Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

Mój psiak miał u dr. Garncarza usuwany nowotwór na brzegu powieki. Później były do zakraplania 3 rodzaje kropli po chyba 3 lub 4 razy dziennie. Każde w odstępie 20 minut. Powieka była spuchnieta około miesiąca. Było tak jak powiedział doktor. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Olena84 napisał:

Wesprę niedługo

dzięki

 

2 godziny temu, agat21 napisał:

Oj, sytuacja niewesoła :( Czy ktoś mógłby zrobić bazarek, gdybym przygotowała zdjęcia fantów?

poczekaj troszkę, teraz brakuje 70zł :) , może będzie potrzeba na nową soczewkę :)

 

34 minut temu, bakusiowa napisał:

Mój psiak miał u dr. Garncarza usuwany nowotwór na brzegu powieki. Później były do zakraplania 3 rodzaje kropli po chyba 3 lub 4 razy dziennie. Każde w odstępie 20 minut. Powieka była spuchnieta około miesiąca. Było tak jak powiedział doktor. 

 tak tez mówil, ze ok 3 tyg goi się

Link to comment
Share on other sites

Zbiórka na operację idzie do przodu,dzięki fb i Skarpecie im. Talcott ( asiuniab - bardzo dziękuję), w tej chwili brakuje 70zł plus transport. I lekarstwa potem. Powoli się uzbiera, jestem dobrej myśli. Czy ktos mógłby tu wrzucić link do skarpety?? chcialbym podziękować

Link to comment
Share on other sites

Na szybko, wieczorem więcej napiszę- guz z powieki usunięty, był b. duży wg dr Garncarza, wielkości fasoli. Niestety, Diedel nie będzie widzial, siatkówki zniszczone. Z dobrych wiadomości- z grzybów został tylko aspargilus i są jakieś nowe, naskórne, ponoć pospolite, każdy ma ;)

Link to comment
Share on other sites

Po operacji Diesel w dobrym nastroju, bez problemów można podawać mu kropelki do oczu. Wklejam epikryzy od dr Garncarza , co było robione, jakie zalecenia. I jedno zdjęcie z badania stanu siatkówki - dla zdrowej siatkówki wykres powinien być taki jak dorysowany ołówkiem - wyrażna sinusoida,u Czupurka, niestety, jest inny, siatkówki obu oczu całkowicie zniszczone. I wklejam rachunek ( troszkę obcięty, widać kwotę netto, brutto to 537zł).Dziękuje wszystkim za pomoc. Zdjęcia z lecznicy w Raszynie, jeszcze Diesel nie do końca obudzony.56f5ca0890602_Diesel22.03.16epikryza1.JP56f5ca149ec98_Diesel22.03.16rachunek.JPG56f5ca155645b_Diesel22.03.16wykreserg.JP

Diesel 22.03.16 epikryza 2.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dzielny śliczny pysiul! Dobrze, że po operacji ma się dobrze. Szkoda oczu, ale tu już nic się nie poradzi. Na szczęście nie błąka się gdzieś zdany na sibie lub nie siedzi w schronie, więc ta ślepota na pewno jest łatwiejsza do zniesienia. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, agat21 napisał:

Dzielny śliczny pysiul! Dobrze, że po operacji ma się dobrze. Szkoda oczu, ale tu już nic się nie poradzi. Na szczęście nie błąka się gdzieś zdany na sibie lub nie siedzi w schronie, więc ta ślepota na pewno jest łatwiejsza do zniesienia. 

Agat odgruzuj skrzynkę proszęęę!

Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, agat21 napisał:

Dzielny śliczny pysiul! Dobrze, że po operacji ma się dobrze. Szkoda oczu, ale tu już nic się nie poradzi. Na szczęście nie błąka się gdzieś zdany na sibie lub nie siedzi w schronie, więc ta ślepota na pewno jest łatwiejsza do zniesienia. 

dokładnie :) i jest bardzo kochany

nowe wplaty :) od jousia ( jezeli jeszcze nie pisałam), Magda S, dorcia, bardzo dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, mdk8 napisał:

Beatko sprawdź proszę  czy wpłynęła moja deklaracja 20.03 ?

oj, tak, na dwa psy, nie wpisałam??? już wpisuję, przepraszam.

Sprawdzę o czym jeszcze zapomniałam:(  dziewczyny,  proszę popatrzeć na wplaty czy są wszystkie.

Link to comment
Share on other sites

Oczko Diselkowe goi się bardzo dobrze , tak jak powiedział dr Garncarz , wymrożona część powieki  "odpadła" i w tym miejscu jest różowa tkanka , jest to jednak wąziutki paseczek . Oczko ma jeszcze zakraplane ale chyba ma już chłopak dosyć bo się niecierpliwi przy zakraplaniu, zwłaszcza tymi gęstym kropelkami, które mają w sobie gumę arabską , krople te powodują bardzo dobre gojenie się ranki. 

Dieselek jest zapisany na wizytę kontrolną z oczkiem do dr Garncarza na 26/04 na 12:30.

Od jutra będzie miał podawany Zeel+ Compositum wspomagająco na Spondylozę - 1 dawka (mix) 1x co 7 dni 

Zeel+ Compositum: (do 30 kg-1/2 dawki, powyżej 30 kg 1 dawka)

Dieselek-80 zł  - waga ok 37 kg 

Ralf-40zł - waga ok 27 kg 

Klimek -40zł-waga ok 18 kg  (co 4 dni bo słabo chodzi)

Dieselek-biorezonans 50zł

5702817d12f44_Zdjcie0059.jpg.27f77c5c3ea

Beatka zamówi karmę dla seniorów Dieselka i Ralfa  "Britt "

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...