Jump to content
Dogomania

Kolejna tragedia, MORUS- ślepy psiak z lasu, juz w hotelu u zuziaM


zuziaM

Recommended Posts

Hej Martusia, dziekuje za odwiedziny.
Tez mam nadzieje, ze znajdzie domek. To slodki psiak.
Mialam juz kilka slepaczkow i po jednego z nich 15-letniego przyjechali panstwo az z Rybnika !
Zycze Moruskowi tez takich kochajacych opiekunow na reszte szczesliwego zycia.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nowe zdjęcia Morusa :)

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-4Vb0rxjNl68/U6Ln16w5cOI/AAAAAAAAKOA/hOdzLhL3pPY/w442-h587-no/morus1.JPG[/IMG]


[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-S9NUcXuJE78/U6Ln2ZYpYmI/AAAAAAAAKOA/k9VP3XiH1wQ/w640-h480-no/morus2.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Hej ! Ale wpisow u Moruska.

Dziękujemy !!!

 

Morusek to chodzaca lagodnosc :kiss_2:  !!! I mimo swojej ulomnosci, czyli slepoty, nawet kiedy czegos się bardzo przelęknie, to nigdy nie wykazal cienia agresji.

 

Z dziecmi będzie tak samo, za co recze w 100 % !!!!

 

Morusek jest pieskiem srednim. Może wazyc jakies 13-15 kg. Siega poniżej kolana.

 

Czyzby była jakas nadzieja dla tego cudownego pięknego pieszczocha ????

 

Tym bardziej będę szczesliwa, ze być może za kilka dni otrzymam wiadomość, ze osoby, które oplacaja pobyt w moim Hotelu dla Moruska, odezwa sie do mnie z wiadomoscia, ze Morusek będzie zabrany do nowo otwieranego w Lubaniu schroniska :placz:......

 

Ja bym tego nie przezyla :placz: !!!! To niewidomy cudowny piesio !!!!! On sobie tam nie poradzi ...... :lookarou:

Link to comment
Share on other sites

Bo tam nie będzie trzeba za niego placic ... to proste .....

 

Zreszta nie tylko Morusek, ale kilka innych jeszcze psiakow ( maja tez watki na dogo ) .... Myszka i Misiek, staruszek Hektorek  i kilka, które nie maja watkow na dogo  .... bojaźliwy Cyganek, duzy niemłody już, ale i nie taki stary mix owczarka belgijskiego Prince i malusienka sunia z 7 szczeniatkami .....

 

Nie wiem, jak to będzie .... nie probuje nawet jeszcze o tym myslec, bo serce mi peka .... wiem tylko, ze 1 października rusza schronisko ....

Link to comment
Share on other sites

ZuziaM to jest jakaś masakra co Ty piszesz... Psy uratowane skądś tam chcą pooddawac z powrotem do schroniska??? Albo ja czegoś nie rozumiem albo po prostu............brak mi słów normalnie
Może niby w tym schronie ma być jakoś zajebiście jak w hotelu czy kasy nie mają na dt u Ciebie?
Ja tego nie ogarniam
:(

Link to comment
Share on other sites

Nie zagladalam kilka dni, a sprawa naszego Moruska stala się nieaktualna ....

 

Morusek MA DOM !!!!

 

Mysle, ze nowi opiekunowie sami cos napiszą o naszym kochanym slepciątku.

 

Ma się wspaniale, mieszka w domku, ma dwie male fajne dziewczynki, z którymi się polubil.

 

Lekarz okreslil psiaka na ... bliżej 10 niż 5 lat, ale wiadomo, ze u psiaka z nieznana przeszloscia, nie jest to sprawa latwa.

 

No i być może, ze Morusek jeszcze będzie kiedyś cos widział. Lekarz nie wyklucza takiej możliwości. A to już cos !!!

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie zaczelismy budowę dwóch domkow dla psiakow.

Będą ocieplone. a dodatkowo ogrzewane zimą. Będzie 12 miejsc.

W nich będą zimowaly te psiaki, które u nas zostaną ... nie oddam ich do schroniska .... już postanowiłam.

Będę musiala tylko zalozyc im osobny watek. I prosić o pomoc w ogłaszaniu .... to będzie 7 psiakow, a w tym tylko 3 adopcyjne.

Reszta to psiaki, które długo już czekaja na zainteresowanie i mogą się nie doczekać nigdy .....

Morusek miał naprawdę wielkie szczęście !

Link to comment
Share on other sites

Nie zagladalam kilka dni, a sprawa naszego Moruska stala się nieaktualna ....
 
Morusek MA DOM !!!!
 
Mysle, ze nowi opiekunowie sami cos napiszą o naszym kochanym slepciątku.
 
Ma się wspaniale, mieszka w domku, ma dwie male fajne dziewczynki, z którymi się polubil.
 
Lekarz okreslil psiaka na ... bliżej 10 niż 5 lat, ale wiadomo, ze u psiaka z nieznana przeszloscia, nie jest to sprawa latwa.
 
No i być może, ze Morusek jeszcze będzie kiedyś cos widział. Lekarz nie wyklucza takiej możliwości. A to już cos !!!

 

STRAAAAAAASZNIE się cieszę!!! Dzięki takim ludziom nadal jest wiara w człowieka. Byłoby super gdyby nowi Państwo się tu na wątku odezwali
I jeszcze jakby się okazało że mógłby znów widzieć... to byłby szczyt cudownosci :D należy mu się to za wszystkie jego przejścia
Wszystkiego naj najlepszego Morusku!!!
Ale wieści :) :) :)

 

Wlasnie zaczelismy budowę dwóch domkow dla psiakow.
Będą ocieplone. a dodatkowo ogrzewane zimą. Będzie 12 miejsc.
W nich będą zimowaly te psiaki, które u nas zostaną ... nie oddam ich do schroniska .... już postanowiłam.
Będę musiala tylko zalozyc im osobny watek. I prosić o pomoc w ogłaszaniu .... to będzie 7 psiakow, a w tym tylko 3 adopcyjne.
Reszta to psiaki, które długo już czekaja na zainteresowanie i mogą się nie doczekać nigdy .....
Morusek miał naprawdę wielkie szczęście !

Zuzia czy Ty jesteś chodzącym po ziemi aniołem? Chyba tak... :)
Jak założysz wątek to zaraz daj znać. W miarę możliwości postaram się coś pomóc
Link to comment
Share on other sites

Żaden ze mnie anioł ..... mam po prostu slabosc do tych wlasnie najbiedniejszych, najmniej adopcyjnych psich nieszczesc.

I oczywiście przywiazuje się do wszystkich moich podopiecznych bardzo ... chyba za bardzo.

 

Nie zrobiłabym jednak dla nich za wiele gdyby nie to, ze jednak sa w hoteliku psiaki, za które ich opiekunowie placa.

Bez tego .... kicha.

 

Zal tylko i bardzo przykro, kiedy się slucha, ze kraza o mnie zle opinie ..... niestety jedynie słyszane z ust do ust ... powtarzane przez jakas tam np. pania z warzywniaka, takie bzdury, które nigdy nie miały nawet miejsca .... albo po prostu dotycza zupełnie kogos innego, ale przypisywane mnie ....

Niestety, przekonuje się co jakiś czas, jacy ludzie sa straszni ....mściwi, zawistni .... to smutne ...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowienia od Morusa z nowego domu :)

Dzisiaj mija tydzień odkąd ślepek jest z nami-  chyba dobrze się zaaklimatyzował i czuje się bezpiecznie, bo już kładzie się podwoziem do góry i każe się drapać. Straszny z niego pieszczoch i rzeczywiście bardzo przyjazny- do wszystkich za wyjątkiem kotów...Mam nadzieje ze to się zmieni, bo kot się wyprowadzi...

Pani Gosiu cieszę się że psy zostają- nie miałyby szans w schronisku, pewnie te staruszki jak Misiek czy "Łoś" lub ten czarny autystyczny poszłyby od razu do uśpienia. Mam nadzieje że Dogomaniacy Pani pomogą- my tez się postaramy jak będzie jakaś akcja.

 

W przyszłym tygodniu będziemy się umawiać do psiego okulisty-zobaczymy czy cos się da zrobić ze wzrokiem Morusa...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...