Jump to content
Dogomania

Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)


Hala

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

te zdjecia sąrobione na mojej ulubionej łące. Można tam spotkać sarny, bociany, żurawie, łabędzie i wiele inych ciekawch zwierząt.
Jaka szkoda że nie mogę spuścić dziewczym\n. Byłbyby szczęsliwe.

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/4397/img2115uf4.jpg[/IMG][/URL]
Shot at 2007-06-27

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ellfica']No właśnie !
Sceneria piękna, psiaki baaaardzo urodziwe, ale Hala, Ty to masz talent dziewczyno :cool3: :cool3:

A ja dziś zobaczę dziewczyny na żywo... już się doczekać nie mogę :lol:[/quote]
To ucałuj je Ciocia od cioci Bianki .

Link to comment
Share on other sites

to jest tak....
obie suki sa do adopcji . Obie są uzależnione od siebie. Głównie Olcia od Carmen. Patrzy w nią jak w obrazek. Poczatkowo dziewczyny były w stosunku do mnie nieufne. NIe bardzo to okazywały, ale jednak olewały mnie. może w dużej mierze wynikało to z sytuacji ze szczeniaczkiem Shanią.

Obecnie Carmen wita mnie rano machaniem cudnego ogonka..który ostrzygła Ellica z Dragoniastą. :diabloti: Ogonek jest boski dziewczyny.
Oleńka tez delikatnie macha....

Link to comment
Share on other sites

No no, wypraszamy sobie ! Ogon to sprawka Pawła , nie nasza :diabloti:
I podejrzewam, że to właśłnie przez ten ogon ( pędzelek ) Carmenka była na początku troche nie w sosie :lol:

Opal, przekonaj znajomego, że te dwa psiaki, to tak jak jeden! Wszyscy zgodnie stwierdzlilismy, że Oleńka jest jak cień Carmenki.
Moim zdaniem powinny spędzić życie razem... zresztą, wystarczy spojrzeć na zdjęcia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. skoro dwie razem.. to się nie uda :( Ona nie ma warunku na aż dwa tego rodzaju psiaki...
Ale popytam się dokładniej u osób, które mają ogród duży i mieszkaja nie w centrum miasta :) A takich osóbek mam sporo ^^

Link to comment
Share on other sites

Bianka, dziewczyny wycałowane :razz:

Więc muszę Wam powiedzieć, że są jeszcze wspanialsze, niż były !
Hala ma cudowny wpływ na Oleńkę. Normalnie prawie Jej nie poznałam. To już nie mała dzikuska, mały, przestraszony lisek, tylko towarzyska dama !
Na powitanie merdała ogonkiem i uśmiechała się ! Naprawdę, takie psiaki to skarby...
Obie wypiękniały i widać, że u Hali jest Im bardzo dobrze.

Jutro znowu Je zobaczę i już nie mogę się doczekać :multi:

HALA JESTEŚ WIELKA :laola:

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj no Hala, nie musisz kupować smyczy za 80zł - lepiej kupić lonżę (zakładam, że tak to się pisze :eviltong: ) końską za złotych 20. A mój Dragon się zgodził, żebym Ci pożyczyła naszą starą :razz: Tylko tym razem prosimy o niezjedzenie jej :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...