Jump to content
Dogomania

Galeria Sary :)


agaciaaa

Recommended Posts

  • Replies 17.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='furciaczek']Ja w sumie nauczylam sie nie sypiac po nocach jak chodzilam z piesami na nocne spacerki:loveu: A teraz to sama nie wiem dlaczego...chyba z teskonty.[/quote]

To Twoje psy też cierpią na bezsenność? :evil_lol:
Jak przywieziesz psy to nie będziesz mogła spać z radości :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']To Twoje psy też cierpią na bezsenność? :evil_lol:
Jak przywieziesz psy to nie będziesz mogła spać z radości :loveu:[/quote]

One maja ADHD wrodzone:evil_lol: Furcia to jeszcze lubi pospac ale preziuch to jak by mogl to 24h by latal i sie bawil:loveu:

a Twoj skarbus to spioszek czy raczej nie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']One maja ADHD wrodzone:evil_lol: Furcia to jeszcze lubi pospac ale preziuch to jak by mogl to 24h by latal i sie bawil:loveu:

a Twoj skarbus to spioszek czy raczej nie:cool3:[/quote]

A różnie to bywa.. Jak z nią siedze sama w domu i nic sie nie dzieje to ciągle śpi :loveu: ożywia sie jak więcej ludzi w domu i jest kogo pomęczyć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']To spadaj spac i powymyslaj troche nowych sposobow na zmeczenie psa... przydadza sie napewno:diabloti::evil_lol:[/quote]

dziś wymyśliłam- bawiłam sie z nią trzema zabawkami naraz :evil_lol: nie wiedziała w którą strone biec :diabloti:

Nie chce mi sie spać.. tylko strasznie mi zimno i szyja/kark mi boli od tego siedzenia :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']dziś wymyśliłam- bawiłam sie z nią trzema zabawkami naraz :evil_lol: nie wiedziała w którą strone biec :diabloti:

Nie chce mi sie spać.. tylko strasznie mi zimno i szyja/kark mi boli od tego siedzenia :shake:[/quote]


ooo na to nie wpadlam, pozwolisz ze wykozystam twoj pomysl:cool3:

To wlacz ogrzewanie i zmien ustawienie kompa:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']ooo na to nie wpadlam, pozwolisz ze wykozystam twoj pomysl:cool3:

To wlacz ogrzewanie i zmien ustawienie kompa:diabloti:[/quote]

Za drobną opłatą możesz wykorzystać :evil_lol:

CO jeszcze nie grzeje :shake: Kompa nie przestawie.. Najlepiej by było wskoczyć do wyrka pod kołderke z laptopkiem na kolanach :loveu: ale wtedy by sie spać chciało :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Za drobną opłatą możesz wykorzystać :evil_lol:

CO jeszcze nie grzeje :shake: Kompa nie przestawie.. Najlepiej by było wskoczyć do wyrka pod kołderke z laptopkiem na kolanach :loveu: ale wtedy by sie spać chciało :razz:[/quote]


materialistka:diabloti:

ja zawsze tak z lapkiem w wyrku leze i jakos nie zasypiam:evil_lol: Poza tym u mnie cieplutko:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Mowisz o tym od 2 godzin chyba:evil_lol:[/quote]

Ale tym razem serio :evil_lol: chociaż spać mi sie nie chce, ale zaraz zamarzne :shake:


Sarunia na dobranoc :bye:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/77/5b149c60652d55a4.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Oj jakia slodka:loveu: Nie dziwie sie ze wolisz isc do wyrka:loveu:

Dobranoc i do zobaczenia wieczorkiem:loveu::diabloti:[/quote]

Ale to nie dzisiejsze zdjęcie.. paskuda dziś ze mną nie śpi, zdradziła mnie :placz: dlatego tak długo tu siedze, puste łóżko mnie nie zachęca :evil_lol:

No dobra, teraz serio znikam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...