Jump to content
Dogomania

Korek w DS, Kora/Chani w nowym DS :)


Recommended Posts

Ada-jeje, sprawa prosta. to było na wątku Astera.

A co chcesz tym udowodnić? To, ze my w odróżnieniu od was nie komentujemy na ślepo tylko sprawdzamy osobiście?

Chcesz dowieść, ze nigdy nie chciało się wam ruszyć i sprawdzić zanim zaczęłyście ludzi obrzucać błotem?

 

Super, jestem za.  

nawet zdjecia pousuwane a to daje do myslenia

http://www.dogomania.com/forum/topic/137109-tani-dom-tymczasowy-dla-ps%C3%B3w/

Link to comment
Share on other sites

elik, na wątku krakowskich zwierzaków http://www.dogomania.com/forum/topic/9409-w%C4%85tek-krakowskich-zwierzak%C3%B3w/page-939Jagienka proponuje fanty :) ja w najbliższym czasie nie będę w stanie zrobić bazarku, ale pomyślałam o Tobie, bo pisałaś o Chani, że jest w trudnej sytuacji finansowej i że będziesz chciała zrobić bazarek. Więc daję znać :)


Wielkie dzięki :) Wpisałam się o czekam na odpowiedź.
Link to comment
Share on other sites

Elik, ja tez wysłałam kilka maili, moze ktos cos podeśle. :)

Przyda się obu naszym dziewczynom i Maszy.

Świetnie :) Przyda się. Nawet bardzo się przyda :D
Przed chwila wróciłam z podróży z Tosia do jej nowego DT. Domek z ogródkiem w Myślenicach. Rodzina trzypokoleniowa, zawsze ktoś jest w domu. Płakałyśmy obie; Tosia jak odchodziłam, a ja już w samochodzie. Pan odwiózł mnie do domu. Cieszę się, że ma taki dom, ale i tak mi smutno :(
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Świetnie :) Przyda się. Nawet bardzo się przyda :D
Przed chwila wróciłam z podróży z Tosia do jej nowego DT. Domek z ogródkiem w Myślenicach. Rodzina trzypokoleniowa, zawsze ktoś jest w domu. Płakałyśmy obie; Tosia jak odchodziłam, a ja już w samochodzie. Pan odwiózł mnie do domu. Cieszę się, że ma taki dom, ale i tak mi smutno :(

To trzymam kciuki za domek Tosi, żeby wszystko było ok:):)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki. Bardzo trudno być DT. Przywiązałam się do smarkuli, bo zasiedziała się u nas nieco.

 

Rzeczywiście, bardzo trudno. Sama się o tym przekonałam. Miałam pierwszą  tymczasowiczkę i nie mogłam jej oddać nikomu. Została u mnie na zawsze i już miejsca na tymczas brak.

 

 

 

edit:

Przed chwilką na podane konto wpłaciłam pieniążki z bazarku: http://www.dogomania.com/forum/topic/145030-rozliczammisz-masz-dla-chanicegie%C5%82kowo-fantowyzagl%C4%85dnij-prosz%C4%9908022015godz2100/

Razem: 240 10 zł. (60 zł. wpłaciłam w lutym a dzisiaj 180.10 zł.)

Link to comment
Share on other sites

...Przed chwilką na podane konto wpłaciłam pieniążki z bazarku:
Razem: 240 10 zł. (60 zł. wpłaciłam w lutym a dzisiaj 180.10 zł.)

I dzisiaj są już na koncie Chani :)
 

Bardzo dziękujemy 0kiss3.gif 0vishenka_33.gif

 

6-go zrobiłam częściową zapłatę za hotel - luty. Resztę dopłaciłam 11-go dzięki wpłacie ania68 :)

 

20150518_124716.jpg
Link to comment
Share on other sites

elik, jestem już, wiem ze bardzo stęsknilas

 

cytuje  link do watku o ''domowym''' hotelu w chlewni

czytajcie az do skutku

 

 

betkak dalej wykorzystuje bezdomniaki na cel zarabkowy, dalej trzyma w chlewni ?

ciekawe jaka liczba jest w tej chwili ?  30, 40 ?

 

I WY popieracie takie miejsce ? 

Link to comment
Share on other sites

Elik, jeśli dobrze rozumiem, to na marzec brakuje nam stosunkowo niewiele. To dobra wiadomość. Dzięki za podsumowanie :)

Rzeczywiście do zapłaty za marzec brakuje niecałe 4 dyszki :)
Obecnie na koncie Chani jest 263,59 zł.

Zagladam z kciukami 
za serdunka przecudne 
witaj ciociu elikowa 
Ayame
aniu68
Myszko2
Myszenka dzis ratuje Heniutka co mieszka biedak pr rok po mostkiem ...ech ..
witajcie serca 
sciskam mocno mocno

Witaj Ewciu, miło Cię tu widzieć :) Biedny Heniutek. Ciekawa jestem czy uda się go złapać.

Witaj Ewusiu :)
Moira dzisiaj pojechała do DS. Tak bardzo bym chciała aby Chani też szybko znalazła domek.

Tak, Moira to kolejny psiak, który w hotelu u betkak szczęśliwie doczekał się swojego super domku :)
Chani też się doczeka.
Link to comment
Share on other sites

Tak, Moira to kolejny psiak, który w hotelu u betkak szczęśliwie doczekał się swojego super domku :)
Chani też się doczeka.

Powodzenia dla Moiry w nowym domu. Chani na pewno też się doczeka.

Nam niestety nie udało się złapać Henia, a był już w klatce:(

Jutro próbujemy znowu

Link to comment
Share on other sites

Był i klatka się zamknęła, ale puściła jedna z bocznych prowadnic, która trzyma drzwiczki z drugiej strony:(


Co za pech :(
To życzę Elu powodzenia w jutrzejszym łapaniu. Tylko klatkę porządnie przygotujcie :)
Link to comment
Share on other sites

Miałam już dawno poczytać, ale coś mi czasu nie starcza :(  Póki co, zapraszam na bazarek, z którego 35 % ewentualnego dochodu będzie dla Kory.  30% dla psiaka wskazanego przez osobę, która dokona zakupów na najwyższą kwotę.
 
Zapraszam :) -    http://www.dogomania.com/forum/topic/145830-wrobocie/

Bardzo dziękujemy :)
Będę zaglądać i podrzucać :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...