Jump to content
Dogomania

Wycofana DONka z Olkusza.ZOSTAJE Z NAMI NA ZAWSZE:-)


madziakato

Recommended Posts

Adusia odeszła w nocy z wtorku na środę;-(

W badaniu USG wyszedł guz w okolicach śledziony, w poniedziałek zrobiliśmy wszystkie badania, we wtorek rano odbyła sie

operacja , doszło do zapalenia otrzewnej...Adulka operację przeżyła, w parę godzin po operacji umarła...

Nigdy przenigdy się z tym nie pogodzę;-(

Przepraszam, że piszę tak późno- nie miałam siły...

 

Madziu, wiem że żadne słowa Cię nie pocieszą, 

 

Uratowałaś Adusię, miała wspaniały dom, kochających ludzi.

 

Ja 18go listopada straciłam mojego ukochanego Kajtunia.

 

Brak apetytu, badania, USG, diagnoza guz. 

 

Okazało śię, że guzów jest bardzo dużo, nie było sensu go wybudzać.

 

Trzymaj się Kochana!!!

Link to comment
Share on other sites

Madziu kochana, skoro los byl tak parszywy, ze "przydzielil" Adusi taka okropna chorobe, to Wasza milosc i opieka byly dla Niej najlepszym prezentem w tym nieszczesciu. Te kilka wspolnych miesiecy pomnoz przez 7 (niektorzy uwazaja, ze nawet przez 10) i oznacz w Adusiowej biografii kolorem radosci, poczucia bezpieczenstwa i dobrostanu. Jestem pewna, ze jest Wam za to bardzo wdzieczna. Adusia :candle:  :candle:  :candle:  

Link to comment
Share on other sites

Madziu kochana, skoro los byl tak parszywy, ze "przydzielil" Adusi taka okropna chorobe, to Wasza milosc i opieka byly dla Niej najlepszym prezentem w tym nieszczesciu. Te kilka wspolnych miesiecy pomnoz przez 7 (niektorzy uwazaja, ze nawet przez 10) i oznacz w Adusiowej biografii kolorem radosci, poczucia bezpieczenstwa i dobrostanu. Jestem pewna, ze jest Wam za to bardzo wdzieczna. Adusia :candle:  :candle:  :candle:  

Nic dodać nic ująć Madziu.

Na takie choróbska nie ma mocnych, a Adusia miała dom i ludzi którzy z nią byli i po niej płaczą.

Tego się trzymaj, dasz radę i jeszcze niejednej bidzie pomożesz.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Dopiero teraz jestem w stanie wejść na Jej wątek, obejrzeć zdjęcia... Wcześniej nie miałam nawet siły go zamknąć.

Teraz chcę Wam pokazać suczkę DON, która w pewnym sensie zajęła miejsce naszej Adusi...

To Koka, odebrana interwencyjnie z pseudohodowli , około 3letnia sunia, która najprawdopodobniej przez całe swoje życie żyła w kojcu ok. 20m2 z kilkoma(7, może więcej?) innymi DONami. Suczka nie zna życia, nie potrafiła chodzić na smyczy, po krótkim czasie u nas zaczęła przejawiać agresję lękową w stosunku do ludzi...

Koka jest piękna i nieprzewidywalna, jakiś miesiąc temu zaczęliśmy szkolenia socjalizacyjne w szkole M. Fryca. Czasem wygląda jak zupełnie normalny psiak, by za kilka minut pokazać całkiem inną "twarz"... Staramy się pracować, zabierać ją w różne miejsca, uczyć wszystkiego.

Jak będzie? Czy da się przełamać? Mam nadzieję, że tak, choć wiem, że będzie ciężko.

Zerknijcie proszę na piękną skrzywdzoną Kokę, Kokulę;-)

[url=http://up.programosy.pl/foto/koka_1.jpg]koka_1.jpg[/url]

[url=http://up.programosy.pl/foto/koka_2_1.jpg]koka_2_1.jpg[/url]

[url=http://up.programosy.pl/foto/koka_3_1.jpg]koka_3_1.jpg[/url]

[url=http://up.programosy.pl/foto/koka_4_1.jpg]koka_4_1.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Oj, sorki, dwa razy to samo zdjęcie dałam i nie wiem jak zedytować posta. Neelith, Koka nadal ma problemy z agresją lękową, jest poprawa, szkolenie daje pozytywne efekty, ale to nadal psiak nerwowy, który wymaga bardzo dużo pracy, cierpliwości, a i też odpowiednich warunków. Nie nadaje się, przynajmniej na razie do mieszkania w bloku, czy mieście, dopiero nie tak dawno nauczyła się chodzić na smyczy, wcześniej ją gryzla... Wskazany kojec, by psa wyciszyć, np.gdy przychodzi ktoś obcy. Poza tym szkolenie będzie trwało jeszcze około pół roku. Jeśli znajdę dom,który spełni te warunk, jeśli będę wiedziała, że będzie to lepszy dom dla niej niż nasz to z wielkim bólem serca,ale Ją wyadoptuje. Jeśli nie to zostanie z nami.
EDIT no i cały czas jest na środkach wyciszajacych

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...