Jump to content
Dogomania

Stary chory niepotrzebny chory Reks Ma już domek i kochających ludzi :))


justynavege

Recommended Posts

Misiaki juz jutro jedziecie po Reksia?

ciotki Reksiowe a moze podpowiemy Im troszkę jak pierwsze dni "przezyć" ;)


z mojej strony na początku zawsze na smyczy dopoki bedziecie pewni ze psiak nie odbiegnie bez waszego pozwolenia np za innym psem czy kotem

duuzo miłosci ale nie pozwalajcie sobie wejsc psu na głowę ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej...
Oto relacja z pierwszego dnia :) :
Reks podczas podrozy byl lekko zdenerwowany...z jednej strony wszystko go interesowało a z drugiej chyba troszkę się bał jazdy, ale jakoś dojechaliśmy:)

Na miejscu było małe zamieszanie z powodu dużego lustra w przedpokoju - Reksiu chyba myślał że jego odbiecie to inny pies, wiec musieliśmy szybciutko pozaklejać lustro na wysokości jego wzroku:)

Reksiu sobie popił, przękąaił odrobinkę i zajął się poznawaniem mieszkania...

Teraz właśnie wróciliśmy ze spacerku, chyba go troszkę wymęczyliśmy - Reksiu był zachwycony dłuuugim spacerem:) Mamy nadzieję, że okolica mu się spodobała;) A w tym momencie zmęczony Reksiu ucina sobie drzemkę...

Link to comment
Share on other sites

Witamy ponownie!
U nas wszystko ok. Reksiu to leniuszek, szybko się już męczy i ciągnie nas do domku, nie ma już biedaczek siły:) Później pada zmęczony i śpi sobie. Tak naprawdę to straszny z niego śpioch i pieszczoch:) jest naprawdę Kochany:) Zakrapianie oczka znosi dzielnie, tylko mamy problem z takimi jakby śpioszkami, czy ropką, którą ma na oczku i nie wiemy jak ja usunąć.. pomóżcie.. Po za tym wszystko ok:) Teraz np. Reksiu leży obok mnie, śpi i pochrapuje sobie:) Pozdrawiamy!! Papapap!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...