Jump to content
Dogomania

Lidia_Lola

Members
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Lidia_Lola

 1. czy ta z linku może być? http://pro4dog.com/23-maszynka-do-strzyzenia-psa-ceramiczne-ostrze.html aby nie jest za tania?
 2. Chętnie kupię taką do strzyżenia pudla miniatura. Nie wiem jaka powinna być, aby wytrzymała z kilka lat. Do tej pory strzygłam psa nożyczkami.
 3. Wolf nie jestem typem roszczeniowca. A co do kundelka: jedne są bardziej podobne drugie mniej do rasy. Oto mi chodziło. Btw przeprosiny przyjęte ;)
 4. Z całym szacunkiem, ale nie masz pojęcia o mojej sytuacji. Pkp do przemyśla z gdyni jedzie z jakieś 10h. Jestem mama karmiąca więc dziecko musiałbym zabrać ze sobą. Jak to sobie wyobrazasz ?! Co za arogancja wolf122!
 5. [quote name='Zosia123']Dzień dobry, Rino jest zdrowy, tylko że chyba zawsze będzie miał trochę krzywe łapcie. Transport we własnym zakresie. Zaznaczam, że Rino nie powinien mieszkać w kojcu albo na łańcuchu, tylko mieć wolny wstęp do domu. Ponieważ jest jeszcze niewykastrowany, w umowie adopcyjnej będzie punkt zobowiązujący do kastracji. Warunki adopcji są takie, że najpierw jest wizyta przedadopcyjna, potem podpisujemy umowę i bierze Pani psa, a po jakimś czasie jest wizyta poadopcyjna. Ponieważ ja jestem z Wrocławia, musiałabym znaleźć kogoś, kto podjąłby się tych wizyt. Wklejam jeszcze ogłoszenie, gdzie wszystko jest jasno i zwięźle :) [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/wroclaw/mlody-owczarkowaty-rino-szuka-odpowiedzialnego-domu-596696508[/URL][/QUOTE] szkoda, bo nie mamy jak go przywieźć. jednak w miarę poszukiwań na forum, egradska przekazała móje zapytanie do "owczarkowej dziewczyny z Gdyni" zatem czekam na kontakt :) może w pobliżu znajdziemy psiaka. pozdrawiam.
 6. dot. schroniska w Koninie dziękuję, zadzwoniłam. Pies ma 4 lata. Trochę za dużo. Zależy nam na psie do roku. Aby mógł wychowywać się z dzieckiem. i nauczył żyć z innym psem (bo mamy :)) dot. prawie owczarka" - takiego kundelka nie szukamy. dziękuję.
 7. Czy Rino ma już dom? jeżeli nie ma, jeżlei chciałabym do zaadoptować - jak poradzić z transportem - jestem z Gdynii... i jak z jego zdrowiem...? Mieszkamy na obrzeżach miasta, i mamy dom z ogrodem. Jeden pies na stanie jest :) i małe dziecko (9mcy) - chcemy by wychowały się razem :)
 8. [quote name='phase']W nowym domu![/QUOTE] szukam podobnego, młodego - pomóżcie mi plisssss ;) mam małe dziecko i nie mam jak szukać w necie :/:shake:
 9. szukamy PSA w Pomorskim młodego lubiącego dzieci toleruje inne psy (mamy małą "pudelkę" ;)) :lol:
 10. z rodowodem kupię (szczeniaka) lub bez rodowodu w typie ADOPTUJĘ :lol: najlepiej z Pomorskiego obowiązkowo młody, by nauczył się by i bawić z małymi dziećmi jak i tolerować innego pieska (jesteśmy z Gdyni)
×
×
 • Create New...