Jump to content
Dogomania

Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków


marta1624

Recommended Posts

Hejka :)

 

Do lidla się dorwałam, kupiłam buty (nie dałam emerytkom wyrwać :D).

 

A mam pytanie- dziewczyny, miałyście kiedyś taką sytuację- ostatnio od kilku dni Kajce jakby się odbija i wraca wodą (chyba? Może żółć?). Myślałam że to od jedzenia śniegu, ostatnio też przeszarpała na smyczy mamę. Ale też się niepokoję, bo czytam że to mogą być problemy z wątrobą albo refluks żołądkowo-przełykowy. Robi tak kilka razy dziennie, niby nie zauważyłam że robi to "po czymś". Dzisiaj się przyjrzałam to raz było w czasie aportu i raz przy piciu. Oprócz tego zachowuje się normalnie, bez zmian. Nie wiem czy się niepokoić i lecieć na badania czy się wstrzymać i obserwować... W sumie 15 mamy ją prześwietlać, to bym mogła jej badania zrobić, ale tu znowu koszt, nie wiem czy dam radę finansowo na raz, bo nie wiem ile będzie kosztować to prześwietlenie. Ehh, znowu problemy :(

Link to comment
Share on other sites

Angina szkoda, ale może następnym razem będą ;)

 

Alina to mne pocieszyłaś że tabletkę ;) Bo już miałam czerne myśli, ale ja zawsze panikara :)

 

A kupiłam buty, adidasy :) 2 pary- fioletowe i biało- niebiesko- kolorowe :) Piłki nie chciałam, muszą mi spacery wystarczyć :p 

Link to comment
Share on other sites

Hejka :) Dzisiaj jak na razie nie miała żadnych "odbić", zobaczymy czy wrócą czy nie ;) Jak tak, to poruszę kwestię u wetki, a jak nie, to dam sobie spokój z paniką :) 

 

Za to żeby było ciekawie... Dzisiaj leje deszcz, fatalna pogoda, a Kajka spadła ze schodów jak z piętra schodziła... Jeju, jaka ona ciapa :D Dobrze że sobie nic nie zrobiła oprócz strachu ;) Za to potem weszła na piętro, i bała się zejść, więc tata ją znosił. Ciężko miał... Waga słonicy :D

Link to comment
Share on other sites

Hej :)

 

Zazwyczaj 27kg było, potem do 30kg doszło. Ale tata mówi że przytyła, zobaczymy jutro (wezmę ją na wagę). Jeśli waży więcej to jeszcze obniżę porcję żywieniową (teraz daje poniżej 600g (+/- 550)+smaczki). Chociaż w wyglądzie nie widzę żeby przytyła powyżej tych 30kg, odchudzam ją bo moim zdaniem to 30 już jest za dużo i widać krągłości, chcę do tych 27kg dojść bo było ok ;)

Link to comment
Share on other sites

Hejka :)

 

Egzamin zaliczony na 5, więc na wykłady nie muszę się uczyć tych pytań do ustnej odpowiedzi :D Ogólnie było miło, pisaliśmy wszyscy razem, bo pan wyszedł zaraz po rozdaniu kartek i wrócił po ponad godzinie (a po 20 minutach skończyliśmy pisać ten egzamin :D)- usprawiedliwiony- dziecko mu się rodziło :))

 

Teraz jutro 1 egzamin, 24.01 taki z anglika dla chętnych i koniec :))

 

 

A i zapomniałam- mój "ukochany" profesorek co nas wyrzucał dał nam 5 z jednego projektu a z drugiego waha się czy dać 4 czy 5, więc jest super :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...