Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Undead_Angel

Pomocy ! :(

Recommended Posts

Witam. Mam problem z 3'miesięczną suczką, rasy szpic miniaturowy. Mam ją od 5 dni, a od 3 dni nie możemy się rozstać z weterynarzem. On jednak nie daje jednoznacznej diagnozy. Mała wymiotuje samą wodą, od wczoraj nie może się załatwić, a wcześniej miała biegunke. Kupiliśmy jej odpowiednią karme "Prescription diet" i/d firmy "hill's". Jednak nie chce Nam nic jeść. Jest cała sina, ma napięty brzuszek, jest osłabiona. Dostaje kroplówki, antybiotki. Dziś weterynarz powiedział, że ma bardzo pozwijane lub posklejane jelita, przez co nie może się załatwić, jednak jest za mała na operacje. Istnieje jeszcze możliwość robaków, mimo, że była odrobaczana. Nie wiem co robić. Bardzo się o nią martwię. Boje się, że będzie trzeba ją uśpić :(. Miał ktoś podobną sytuacje? Proszę o pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I co u pieska?
Na skręt trzeba bardzo uważac, ale tutaj objawy trwają zbyt długo, alby to było to.
A badania były robione, chociazby usg?

A nie zjadła czegoś co ja przytkało?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiesz, majac psa 5 dni to pierwsze co powinnaś zrobić to skonsultować to z hodowcą. Czy rodzeństwo, matka czują się dobrze, czy też mają jakieś problemy Oczywiscie mogą to być robaki, ale nie sądzę aby u psa z dobrej hodowli było to możliwe, no chyba że pies z jakiejś pseudo to wtedy jest to bardzo prawdopodobne. Jeśli silnie zarobaczony szczeniak został potraktowany dość silnym środkiem na robaki to takie zatory są na porządku dziennym. No ale gdyby chodziło o ten przypadek, to myślę że wet od razu wpadłby na to.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='Brezyl']Wiesz, majac psa 5 dni to pierwsze co powinnaś zrobić to skonsultować to z hodowcą. Czy rodzeństwo, matka czują się dobrze, czy też mają jakieś problemy Oczywiscie mogą to być robaki, ale nie sądzę aby u psa z dobrej hodowli było to możliwe, no chyba że pies z jakiejś pseudo to wtedy jest to bardzo prawdopodobne. Jeśli silnie zarobaczony szczeniak został potraktowany dość silnym środkiem na robaki to takie zatory są na porządku dziennym. No ale gdyby chodziło o ten przypadek, to myślę że wet od razu wpadłby na to.[/QUOTE]

Post pisałeś 29.03 dzisiaj jest 15.04 napisz co się dzialo z psem przez 2 tyg i jak wyglada to dzisiaj .Co wet zaproponował ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×