Jump to content
Dogomania

Pestka mini mamuśka z Boguchwały


Becia66

Recommended Posts

faktycznie cudne zdjęcia, do ogłoszenia dodaj to Figuniu


[IMG]http://images64.fotosik.pl/916/719d9940e374c7fdgen.jpg[/IMG]

i ogłoszenie proste typu ,,Cztery szczeniaczki od maleńkiej suczki, 2 pieski łaciate i 2 rude suczki. Milutkie i kochane, odrobaczone i zaszczepione, docelowo wyrosną na małe pieski . Coś w tym stylu, prosto, krótko, zwięźle :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Stwierdziłam, że ogłaszamy :D więc ogłoszenia już się robią ;)[/QUOTE]

Karolciu wstrzymaj sie jeszcze tydzień, skoro one maja iśc do adopcji to nie wyobrażam sobie aby przez ten caly czas odbierać telefony w ich sprawie i nie wiadomo w sumie co ludziom mówić. Chyba że ktoś inny przejmuje adopcję , to bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

napisałam taki króciutki tekst


[I]
Szukamy domów dla ślicznych i milutkich szczeniaczków .
To dwie suczki i dwa pieski , maluchy po malutkiej suczce , mają niecałe dwa miesiące .
Dziewczynki są rude , a chłopcy w łatki . Docelowo będą to małe pieski .
Przebywają w schronisku w Boguchwale k/Rzeszowa . Są odrobaczone i zaszczepione .[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Karolciu wstrzymaj sie jeszcze tydzień, skoro one maja iśc do adopcji to nie wyobrażam sobie aby przez ten caly czas odbierać telefony w ich sprawie i nie wiadomo w sumie co ludziom mówić. Chyba że ktoś inny przejmuje adopcję , to bardzo proszę.[/QUOTE]
Beciu za późno... Mam usuwać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Beciu za późno... Mam usuwać?[/QUOTE]

nie Karolciu, trudno, może jakiegos tłoku na początku nie będzie. Chodzi mi o to, że one do adopcji mogą iśc dopiero ok. 10 maja, a to praktycznie jeszcze 2 tygodnie i przez te 2 tygodnie w razie telefonów nie bardzo wiem co mówić, czy sa fizycznie ale jakby ich nie ma bo zarezerwowane, im więcej telefonów tym więcej wątpliwości czy dobrze wybrałam. W rezerwację tak długo przedterminową nigdy sie nie bawilam, na bieżąco wiedzialam ktory szczeniak jest, a który już pojechał. Boję się że to może być bardzo męczące, a ja teraz naprawdę głowy nie mam do tego bo za miesiąc wesele syna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']napisałam taki króciutki tekst


[I]
Szukamy domów dla ślicznych i milutkich szczeniaczków .
To dwie suczki i dwa pieski , maluchy po malutkiej suczce , mają niecałe dwa miesiące .
Dziewczynki są rude , a chłopcy w łatki . Docelowo będą to małe pieski .
Przebywają w schronisku w Boguchwale k/Rzeszowa . Są odrobaczone i zaszczepione .[/I][/QUOTE]

super Figuniu, o coś takiego właśnie mi chodziło.

Link to comment
Share on other sites

no i zaczęło się......wyobraźcie sobie niedziela godz. 6.56 rano!!! :shock: a ja głupia jeszcze z komórką przy łóżku.
Kiedy mnie z zaświatów dzwonki wyciągały - czułam że to w sprawie psów. I żeby to jeszcze cos ciekawego, Rzeszów-blok, koniecznie ktoryś z piesków łaciatych dla 5-letniego synka, słysze haos w głosie i jeszcze wycie czyli głos dwulatki w tle i to rozbrająjące pytanie czy ktos może pieska dowieźć do Rzeszowa bo wie pani - z dwójką dzieci nie ma jak. No właśnie....
Mówię że zapiszę ale nic nie obiecuję, Karolciu ta pani mowiła że napisała do ciebie maila z numerem telefonu, możesz to skasować od razu, mamy przecież tyle czasu, na pewno coś bardziej sensownego znajdziemy. :diabloti:

Edited by Becia66
Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Tak dostałam tego maila i jeszcze 2 beznadziejne, także na razie spokojnie, nie mamy z czego wybierać ;).[/QUOTE]

Zapisuję wątek. Pesteczka jest podobna do Figusi, którą miałam na DT.

Niestety z moich obserwacji wynika, że w sprawie szczeniaków i małych (gabarytowo) piesków zawsze jest masa beznadziejnych telefonów i maili.

Link to comment
Share on other sites

Kolejny telefon z okolic Tarnowa, nawet fajny, odeszła od pani 18-letnia jamniczka, powiedziała że jak nic do 10 maja nie znajdzie to jeszcze zadzwoni.
Musze sie z Magdą skontaktować jak to jest z tą rezerwacją jednego szczylka bo mam niby prowadzić adopcje, a nic nie wiem na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

Fajna rodzinka przyjedzie dzisiaj z Rymanowa oglądnąc pieski. Trudno im sie było telefonicznie zdecydować na rezerwację i chcą ich zobaczyć w realu /chyba z 80 km/ :lol:. Dwie dziewczynki, jedna 7 druga chyba 13 letnia, domek z ogródkiem, piesek na kanapach, mieszka z nimi babcia więc mały nigdy by nie był sam. Wszystko fajnie sie zapowiada, oby przyjechali i oby wybrali. To byłaby pierwsza konkretna rezerwacja bo resztę telefonów o d...ę rozbić.
Była też propozycja ślicznej budki w Przybyszówce...bez wiązania - z jaką to dumą było powiedziane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']

ale w niedzielę przed 7 zadzwonić , to naprawdę trzeba trochę pomyślunku mieć ...:shake:[/QUOTE]
i żeby ten telefon był cokolwiek wart.
Kolejny telefon z Rzeszowa, blok, pani mieszka samotnie i pracuje 7 godzin więc psiak bylby sam. Dwie córki studiuja w Lublinie, przyjeżdzają czasem na łikendy, no i wakacje oczywiście. W razie choroby blisko mieszka siostra pani i rodzice. Nigdy wcześniej nie miała psa, chce tego białego z rudym namaszczeniem. Ot tak wam to wszystko piszę, żebyście miały przekrój kto dzwoni.

Link to comment
Share on other sites

No to ta kobieta widać ma pomyślunek o psach, chce malucha zostawiać na tyle godzin a on w między czasie sam się nakarmi, wyprowadzi i .....:mad: brak słów, ale jak zaleje jej cały dom to pewnie wyląduje u nas albo Bóg wie jeden gdzie, bo ona sobie pewnie nie tak wyobrażała posiadanie psa....niech sobie lepiej maskotek kupi!!!!

Link to comment
Share on other sites

własnie dzwonili do mnie ci państwo z Rymanowa, są teraz w schronisku zdecydowani na pieska z czarnym umaszczeniem. Więc robię pierwszą konkretną rezerwację.
Miałam tez przed chwilą fajny telefon z okolic Tarnowa, rodzinka z 7-letnią dziewczynką, piesek ma być mały, domowy i spać z córką w łóżku. Od 1 maja babcia idzie na emeryturę, tak wiec cały czas ktoś będzie w domu. Bardzo miła rozmowa, chcą pieska tego z rudym umaszczeniem. Fajny domek, robię więc rezerwacje na drugiego pieska, tym sposobem zostały 2 suczki do rozdysponowania.

Edited by Becia66
Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']szybko idzie , żeby tak zawsze..[/QUOTE]

Figuniu teraz w ciągu pół godziny kolejne 2 telefony ale nic nie warte. Wszyscy co dzwonią upewniają się że pieski będą małe, z Alim od Aiszy już tak nie pójdzie, pomijając fakt że jest dośc pospolitej urody.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...