Jump to content
Dogomania

Pestka mini mamuśka z Boguchwały


Becia66

Recommended Posts

Pestka to kolejny ciężki przypadek, boi się człowieka, podejdzie owszem ale na sekundę, weźmie coś z ręki i od razu ucieka, najmniejszy ruch ją stresuje :shake: echh kolejny przypadek dla którego znaleźć dom to chyba nie za łatwa sprawa, ale wolę wierzyć że jest inaczej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']spróbuję ją podesłać Mikropsom :roll:[/QUOTE]

Noo przydało by się, w sumie bardzo fajna sunia, ale swoje pewnie przeszła, szkoda bidulki, ale chociaż wreszcie odpocznie od dzieciorów. Dzisiaj jak wychodziła, to ona leżała sobie przed budką na tym filoetowym posłanki, ale tylko zobaczyła że idę, natychmiast hyc do budy...echhh :shake:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wypuściłam Pestkę najpierw z Morisem a potem dodałam do tego Czestera. Morisek oczywiście zero zainteresowania, razem sobie człapali, a Czesiu jak to Czesiu pogromca serc niewieścich, zaraz zainteresował się naszą panną, razem poszaleli, powariowali, ale w końcu ona już miała go dość i wlazła do budy. Chciałam zrobić im jakieś fotki, ale trudno uchwycić takich wariatów komórką, ale wysłałam Beci jedną fotkę :) Potem wypuściłam ją jeszcze z naszym nowym dziadziusiem Kamykiem i też sobie razem człapali, wąchali. Powinniśmy puszczać ją z innymi, bo dzięki temu ona widzi że człowiek głaszcze innych i sama podchodzi. Dziś wywaliła się na brzucho i przerabiała łapkami, super to wyglądała, no i jak widziała że inni do mnie lgną, to miałam wrażenie, że ona też by chciała, ale jeszcze boi się, nie mniej jednak raz podeszła i pozwoliła się pogłaskać po główce, kochana suńka :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Dzisiaj wypuściłam Pestkę najpierw z Morisem a potem dodałam do tego Czestera. Potem wypuściłam ją jeszcze z naszym nowym dziadziusiem Kamykiem i też sobie razem człapali, wąchali.pozwoliła się pogłaskać po główce, kochana suńka :p[/QUOTE]



[IMG]http://images63.fotosik.pl/960/0ada0461af018075gen.jpg[/IMG]


[IMG]http://images62.fotosik.pl/962/df137e730bbd7cabgen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Miałam dzisiaj z Fb 2 telefony w sprawie Pestki. Jeden z Gdańska super, drugi ze Strzyżowa też super, tylko Pestka nie jest super. Dobrze że miałam na ręce podwójną rekawiczkę bo byłaby mnie porządnie dziabnęła kiedy chciałam wyciągnąc ją z budy, a tak mam tylko małe wgniecenie na palcu, mimo wszystko zabolało....
Nie umiem udzielić konkretnej informacji na jej temat, ile waży, jaki jej wiek, stosunek do innych zwierząt -w Gdańsku mieszkałaby z labradorką. Dwa super domy i nie ma jak tego ugryźć bo póki co tylko Pestka gryzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Beciu mi się wydaje, że nie jest tak tragicznie, ja ją w poniedziałek pogłaskałam, Justyna podobno ją z budki wyciągnęła bez gryzienia....[/QUOTE]

to budujące co piszesz ale Agula świadkiem że dała nam wczoraj popalić, a ja krwiaka na palcu mam do dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam, że Pestunia to dzikusek. Ale bardzo działają na nią różne smakołyki jak np. serek żółty czy gotowana wątróbeczka:diabloti:. Do tego stopnia, że jak już mi się skończyły (głównie za sprawą Morisa), to sama podchodziła sprawdzić, czy coś się nie ostało. Może przekupstwem ją jakoś "weźmiemy"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Ariete przekupstwo przekupstwem, ale Gdańsk za daleko żeby ją wozić w tą i z powrotem, niestety :shake:[/QUOTE]

Pani ze Strzyżowa mówiła że skontaktuje sie ze mną w przyszłym tygodniu bo będzie chciała przyjechać do przytuliska zobaczyć Pestkę. Poczekamy zobaczymy....czy wyjdzie jak zwykle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...