Jump to content
Dogomania

Mobi i Bella mają wspaniałe domy.


tamb

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Bellunia była w piątek w Dzienniku Polskim w Krakowie, nikt nie zadzwonił. Są z Mobim tak grzeczni, tak kochani a nikt nie chce dać im dobrego domu. U mnie mogą zostać, wzięłam je licząc się z tym ryzykiem ale jako jedynacy mogą mieć lepiej niż w stadzie 11 psów (razem z nimi). Więcej tulenia, głaskania, droższe jedzenie. Staram się jak mogę ale z domem, który chce się skupić na jednym psie, no może 2 nie mogę konkurować.

Link to comment
Share on other sites

Tamaro, z mojego punktu widzenia, to znając Cię lata całe, te psy mają bardzo dobrze. Lepiej niż w przeciętnym domu jako jedynacy.
Co do jedzenia... Ludzie mają po jednym psie i karmią go karmą z Tesco. Z tego co wiem :) Ty karmisz psy lepiej.
Jak piszesz one starutkie. Może już dożyją u Ciebie spokojnie. Inna sprawa to opieka nad 11 psów. Zajęcie 1/2 doby, albo więcej.
Każdy ma jakiś dyskomfort w opiece. Ja wychodzę do pracy na 8-9 godz. I zostawiam je, moje psy i koty, same. Pewnie byłoby, teoretycznie :) im lepiej gdyby ktoś był z nimi cały czas.

Link to comment
Share on other sites

Mariolu, boję się przyszłości dlatego biorę na dt tylko psy stare. Staram się jak mogę ale przy moim zawodzie wiesz jak jest. Cały czas pracuję ale to nie przekłada się na dochody. Przyzwoitą suchą karmę mają zawsze, gryzaki prawie zawsze ale mokre nie jest codziennie. Jak było ich mniej były na Biomillu i jeszcze dobre mięso dostawały na surowo. Dzisiaj np. ugotowałam 3 kg ćwiartek z kurczaka, koty dostały do oporu a psy "na smak" bo nie dam rady więcej. Wczoraj wszystkie były na spacerze a dzisiaj tylko podwórko bo nie miałam siły i czasu.

Link to comment
Share on other sites

Tamaro, to jak Ty je karmisz to dla wielu ludzi jest fanaberia. Uwierz mi. Wg standardów 80% naszego społeczeństwa, to Ci się w głowie i ... przewraca, żeby tak psom dogadzać :p: Sama ostatnio widziałam minę mojej koleżanki jak mówiłam, że na Dzień Dziecka ( a tak!) kupiłam dziewczynom moim łososia wędzonego. Ja nie martwię się o dobrobyt Twoich psów, tylko o Twoje zmęczenie.

Link to comment
Share on other sites

Jestem zmęczona, to prawda. Ale dość szybko się regeneruję, wystarczy, że dobrze mi się pracuje (wiesz przy czym), ktoś powie albo napisze dobre słowo o efektach, albo wycieczka z psami w fajne miejsce i problemy przestają być ważne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...