała sobie coś poukładać na osobności :). Fajny grzejnik z niej musi być :).[/quote]

E tam.. po prostu jest wredna :evil_lol: do tej pory spała prawie zawsze z rodzicami, ale coraz mniej im sie to podoba, bo pieseczek już nie taki malutki :evil_lol:
A grzejnik z niej słaby, bo zwykle kładzie mi sie w nogach. Ja to bym wolała żeby sie przytuliła :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]Witankoooo Sarusiee!! :multi:
jakie plany weekendowe?:cool3: ładna pogodencja się szykuje podobno;)[/COLOR][/B][/quote]

Cześć Basiu :) narazie bez planów.. pewnie swoją paskude na łąke zabiore, żeby sie mogła znowu w błotku wytarzać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...