Jump to content
Dogomania

Hej Szczecin -NOWE FOTKI od 35. 36 str


sylwiaskalska

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sie postaram, choc nic nie moge obiecac, bo przez weekend spi u mnie Marcin, wiec musialabym przyjsc z nim, a on i pieski na dluzszy spacerek to... :-? chyba ze jakims piwkiem po spacerku go przekupie...w kazdym razie bede sie starac...mam telefony i gg wiec sie bede na biezaco kontaktowac...

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiscie nie dam rady w ten ani nastepny weekend..;/Buuu..wyjezdzam, ale reszcie moze sie uda..

Spotykamy sie w Parku Kasprowicza na polance za trzema orlami..zawsze mozemy sie umowic pod orlami zeby Ci bylo latwiej. Co do dojazdu to jakbys napisala gzie mieszkasz i skad musisz odjechac to bysmy cie pokierowali... :P

Link to comment
Share on other sites

Ja w sumie też w weekend tylko. I też mam sunię. Na razie tylko jedną, ale kto wie... :lol: Marek, możecie na wszelki wypadek wziać kagańce, założyć wszystkim samcom i zobaczyć na luzie (znaczy bez smyczy) jak się będą zachowywać wobec siebie. Krzywdy sobie wtedy nie zrobią a może faktycznie się polubią albo będa chociaż tolerować? Olci Kofi na spacerkach ma kaganiec bo goni suczki a Miya Ruffiego też poszarpała parę z nich, a mimo to nauczyły się razem spacerować. Bynajmniej Koficzka 8)

Ja tylko w łeb dam jak któryś będzie się dobierał do mojej piękności z amorami... :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Następna niedziela moze być:

Marta chorilka to mi będziesz dawał cały czas w łeb jak Tekili spodoba się twoja sunia :evilbat:

Ja nie chce nic mowic, ale...Teki jest bardzo kochliwy, ale za to usluchany wiec nie ma obawy...jakos go upilnujemy... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj, mnie to w moim mieście nie lubią, bo ja na spacery chodzę z długim, giętkim patyczkiem i leje wszystkie psy które podchodzą do mojej suni... :evil: :evilbat: oczywiście te psy, które sa puszczone luzem i wiem, że są zaniedbane. Ale to nie wynika z mojego egoizmu czy wrednego charakteru tylko dlatego, że moja piękność jest uczulona na robactwo (w tym pchły), oraz na środki odpchlające. złapanie przez nią robala to czyste szaleństwo, nie mam czym ją odpchlić. a na leczenie i tak już wydałam majątek. I dlatego pozwalam się jej spotykać tylko i wyłącznie z dobrze mi znanymi (czytaj zwykle drogimi) psami, a to dlatego, że ci właściciele z regóły dbają o woich podopiecznych. a druga sprawa z punktu widzenia pani mającej suczkę, baaaardzo denerwują mnie nienasycone samce, które włażą na moją psinę z zamiarem dokonania gwałtu, chociaż nie ma cieczki i chciałaby się tylko pobawić. Ją też to irytuje dlatego staram się oszczędzić jej takich niemiłych sytuacji.

Sylwio kochana, mam nadzieję, ze potrafisz zapanować nad popędami swojego psiura, żebym nie musiała cały spacer opędzać się od 40 kilogramowego cielaczka :roll: 8)

lazy ci pomoze, bedziecie siedziec na nim okrakiem, hehe...

Link to comment
Share on other sites

Spoko Martusia ja już nad swoim panuje , smycz mam zawsze w pogotowiu :wink: .

A co dbania o naszych psiorków to ja mam świra na punkcie psa więc spoko Teki jest jak ten książe - czyściutki i rozpieszczany

a co do cielaczka 40 kilowego - to nie :) - mój to kategoria szczypiorek , taki przemiły chudzielec - co widać na zdjęciu .

48160327200.jpg

Reszta też jest wypieszczona i to na maxa !!!!!!!

więc ustalamy że może następna niedziela godzina 12:00 na polanie za Orłami w Parku Kasprowicza.

Marta powiedz skąd będziesz jechała to powiem jak dojechać

Link to comment
Share on other sites

Ale ja nie wątpię, ze wasze psiaki są kochane i pieszczone!!!! Gdyby tak nie było to bym się przecież nie wybierała na spotkanie! :lol:

Jutro jadę do Szamotuł z Penny i mam nadzieję spotkac paru starych, znajomych dogowariatów :D

Czyli przyszła niedziela, godzina 12:00. Jadę z Wyszyńskiego. Ewentualnie spod Radissona, ewentualnie spod okrąglaka (brama portowa). Jak stamtąd dojechać?

Link to comment
Share on other sites

Ale ja nie wątpię, ze wasze psiaki są kochane i pieszczone!!!! Gdyby tak nie było to bym się przecież nie wybierała na spotkanie! :lol:

Jutro jadę do Szamotuł z Penny i mam nadzieję spotkac paru starych, znajomych dogowariatów :D

Czyli przyszła niedziela, godzina 12:00. Jadę z Wyszyńskiego. Ewentualnie spod Radissona, ewentualnie spod okrąglaka (brama portowa). Jak stamtąd dojechać?

marta hmm jak cos mozemy sie ustawic na przy bramie portowei odpowiednio wczesnie i poprostu puidziemy juz tam ... ;D

hm marek e tam psiaki raczej nie sprawia kolopoty i chlopaki tez sie polubia jak bendziesz miec czas to wpadaj ! :D zapraszam :d :wink:

Link to comment
Share on other sites

No to moze i my sie wybierzemy na spotkanko

jeszcze nie obiecuje ale mam wielkie checi.

Pozdrowienia dla wszystkich i mozliwe ze do zobaczenia.

Tylko jestem ciekawa jak wasze psiuki zareaguja na mala, pelna energii Tequilke

Zareagują bardzo dobrze , wiadomo boksiki się kochają nawzajem, Agrafka to też jeszcze szczeniak :) i jest taka kochana a Lazy jak to Lazy :) - na pewno tez zaakceptuje. Nasze to jak mają piłeczki to jakoś się nawzajem nie widza :lol:

Pewnie przychodź będzie bardzo fajnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...