Jump to content
Dogomania

gagunia

Members
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

About gagunia

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. gagunia

  Blagam o rade!

  india , mieszkam pod Poznaniem , moze bede mogła Ci pomóc . Napisz dokładnie gdzie mieszkasz .
 2. Przepraszam , to Brysia połknęła marchewkę w całości , czy inny twój pies ? 
 3. gagunia

  Pies schudł , brak apetytu .. Proszę o pomoc

  Sylwek 1111 oprócz Husse i jogurtu zapomniałes napisać ,że pies je kości . To one sa powodem tego co dzieje sie z Twoim psem .Działaj chlopie i to jak najszybciej, tutaj nie ma czasu , 
 4. gagunia

  laparoskopia zwiadowcza

  też nie moge znaleźć , podaj tytuł postu w gastrologii 
 5. A kroplówek wet nie chce podać skoro pies  nie je i nie pije , tylko od razu uśpić , no super wet -zmień go i poszukaj innego bardziej rzetelnego , bo rzeczywiście  wykończy Ci psa. Czego było robione Rtg ? od jak dawna zaczął się problem ? ile to trwa ?
 6. Tak , koniecznie trzeba wykonać RTG -tego nie unikniesz . Podawanie leków p/bólowych jest leczeniem objawowym z którego dla psa nic a nic nie wynika . Sam zauważyłeś poprawę w czasie działania leków , co logika w takiej sytuacji podpowiada ? Jeśli Twój wet nie ma RTG to co za problem poszukać w okolicy innego,  takiego który ma i wykona zdjęcia .Poszukaj w necie , rozejrzyj się dookoła a na pewno  przy dobrych chęciach znajdziesz i w końcu ulzysz i zaczniesz go własciwie leczyć .Póki co faszerujesz go tylko lekami -to bez sensu .
 7. cito to znaczy "szybko ""pilnie "czyli szybko powinnaś  znaleźć fachową pomoc swojemu psu .
 8. Jeśli możesz poszukaj lepszej kliniki z lepsza diagnostyką z bardziej doświadczonymi i rzetelnymi lekarzami  zrobiłabym  na cito .
 9. gagunia

  Zegnaj Rokusiu, dziekuje i przepaszam...

  Naszym psom zabraklo rzetelnej diagnostyki i dobrego weta a nam a własciwie  mnie rozumu, bo wtedy tak bardzo wierzyłam lekarzowi . Czas i zycie pokazało ,że czasami nie warto ufać jednemu .W sposób okrutny w wielkich długich cierpieniach zafundowałam mu eutanazję ktora okazała się w sposobie jej przeprowadzenia  jeszcze gorsza niz ta cała reszta . ..., przepraszam , wciąz nie potrafię o tym mówić , Jego zycie (13 lat ) i jego śmierć była i jest dla mnie  wielka nauką , to mój najlepszy nauczyciel życia , nie beż powodu był w moim zyciu , wszystko sie dzieje po coś . .......Ty też to zrozumiesz , będzie Ci wtedy lżej . Żadne słowa w tej chwili Ci nie pomogą , żadne tłumaczenia , pocieszenia , musisz przezyc to sama , po swojemu ...czas będzie dobrym doradcą ,ale nie wyleczy Cie w calości .....Płacz tyle ile chcesz i nie zwracaj uwagi na ludzi , ich komentarze , bo to ludzie ubodzy bo  nigdy nie dane było im zaznać pczęśliwisiej przyjaźni i milości. Ściskam Cię bardzo mocno i wiedz ,że myślami jestem z Tobą .   Twój pies Roki a mój Riki ...oni nie odeszli na zawsze , ich dusze są przy nas . 
 10. gagunia

  Zegnaj Rokusiu, dziekuje i przepaszam...

  76madga76 .....wszystko to co przeżyłaś , dokładnie to samo przeżyłam ja ...minęły 3 lata ...nie przebaczyłam sobie i nie przebaczę do końca swoich dni .... Przytulam Cię cieplutko ...
 11. gagunia

  Dziwna ropna grudka na brzuchu suczki

  To nie kaszak i nie czyrak , wygląda jak rozlizany zainfekowany syfek . Założyć psu kołnierz aby uniemożliwić lizanie -to ważne . 2-3 x dz wymyć rankę nakładając na rękę dużą ilość psiego szamponu ( ręka ma być śliska)spłukać i delikatnie dotykając osuszyć . Szampon , mydło (u ludzi ) wysusza , zasusza , dezynfekuje --to banalny ,prosty sposób ale bardzo skuteczny ,wielokrotnie sprawdzony na ludziach i psach . Nie stosować żadnych maści bo owe "zapychają" ranę uniemożliwiając dojście tlenu , który to jest niezbędny w gojeniu ran . Wybrać się do weta jeśli nie będzie poprawy po paru dniach .
 12. [quote name='ala123']Kupiona za symboliczną złotówkę ze schroniska, podczas akcji propagującej adopcję bezdomnych psów, została wywieziona do opuszczonego gospodarstwa wśród pól,gdzie spędziła ok.5 lat w samotności z dala od jakichkolwiek istot. Człowieka widziała dwa razy w tygodniu przez niezbędne do wysypania karmy i wlania wody do miski kilka minut. Mała, sympatyczna, bezimienna suczka,która w dodatku przez wszystkie te lata samotności uważana była za psa... Pomimo,że lgnie do człowieka,łasi się,cieszy na jego widok – nikt nigdy jej nie pogłaskał. Ostatnio właściciel zdecydował,aby odwieźć ją z powrotem do schroniska,ale ona nie może tam znowu trafić,bo dostatecznie dużo już wycierpiała w swoim ok.7 letnim życiu. Wczoraj zgłosili się ludzie,podobno psiolubni,przyjechali całą rodziną,zabrali sunię i wydawało się,że wreszcie los uśmiechnął się do niej,a tymczasem dzisiaj telefon,żeby natychmiast ją zabierać,bo... właściwie nie wiadomo co;chyba jest za stara, psiolubni chcą jednak młodszego psa:-(:roll: Co robić? Suczka przecież nie może wrócić tam,skąd ją wczoraj zabrano:roll:. Do schronu też nie:roll:. Błagamy o jakieś lokum dla sympatycznej,małej psinki. [IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/alafert/DSC_4258_zps81b98f3e.jpg[/IMG] Ogrodzenie było tak szczelne,że suczka przez 5 lat nie widziała nawet,co dzieje się na zewnątrz... [IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/alafert/DSC_4217_zpsed06d848.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/alafert/DSC_4248_zpsd2507526.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/alafert/DSC_4257_zpsdc59df65.jpg[/IMG] Tak patrzyła na człowieka przez 5 lat,a człowiek nic... [IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/alafert/DSC_4240_zps999b2352.jpg[/IMG][/QUOTE] OOOO Matko Boska , co za śliczna, ufna uśmiechnięta mordka .......ludzie to jednak POTWORY . Ile suneczka waży , jest wysterylizowana ? Czy wiadomo jaki ma stosunek do psów ,zwłaszcza do suk ? Popytam , może domek jej znajdę ?
 13. gagunia

  JOSERA - czy warto?

  [quote name='Martines999']I Ty znawczynio/doradczynio forumowa psiego jedzenia polecasz takie karmy jak Diamond?! Nie no rewelacja jaki ekspert; '[FONT=Arial]m[/FONT][COLOR=#000000][FONT=Arial]ączka z kurczaka, kukurydza, [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial]mąka pszenna, [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial]otręby ryżowe, tłuszcz z kurczaka, mączka kukurydziana, pulpa buraczana, proso, mączka rybna, aromat mięsa kurczaka zgodny z naturalnym, mączka mięsna, sól, kwas askorbinowy... Może Ty fora pomyliłaś i raczej dla hodowców świń porady dawaj albo [/FONT][/COLOR]innych zagrodowych.[/QUOTE] Czy zianie jadem i opluwanie innych na tym forum jest Twoim znakiem rozpoznawczym ? Jak zwykle jesteś bardzo miła i grzeczna ! Miłego wieczoru życzę .
×