Jump to content
Dogomania

Myszka vel Matylda odeszła za TM [*]


Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kolejna kobietka']Cioteczko z tego co pamietam, to kolezanka mowila, ze odrobaczala ja, to bylo okolo tygodnia temu, upewnie sie jeszcze, ale nie wiem czy w takim wypadku odrobaczac kolejny raz? z jednej strony dobrze to robic po wyjsciu, ale z drugiej w koncu to trucizna, a Myszka starenka, ty zdecyduj[/QUOTE]

Jak wróciła do boksu i do zarobaczonych psów to raczej nie wróżyłabym dobrze jeżeli chodzi o pozbycie się robali.Ogólnie daleka jestem od takich środków i moje psy są odrobaczane tylko i wyłącznie jak przychodzą nowe tymczasowiczki to jednak ze względu i na nich (będę musiała znowu ich odrobaczać) i na nią ( i tak będę musiała odrobaczanie powtórzyć) wolałabym by było powtórzone. Potem będzie tak karmiona o ile zdrowie pozwoli, że robale jej lubić nie będą, a przynajmniej nie w ilościach masowych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']WATACHA-a możesz zdradzić sposób karmienia? bo ja odrobaczam regularnie co pół roku-bo, niestety, mój Toluś jest niereformowalnym g****ojadkiem:oops:[/QUOTE]

Potem napiszę, bo muszę odpicować Nikitę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Jak wróciła do boksu i do zarobaczonych psów to raczej nie wróżyłabym dobrze jeżeli chodzi o pozbycie się robali.Ogólnie daleka jestem od takich środków i moje psy są odrobaczane tylko i wyłącznie jak przychodzą nowe tymczasowiczki to jednak ze względu i na nich (będę musiała znowu ich odrobaczać) i na nią ( i tak będę musiała odrobaczanie powtórzyć) wolałabym by było powtórzone. Potem będzie tak karmiona o ile zdrowie pozwoli, że robale jej lubić nie będą, a przynajmniej nie w ilościach masowych.[/QUOTE]

Ok, rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']nie byłabym tego taka pewna :evil_lol:[/QUOTE]

Nie musisz, wystarczy , że ja wiem, że tak będzie :p
[quote name='ania0112']no szaleństwem to nikity na pewno nie przebije :p[/QUOTE]

Kto wie :evil_lol:..., ale byłby numer :lol:
[quote name='wilczy zew']noo...[B]Watach [/B]zacznie się nudzić :lol:[/QUOTE]

Jajec, ani przynajmniej brody nie mam :diabloti:



Myszka pakuj manatki:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Myszka już poza schroniskiem, awaryjnie u koleżanki, została wykąpana, dostała tabletkę aniprazol, i nawet macha ogonkiem :loveu: ja zobaczę ją dopiero jutro, już się nie mogę doczekać :cool3: :)[/QUOTE]

Super :), nawet pachnąca przyjedzie.I co tam u niej słychać?Fajnie, że merduszka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Super :), nawet pachnąca przyjedzie.I co tam u niej słychać?Fajnie, że merduszka:loveu:[/QUOTE]

W warunkach domowych zaczyna wychodzic wiecej, niestety babula ma ewidentnie cos ze stawami, slychac, ze strzeka, peka gdy chodzi, zgielk miasta ja przeraza (nie wiem, moze zyla wczesniej na wsi, przy budzie? :roll: ), probuje dreptac pod żywoplotem, nie ciagnie, idzie wolno, w domu tam gdzie sie ja postawi tam siedzi/lezy.

Link to comment
Share on other sites

Widzialam Myszke, az tak wolniutko nie chodzi, nawet zwawa z niej psina, widac po chodzie, ze cos jej dolega, niestety ma rowniez jakies wylysienia, mam nadzieje, ze to po tych ranach, ktore sie ukazaly po obcieciu dredow i koltunow, siersc miala w okropnym stanie, odpadaly strupy, a nie choroba bakteryjna, skora jest jasna, nie ma zadnych zaczerwienien, czy widocznych zmian oprocz wlasnie braku owlosienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']kurcze trzeba by było jakieś preparaty na stawy jej podać...
Watacha ty pisałaś, ze nie miałąś psa starszego niż 7 lat... no ale Mentor ma 9 nie?[/QUOTE]

No tak , ale bardziej mi chodziło o psy skądś.Mentora mam od paru lat i dbam o niego, więc jest w dobrej formie.


Myszka jaka przyjedzie taka przyjedzie, czy łysa czy kulawa to ją wezmę przecież.Raczej nie spodziewałam się cudu.Wiadomo , że fajniej mieć zdrowego psa, ale cały urok w tym dbaniu i patrzeniu jak pies odżywa.Nawet jakby poprawa miała być niewielka to radość będzie przeogromna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Cioteczko kochana, Myszka juz w drodze, tak jak wczoraj napisalam, w okolicach godziny 16 -17 bedzie w Warszawie, nie wiem czy Paula ja podwiezie, czy bedzie trzeba ja odebrac z jakiegos miejsca.[/QUOTE]

Podwiezie, nie było potrzeby by po nią gdzieś podjechać, pytałam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...