Jump to content
Dogomania

Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!


Recommended Posts

avatarek fajny tylko szkoda ze nie mozna go powiekszyc... czy mozna a ja nie wiem jak?

 

Skrzat chciał dzisiaj szybko pobiec za  Brokatem i tak skoczyła z łózka ze sie wywróciła i zapiszczała, bidna obolała miała łapkę przednią... masakra jak takie male i stare piszczy to my z mamą mamy zawał ! :)

Link to comment
Share on other sites

Skrzatek jak skrzatek - jest przekochany.

Z mlekiem lepiej, ale chyba w dwóch cyckach jeszcze resztke ma ale juz się tak nie lize.

Byłyśmy dzisiaj w lesie z psami poznały 4 mc BOSa od cioci :) Megi (BOS) bardzo delikatna i grzeczna więc nawet skrzat jej nie postraszył :P za to inka mogła sobie ulżyć w cierpieniu i pszczekac, buczec itp :D

Mama kupiła torbe do noszenia psa ale dzisiaj nie była potrzebna bo skrzatek dzielnie dreptał ponad godzinkę, ale potem jak na dworze piłysmy kawe to miała ciepła miejscówke :) i w aucie też w niej spała jak precelek :) mam foty, wstawie dzisiaj albo jutro :)

Link to comment
Share on other sites

no Megi jak na 4 mc jest ogromna, 21 kg ale to podobno w normie, ciocia ją mocno futruje, tone odzywek i wmacniaczy kosci bo z nimi trzeba uwazac bo tak szalenczo rosną ale podejscie do psow az niemozliwe <3 zadnych skoków po psach , głupich zaczepek no nic! uwazała i nawet skrzata nie szturchnęła, tylko tak delikatnie zaczepiła brokata ( który ją totalnie olewał) i inke, która się po niej darła a ta w podskokach uciekała by po chwili znowu sie zblizyc :) naprawde  fajna!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...