Jump to content
Dogomania

Fryga- mała, sznaucerowata, wesoła smarkula MA DOM!


Pysia

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cicho ;p

Dzwoniła pani Frygi. Pełna podziwu za tak doskonałe ułożenie psa hahaha.
Fryga jest cudna :) Tylko nieco speszona. Jeść nie chciała suchego, więc pani jej ugotowała papu. Tego jeść też nie chciała z miski, więc pani ją nakarmiła ręką.....
Ona u mnie też nie chciała jeść pierwsze dwa dni ;) Stres jednak jest z nowości :)

Na razie są na etapie: " Matko kochana jaki to grzeczny i cudowny pies!". I niech tak zostanie!

Link to comment
Share on other sites

Jest jedynaczką tak jak powinna być. Bęędzie jadła dobra karme ;) Państwu zamówię na siebie Nature's Protection :) Na razie dostaje to co im dałam i gotują bo ona strajkuje ;)
Dzisiaj wyjechała na działke i będzie miała swobode :) Piłeczek zabrali ze sobą kilka ;)

Link to comment
Share on other sites

Chyba tak :) Dzisiaj rozmawiałam z panią Frygi. Martwi się, ze ona jeść nie chce. Karmi ją z ręki ;) Gotuje frykasy ;) Na działce zimno w domku i jak ta w nocy się kładzie to calutką noc ją przykrywają aby dziecko nie zmarzło :evil_lol: Uśmiałam się z tych opowieści :)
fryga biega przy płocie bo obok na działce są dwa yorki ;) Na obcych za płotem szczeka. Na kosiarke szczeka. Jak są goście to grzeczniutka :)
W niedziele było sporo gości i siedzieli długo. Fryga przyszła do pani i wskoczyła na kolanka. Była zmęczona i chciała spać. Przytuliła się ślicznie a pani zaniosła ją na łóżko, przykryła i Fryga usnęła :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...