Jump to content
Dogomania

Prześliczny młody owczarkowaty RINO już w domu!


Zosia123

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W poniedziałek Rino został zaszczepiony i miał zrobiony RTG. Na szczęście stawy są w porządku.
Podobno jakiś pan był akurat w lecznicy i Rino bardzo mu się spodobał. Zobaczymy, na razie ma przyjechać do hoteliku na spacerek zapoznawczy.

Tutaj faktura (ostatnia pozycja jest Ramzesa).
[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/faktura3a_zpsac985ed1.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='be-ata']Bardzo proszę o potwierdzenie zapłaty za fakturę (rtg, narkoza) :)[/QUOTE]

Jeszcze chwilkę, dobrze? :) Czekam na opłacenie szczepienia przez Agnieszkę i wtedy poproszę o potwierdzenie. Ale pewnie doszło, bo ja na to konto już kilka razy wpłacałam pieniądze i nie było nigdy problemów :)

Link to comment
Share on other sites

Rinuś nam rośnie :) W pn robię wizytę pa we Wrocławiu, zobaczymy, na razie nie cieszę się.

[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/42_zps3e91e474.jpg[/IMG]

Tu z Sylwestrem :)

[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/74_zps91c77671.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='be-ata']Bardzo proszę o potwierdzenie zapłaty za fakturę (rtg, narkoza) :)[/QUOTE]

Jakby co to jeszcze czekam na odzew od Agnieszki, faktura jest do 28 lipca, jak się nie odezwie w najbliższym czasie to trzeba wytrzasnąć pieniądze za szczepienie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='be-ata']A może trzeba zmienić tytuł wątku - chory szczeniak, zbiera na leczenie....to nie zachęca ;)[/QUOTE]


Nooo wkrótce będę musiała napisać, że zbiera na hotel, bo niedługo kończą się 3 miesiące darmowego pobytu :(

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zadzwonił jakiś pan z Kobierzyc w sprawie Rinusia - mieszkanie na 1. piętrze, dwójka malutkich dzieci (chyba 2 i 3 latka). Chcą większego psa, bo małego dzieci mogłyby zamęczyć, w sumie słusznie. Żadnych innych zwierząt nie ma. Ciężka decyzja, czy ktoś mógłby ze mną pojechać na wizytę pa?? Proszę!

Link to comment
Share on other sites

Takie maluchy zle mi się kojarzą w kontekście psa:shake: Moje psisko też się wychowywało z takim brzdącami, które w komplecie z nieodpowiedzialnymi rodzicami zafundowały mu dożywotnią niechęć (eufemizm) do dzieci. Ale może się mylę, bo jestem uprzedzona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Dużo zależy i od rodziców, i od dzieci. Trzeba sprawdzić, najlepiej pojechać z jakimś piesem i zobaczyć jak zareagują na niego.[/QUOTE]

To prawda. Ale jeżeli rodzice na wstępie mówią, że dzieci zamęczyłyby małego psa to chyba nie ogarniają tematu. Tak czy inaczej pewnie warto sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Jakby co to jeszcze czekam na odzew od Agnieszki, faktura jest do 28 lipca, jak się nie odezwie w najbliższym czasie to trzeba wytrzasnąć pieniądze za szczepienie :([/QUOTE]

Dzwoniłam dzisiaj to tej lecznicy w Częstochowie, wpłynęło tylko 150 od p. Beaty (jeszcze raz dziękuję!). Nie ma wpływu za szczepienie. Na szczęście dostałam 250 zł od Basi M., miały być co prawda na inny cel, ale zapłacę z nich tę resztę faktury (czyli 228,50 zł minus 150 zł).

Link to comment
Share on other sites

Czy Rino ma już dom? jeżeli nie ma, jeżlei chciałabym do zaadoptować - jak poradzić z transportem - jestem z Gdynii...
i jak z jego zdrowiem...?

Mieszkamy na obrzeżach miasta, i mamy dom z ogrodem.
Jeden pies na stanie jest :)
i małe dziecko (9mcy) - chcemy by wychowały się razem :)

Edited by Lidia_Lola
uzupełnienie postu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']Dziś z Rinusiem zamieszkała nasza Malinka:) Mam nadzieję, że się polubią[/QUOTE]

A pani Ewa mówiła mi wczoraj, że panowie, którzy przywieźli sunię, znają Rina i wiedzą, że jest ode mnie, a ja się zastanawiałam kto to może być :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...