Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

Puffi zaczął nam zwiewać. Pierwszy raz w dniu mojej obrony, psy poszły z tatą na pola i Puff uciekł na 10minut, podczas gdy tata go szukał i wołał. Potem wrócił, myślałam że to przez to że beze mnie. Ale kolejny dzień byliśmy razem i zaczął sobie iść, a jak wołałam to jak głuchy, nawet się nie obrócił, szedł przed siebie z nosem przy ziemi, a ja biegiem za nim. Najprawdopodobniej cieczki, bo w obcym miejscu problemów z odwołaniem nie ma, ale że względu na pogodę spacerujemy po okolicy, więc linka konieczna :/ No ale, mamy w poniedziałek jechać do weta rozmawiać o kastracji ;)

 

Ola- już mi rudych za dużo :D A tak serio- 3 psy to już jeden za dużo, a kolejny pies to na bank suczka ;)

 

Erykowa- my dziennie robimy około 7km, ale żadna przyjemność :/ wczoraj byliśmy nad Pogorią, to 15km zrobiliśmy, jutro też na Pogorię jedziemy tylko ze znajomymi i ich psiakami :)

Link to comment
Share on other sites

O 4.03.2016o16:46, marta1624 napisał:

Puffi zaczął nam zwiewać. Pierwszy raz w dniu mojej obrony, psy poszły z tatą na pola i Puff uciekł na 10minut, podczas gdy tata go szukał i wołał. Potem wrócił, myślałam że to przez to że beze mnie. Ale kolejny dzień byliśmy razem i zaczął sobie iść, a jak wołałam to jak głuchy, nawet się nie obrócił, szedł przed siebie z nosem przy ziemi, a ja biegiem za nim. Najprawdopodobniej cieczki, bo w obcym miejscu problemów z odwołaniem nie ma, ale że względu na pogodę spacerujemy po okolicy, więc linka konieczna :/ No ale, mamy w poniedziałek jechać do weta rozmawiać o kastracji ;)

 

Ola- już mi rudych za dużo :D A tak serio- 3 psy to już jeden za dużo, a kolejny pies to na bank suczka ;)

 

Erykowa- my dziennie robimy około 7km, ale żadna przyjemność :/ wczoraj byliśmy nad Pogorią, to 15km zrobiliśmy, jutro też na Pogorię jedziemy tylko ze znajomymi i ich psiakami :)

jak ma tzw. gen włóczęgostwa, to pewnie kastracja nie pomoże :( (poza tym pewnie ma swoje przyzwyczajenia). Kana (poprzedniczka Shadowa), przeskakiwała przez ogrodzenie (nie jak była sama, robiła to przy mnie i nic nie pomogło- groźby, prośby, zabawa. Doszło do takiego momentu , że z własnym psem musiałam chodzić na smyczy po własnym OGRODZONYM siatką ogrodzie)

Link to comment
Share on other sites

No z Puffkiem to wiadomo, ma przyzwyczajenia do chodzenia na własną łapę. Odkąd u nas jest to takie coś się nie zdarzało, a do nas przystosował się baaaardzo szybko (aż dziwne, szczeniaki robiły to dłużej). Od pory pierwszej ucieczki przy mnie ćwiczymy przywołanie, jest już dużo lepiej- przybiega jak zawołam a nawet cmoknę, albo jak się zatrzymam, no ale wiadomo że to nie tak hop siup i musimy to ćwiczyć- duuuużo smaków idzie ;) Dzisiaj był na spacerze część na smyczy, część typowo luzem, trzymał się genialnie, ale nie zapeszam :) Wiem że ma przyzwyczajenia, wiele razy chodził sobie sam, możliwe że nigdy pewna go nie będę- ale ćwiczymy ile wlezie :)

Link to comment
Share on other sites

Hej

Piękne portrety !

U mnie z uciekaniem Er to śmieszna sprawa bo on własnie idzie i głuchnie tylko za tropem.Nawet tak nie poleci jak mu jakiś dziki zwierz się pojawi wzasiegu wzroku.Za to jeśli chodzio wydostanie się z np podwórka -nie ma w ogóle pomysłu.Płot-od sąsiadów mamy taki,że jak się o niego oprze przodem to ma go pod pachami a jak siedzi na schodkach od balkonu to wystarczyło by mu zeskoczyć na str.sąsiada-ze 130cm ale on na to nie wpada ;)

Link to comment
Share on other sites

Hejka :)

 

Ale smędzicie :p Byliśmy dzisiaj na deszczowym psim spacerku, Pogoria znowu, w sumie ponad 15 psiaków :D Kajka uwielbiała sobie bokserkę, małą kundelkę i kastrowanego, dużego samca kundelka, i z nimi poszalała. Chłopcy zostali w domku. Zdjéć- zero. Za to jutro jedziemy na inną Pogorię na kolejny psi spacer, szykuje się około 10 psiaków, więc chcę zabrać całą rudą ekipę żeby dobić do pachowej trzynastki :D Może ktoś coś pstryknie, bo ja to będę zajęcia ogarnianiem trzody :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...