Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

dr Garncarz bardzo był zadowolony z oczka Diesla, jest ok, kontrola za pół roku. Bardzo żałował, że nie można było przeprowadzić operacji, żeby D odzyskał wzrok.  nie wziął ani grosza za wizytę :).

potem na bicomie w Raszynie-4 godz zabiegu. Z grzybów została candida. Kręgosłup obciążony - wdrożone odchudzanie, bo za dobrze wygląda. Słabo wyszła watroba ( ciągle leczona), troszkę nerki. Przy odtruwaniu organizmu Dieselek wysmarkal grzyby :). 50zł zabieg, 20zł chip, 40zł homeopatyczne kropelki na wzmocnienie i ogrzybianie  nie spisałam nazwy. Poszło 110 zł plus benzyna na 135km - 43zł

Był bardzo grzeczny ja to on. Nawet droge do dr Garnarza ( po pochylni) pokonal szybko, jakieś 5 min a nie 20 jak za pierwszym razem -  czyli pamięta i już nie boi się :). W hoteliku jest cudowny, 5 letni ślepy prawie Donek, spotkaliśmy się u też dr Garncarza, wrzucę wieczorem zdjęcia, moze kogoś zauroczy.

Diesel w lecznicy w Raszynie.

57209116e5d2a_Diesel26.04.161.JPG.12f20c

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, agat21 napisał:

Super, że oczko w porządku :) Bardzo się cieszę i moc głasków dla najgrzeczniejszego psa pod słońcem :)

 

8 godzin temu, Olena84 napisał:

Ja też sie ciesze z wyników wizyty

my też,a najważniejsze, ze grzyby zanikają

Kupiłam karme sucha na maj - brit da staruszków L,2x 15 kg, wyszło na psa 86,24zł  jak będzie rachunek to wkleję


ZOOART
WIŚLANA 28A
08-530 DĘBLIN
Tytuł: PŁATNOŚĆ ZA ZAMÓWIENIE 652481
-172,48 PLN
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Beat2010 napisał:

 o Matko, to ja cały czas daję negatywną? trzeba zielona a ja czerwoną :) jak to odkręcić?

 

1 godzinę temu, Beat2010 napisał:

przeleciałam parę stron do przodu i pozmieniałam, przepraszam Olenko

Haha ale numer, 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 27.04.2016o12:15, Beat2010 napisał:

40zł homeopatyczne kropelki na wzmocnienie i ogrzybianie  nie spisałam nazwy.

Diesel w lecznicy w Raszynie.

Super niuniek, ale z tą homeopatią to już przesada (czytaj: wyrzucanie pieniędzy w błoto). I żeby nie było: placebo też potrafi działać, ale pacjent musi wierzyć, że podano mu lek, który mu pomoże. Zatem, aby te kropelki zadziałały, należy powiedzieć Dieslowi, że to baśniowe lekarstwo. Bo takimi w istocie są homeopatyczne "leki" (vide wątek "Homeopatia - fakty i mity"):

 

Link to comment
Share on other sites

O 1.05.2016o10:25, Beat2010 napisał:

jest wplata na maj 2016 od Ala K :)

18 godzin temu, Beat2010 napisał:

i stała od dorci wpłynęła :)

2 godziny temu, Beat2010 napisał:

stałe od mdk i asiuniab :)

Bardzo to chwalebne, bardzo. Te dary serca. Ale... U użyszkodników forum, którzy (jak ja) nie śledzą wątku od początku, te wpisy pozostawiają jednak pewien niedosyt. Wiadomo bowiem kto dał (i ile - vide 1. strona wątku), ale brak tu równie precyzyjnej informacji - do kogo trafia ten często przysłowiowy wdowi grosz? Od dwóch lat. Można się tylko domyślać - że na konto Twoje, Beat2010, albowiem na pierwszej, rozliczeniowej stronie wątku można m.in. przeczytać:

 

O 12.05.2014o15:23, Beat2010 napisał:

Diesel, piękny, około 13 letni, duży pies, że od 2010 do maja 2014 w schronisku, od 05.2014 w hoteliku pod Warszawą.. W schronisku oślepł całkowicie.W maju 2015  zabrany na cito...

Zbieramy na hotelik !!!!!!!

Ponieważ przygotowuję na Dogomanii Listę PDT i HdP (płatnych domów tymczasowych i hotelików dla psów), proszę o uzupełniające informacje:

1. W jakim hoteliku przebywa Diesel - nazwa, adres, dane kontaktowe, strona www, FB.

2. Miesięczny koszt hotelowania psa i ewentualnie oddzielnie płatne inne koszty z tym związane (karma, leczenie, lekarstwa itp.)

2. Warunki pobytu psa w hoteliku - system (domowy, kojcowy), ilość psów, możliwości socjalizacji podopiecznych  itd.

3. Dostępne na Dogo (lub innych stronach) opinie o hoteliku, zdjęcia pomieszczeń/boksów/miejsc, w których są trzymane psy i najbliższego otoczenia. Fotografie psów tamże, nie tylko na zielonej trawce.

 

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

Zostaw Ryss ten wątek i mieszaj tam gdzie mieszasz a nam daj spokój.

Takim podrzucaczkom forumowym (vide jej najczęstsze wpisy na forum - "podrzucam") mogę odpowiedzieć tylko tak:

Olena84 - masz coś do powiedzenia na temat Hoteliku pod Różami, gdzie przebywa od dwóch lat pies Diesel i warunków hotelowania tam psów wyciąganych ze schronów (bo to mnie akurat interesuje w tym wątku na psim forum)? Nie? No to zostaw tu Ryssa w spokoju i idź podrzucać gdzie indziej. Dobrze radzę.

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Ryss napisał:

Takim podrzucaczkom forumowym (vide jej najczęstsze wpisy na forum - "podrzucam") mogę odpowiedzieć tylko tak:

Olena84 - masz coś do powiedzenia na temat Hoteliku pod Różami, gdzie przebywa od dwóch lat pies Diesel i warunków hotelowania tam psów wyciąganych ze schronów (bo to mnie akurat interesuje w tym wątku na psim forum)? Nie? No to zostaw Ryssa w spokoju i idź podrzucać gdzie indziej. Dobrze radzę.

 

 

Nie mów gdzie mam bywać i gdzie podrzucać. Jedyne co robisz na tym forum to obrażasz ludzi i wydaje Ci się że pouczasz . Kiedykolwiek oprócz mącenia wspomogłeś jakiś bdt, zrobiłeś bazarek czy zrobiłeś coś dla innych? Bo skoro jesteś jaki jesteś tutaj, można tylko założyć, że w rzeczywistym świecie nikt Cię już nie słucha. A Diesel jest w bardzo dobrym hotelu i nie ma co się bawić w nic nie wnoszące notatki. 

Link to comment
Share on other sites

Olena84 - jestem pod wrażeniem Twego wpisu. Nie spodziewałem się bowiem, że potrafisz także sklecić kilka w miarę składnych zdań, prócz jednowyrazowego "podrzucam". I nawet coś merytorycznego w tym wpisie przeziera. Zatem wykorzystam to coś w Spisie PDT i HdP, i w opisie hoteliku, gdzie bytuje teraz Diesel, znajdzie się na pewno taka notka:

"Zdaniem użytkownika Olena84, to jest bardzo dobry hotel (użytkownik Olena84 nie uzasadnił swej opinii)". Oby to nie była jedyna taka opinia, gołosłowna zresztą.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Ryss napisał:

Olena84 - jestem pod wrażeniem Twego wpisu. Nie spodziewałem się bowiem, że potrafisz także sklecić kilka w miarę składnych zdań, prócz jednowyrazowego "podrzucam". I nawet coś merytorycznego w tym wpisie przeziera. Zatem wykorzystam to coś w Spisie PDT i HdP, i w opisie hoteliku, gdzie bytuje teraz Diesel, znajdzie się na pewno taka notka:

"Zdaniem użytkownika Olena84, to jest bardzo dobry hotel (użytkownik Olena84 nie uzasadnił swej opinii)". Oby to nie była jedyna taka opinia, gołosłowna zresztą.

 

1 godzinę temu, Ryss napisał:

Takim podrzucaczkom forumowym (vide jej najczęstsze wpisy na forum - "podrzucam") mogę odpowiedzieć tylko tak:

Olena84 - masz coś do powiedzenia na temat Hoteliku pod Różami, gdzie przebywa od dwóch lat pies Diesel i warunków hotelowania tam psów wyciąganych ze schronów (bo to mnie akurat interesuje w tym wątku na psim forum)? Nie? No to zostaw tu Ryssa w spokoju i idź podrzucać gdzie indziej. Dobrze radzę.

 

 

Ryss, nie wiem im jesteś i w czyim imieniu robisz spis hotelików. Ale masz zle wiadomosci - Diesel jest w hoteliku Bella pod Warszawą. Masz ochote - zapraszam na wycieczkę i wtedy sobie pooceniaj. Nie znam żadnego hoteliku pod różami. To i ten Twoj spis będzie tyle wart co nic, jezeli masz takie informacje.

Olenka jest wspaniałą osobą,  bardzo pomaga psom finansowo.

Ryss - znajdz sobie inny watek do awantur.

Link to comment
Share on other sites

jeszcze krótki filmik z samochodu, w drodze powrotnej do hoteliku 

Dieselek w samochodzie jest bardzo grzeczny , nie kręci się , siedzi sobie spokojnie na tylnym siedzeniu ale pasami bezpieczeństwa zawsze jest przypięty dla bezpieczeństwa

 
„Dieselek w samochodzie jest bardzo grzeczny , nie kręci się , siedzi sobie spokojnie na tylnym siedzeniu ale pasami bezpieczeństwa zawsze jest przypięty dla bezpieczeństwa”

filmik z 26/04 Dieselek przed wizytą u doktora

 
„filmik z 26/04 Dieselek przed wizytą u doktora”
 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...