Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

O 14.04.2016o22:01, dOgLoV napisał:

My będziemy wierne dogo do konca jego istnienia !

o tak hehehe

 

O 14.04.2016o20:36, *Magda* napisał:

Na dogo zostałam tylko ja, Aga, Ola i Ty majoka :P Reszta wyniosła się na fejsa i dogo ma w czterech literach :P

nikt z nami nie wytrzymał :P

Link to comment
Share on other sites

Hejka :)

 

Żyjemy, tylko galeria nam nie po drodze :) 

Więc tak- umieram z przemęczenia. Jestem osobą, która panicznie boi się dentysty, a w ten czwartek miałam wizytę... Od tygodnia śpię po 4-5godzin i padam. No więc mimo przerażenia i ogólnego stanu zawałowego, po tygodniu picia melisy i brania leków uspokajających, poszłam do dentysty. "Moja" dentystka umarła 1,5 roku temu i od tej pory nie mogłam się zebrać. Na miejscu wyszło duuużo zębów do leczenia, a na wizycie ani jeden nie zrobiony- zaczęliśmy od najgorszego, bolało (ja nie wytrzymuje nawet odrobiny bólu zębów), i został zatruty, żeby na kolejnej wizycie go skończyć (niby ma teraz nie boleć). Kolejna wizyta 2 maj, mamy się zająć 3 zębami- a co wyjdzie nie wiem. Plus jest taki że ta dentystka jest nawet spoko (do poprzedniej miałam zaufanie 100%, chodziłam co pół roku, leczenie bezbolesne), aczkolwiek nie tak dobra jak moja poprzednia :/ No nic, trzeba zaleczyć, kolejna wizyta w odrobine mniejszym stresie (mam nadzieję). Ja już umieram na sam dźwięk wiertła :/

Link to comment
Share on other sites

Nie. Powiedziała że nie lubi dawać znieczulenia, bo potem pół dnia chodzi się jak Sid z epoki lodowcowej :D I że lepiej teraz zatruć, to potem przy leczeniu nie będzie już boleć, a najgorszą mam tą siódemkę i jedną ósemkę (też chyba będzie truć). Reszta to albo wymiana plomby, albo niewiele do roboty, więc niby nie będzie boleć (poprzednia pani doktor też leczyła bez znieczulenia, nie bolało nic :)).

 

Ja mam mega strach przed dentystą, od dziecka jak się sparzyłam ("doktor" leczył mi na Hama, pielęgniarka trzymała głowę :/), potem przez problemy ortodontyczne wyrwanie 5 zębów, po ściągnięciu aparatu kanałówka i leczenie zęba na 11 wizytach, i tak jakoś urazy zostały :/Ja już umieram jak usłyszę wiertło, a co dopiero leczenie :(

Link to comment
Share on other sites

Hej

Dołączam do tych co boją się dentysty.Nawet pamiętam jak po porodzie w szpitalu dostaliśmy takie broszurki i tam był tekst,że nic bardzej nie boli niż poród (naturalny,bez znieczlenia oczywiście) .Ja tam wolę rodzićniż dentystę ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja mam wizytę u dentysty 13 maja :D plomba mi wyleciała i niestety nie obedzie sie bez wizyty :D wiem że bedzie bolało bo raczej nerw jest na wierzchu brrrrr , ale jakos sie nie boję , mój dentysta raczej robi bezboleśnie i zawsze mówi ze jak coś bedzie bolało to mam podnieśc lewą ręke do góry :D w razie co najwyzej go pobije hahahaha ja chodze do młodego chłopaka , ma może z 34 lata , ale leczy zęby na prawde bardzo profesjonalnie ;)

 

No i dzień dobry ;)

 

Link to comment
Share on other sites

O 26.04.2016o21:01, marta1624 napisał:

Haha jaki pretekst do brojenia :D

Oczywiście :)

2 godziny temu, dOgLoV napisał:

A ja mam wizytę u dentysty 13 maja :D plomba mi wyleciała i niestety nie obedzie sie bez wizyty :D wiem że bedzie bolało bo raczej nerw jest na wierzchu brrrrr , ale jakos sie nie boję , mój dentysta raczej robi bezboleśnie i zawsze mówi ze jak coś bedzie bolało to mam podnieśc lewą ręke do góry :D w razie co najwyzej go pobije hahahaha ja chodze do młodego chłopaka , ma może z 34 lata , ale leczy zęby na prawde bardzo profesjonalnie ;)

Plomba wyleciała i wizyta dopiero 13 maja?? Jakaś paranoja :( Owszem, wizyty umawiam sobie u dentysty z pół rocznym wyprzedzeniem, ale jak tylko coś się dzieje (np. wypadnięta plomba właśnie), to jest się przyjętym tego samego dnia. Tylko wystarczy podjechać, powiedzieć co się stało, poczekać chwilę (czasem ponad godzinę :/) i od ręki zrobione ;) Co ja się z Bogdanem najeździłam do dentysty z jakimiś wypadniętymi plombami, ukruszonymi zębami...Zawsze zrobione tego samego dnia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...